Saç Uzatma Yöntemleri Entele Bitkisi kullananların Paylaşım Alanı

kızlar bende yaptım kullandım ama inanılmaz sertleştırdı sacımı kuruttu resmen ben elma sırkelı tarıfı yaptım 2 kez denedım bır daha denermıyım bilmiyorum :uhm::uhm::uhm:

canımcım yanında cam terebentıde kullan ılk kullanımdan ıtıbaren degısımı goreceksın ben bıde bunların yanında durulanmayan sac bakım kremı kullanıyorum sevgiler...

bende 10gr 15 ytl verdm siyah tohuma benziyo bu kadar.saplı sarı ot vb gibi bişey deil yani en azından benim aldıgım öyle deildi.kokusuna da alıştım yaa artık ilk baslarda cok kötü gibi gelmişti halbuki.şimdilik entelemle geçinip gidioruz ama tam1 ay olunca bakıcam uzamıs mı yoksa saf ve temiz duygularımla mı oynamıssengözlerimebaksanab:nazar:

merhaba kızlar, ben enteleyi 1 aydan fazladır kullandım ama tık yok. Ha saçlarım dolgunlaştı daha hoş görünüyor ama yağtığım yağ bakımlarındanmı enteledenmi bilmem ama uzamadııııı.

Günaydın kızlar sonunda bende enteleyi aldım yalnız tam olarak nasıl uyguluyorsunuz sadece saç diplerinemi sürüyosunuz yoksa saç uçlarına kadarmı ayrıca kaçgünde bir yapıyorsunuz yazarsanız sevinirim

Günaydın kızlar sonunda bende enteleyi aldım yalnız tam olarak nasıl uyguluyorsunuz sadece saç diplerinemi sürüyosunuz yoksa saç uçlarına kadarmı ayrıca kaçgünde bir yapıyorsunuz yazarsanız sevinirim

canım saç bakım sayfasındaki saç uzatanbitki topiğindeki sayfalara bak orda bir sürü kullanım şekli ve yorumları var kafana uyanı uygularsın

Bende enteleyi 4 haftadır kullanıyorum. Pazartesi ve cuma günleri yaklaşık saçım 3,5 cm uzadı. Ayrıca şampuanıma vitamin iğneleri ( bemiks, evigen, bepanthane ) , badem, menekşe, ylang ylang yağlarını katıyorum. Şampuanımda ısırgan otlu bitkisel bir şampuan .

ben enteleyı kullanmak ıstıorum ama uzaması ıcın deıl benım saclarım zaten cok hızlı uzuor sıklasması we dolgunlasması ıcın...ne yapmam lazım yaa:KK43:

entele aynı zamanda sacları sıklastırıyor ve daha dolgun bır hale getırıyor canımcım.
sevgilerr...

canım ya 10 gr 15 ytl ve sen bunu bır ay kullanıyorsun zaten bır ay sonunda saclarındakı gelısmeyı gorunce ıster ıstemez alıyorsun nelere para vermıyoruz kı ama tabıı maddı ımkanlarda onemlı eger maddı ımkanın elvermıyorsa 5gr al ve tarıftekı mıktarların yarısını uygula dene ve gor derım

ben su an kullanmıyorum entelem bıttı yenıden alıcam ve ınsanlar sacımdakı degısıklıgı farkedıyor buda benım cok hosuma gıdıyor.onceden cansız cılız saclarım vardı sımdı cok daha ıyı dolgunlastılar ve gayet ıyı gorunuyorlar
darısı sızın basınıza
sevgiler...

10 gr. entele otunu - aktardan bulabilirsiniz, 2 bardak su ve 2 bardak sirkenin içinde kaynatıyorsunuz, su yarıya inene kadar kaynayacak ve bu suyu soğuyunca banyodan en az 1.5-2 önce evvel saç diplerine masaj yaparak sürüyorsunuz..Saçlar çok çabuk uzuyor.
bu tarıf canımmm

ya enteleyi bnde kullanmak istiyorm cünkü saclarm uzamıyo ya zehirli diil dimi bni rahatlatcak bişi söleyn ya hem korkuyom hem cabuk uzasn istiom kafam karstı yaws :S:S

canımcım gozle ve acık yarayla teması olmazsa bı sorun yok.ya zaten kullandıgımız cogu urunu gozle ve acık yarayla temas ettırmeyız degılmı? ornegın camasur suyu yada sac boyası yanı buda onun gıbı bişeyy arkadaslar abartmayın yanı :dance::dance: bıraz garıp bı ornek oldu ama işin aslı buu dıkkatlı kullanıldıgında bı sorun yok
sevgilerr

İlgin ve yardımın için teşekkür ederim tatlım,

Sadece saç diplerine mi sürüyosun, tüm saç teline uca kadar sürürlmüyor mu ?
Bi de en az ne kadar bekletiyosun şekerim ? Ve ne sıklıkta yapıyosun ? Ay ne şaşkınım di mi, diğer sayfalarda yazılanları soruyorum ama napiym sen fayda gördüm demişssin ya, etkili olması için aynen senin kullandığın şekilde harfi harfine eksiksiz uygulamak istiyorum.

Tekrar teşekkürler.

rica ederım cannım benım tum sacıma uyguluyorum canım.fısfıslı bı sıseye koydum.kullanmadan once sac bandı tak ve ellerınede eldıven sonra en az ıkı saat bekletıyorum ve ıkı gunde bır uyguluyorum ayrıca sampuanın içine cam terebentıda kattım.
umarım sendede işe yarar sevgiler tatlım
bu arada acık yara ve gozle temasından sakınırsan ıyı olur elıne eldıven takmanın sebebıde tug cıkmasın dıyea.s.

daha cvp yazmamşsn cnm ama bide sen ne kadar zamandr kullanıyosn bi yan etkisini grdn mü die merak ettm bazıları kullanılması yasak fln yazmş

tatlım daha yenı okuyabıldım.ben yaklasık ıkı ay duzenlı kullandım, sacın kuruyken bı sorun olmuyor,ama ıslanınca halıyle kokuyor sırke:eek: ama ben razıyım yeterkı saclarım uzasın ve gurlessın. ayrıca ben soylenen sozlerı takmıyorum kımsenın aklıylada bişey yapmıyorum arastırdım ve guvendıgım bı yerden aldım bı sorun olsaydı ıkı ayda ortaya cıkardı zaten.arastır aklına yatarsa kullanırsın canım sevgiler....

arkadaslar kafa derınızde yara sıvılce varsa onlar gecene kadar kullanmayın enteleyı
sevgiler...

tekrar merhaba arkadaslara.s. entele otunun yanında cam terebentıınıde kullanmanızı onerıyorum ve arada bır sacınızı rahat bırakın surmeyın enteleyı .ben bu sekılde kullandım,ve her banyodan sonra bakım kremı kullandım,sormak ıstedıgınız bısey olursa memnunıyetle cevaplarım,opuyorum hepınızı sevgiler....a.s.

eee nası gidiyo canım :S saçında bi değişiklik filan?? ya annemle aktara gittik ..Kötü Kazen adamla konuşurken bi anda biraz zehirle bişeydir bilmem ne dedi.annem 360 derece döndü tabii..daha önce b yağ almıştınız onu kullanın dedi ama o da işe yarar mı hiç bilmiyorum.ecem diye bi markanın saç bakım yağı..:1shok:

canımcım sacımda tabıkı degısme var artık cok hılı uzuyor ve daha gur ben sadece bana yararı olan bişeyı sızınle paylasmak ıstedım tatlım.bende ılk aldıgımda kardesım ve annem oleceksın boyle seyler kullanma basına bı iş getıreceksın dıye basımın etını yemıslerdi sonucu gordukten sonra onlarda mutlu oldular

sevgiler....

X