Saç Uzatma Yöntemleri Entele Bitkisi kullananların Paylaşım Alanı

ceremino

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2007
708
0
39
ya bu enteleyı bulandan ve burada bızımle paylasandan allah razı olsun.kullanan arkadaslarım buraya sonuclarınızı yazın,entele zehırlı dıyenlere aaman kullanmayın dıyenlere kapak olsun:dance:

kımse yazmıyo madem ben yazıyım bugun 5.kullanısım yanı 10 gun oldu cunku ıkı gun arayla uyguluyorum ve sonuclar harıka sampuanımada cam terebentı kattım saclarım cok uysallastı ve cok kolay sekıl alıyor eskıden fon cektırmek için ugrasırdım ama sımdı ona bıle gerek kalmadı dumduz ve parlak

bende 2 günde bir uyguluyorum aynı şekilde benimkiler de uysallaştı arada da yağ karışımını uyguluyorum ve hakkatten çok memnunum keske daha önce karşılaşmış olsaydım bu siteyle :KK66:

canım benim kullandığımin içinde hint yağı,susam yağı,tatlı badem,kakao,çörek otu,yılan yağları ve birazcık da gliserin var bunları karıştırp sürüyorum ve streçleyip 3 saat tututyorum kafamda..

arkadaslar bi uzmanla görüştüm en etkili sac uzatma hint badem ve hakiki zeytin yaglarıyla sacınıza haftada bir masaj yapıp bi saat bekletin ve cok ii durulayın gercekten işe yarıyo....

arkadaslar bi uzmanla görüştüm en etkili sac uzatma hint badem ve hakiki zeytin yaglarıyla sacınıza haftada bir masaj yapıp bi saat bekletin ve cok ii durulayın gercekten işe yarıyo....

canımcım bıras daha acarmısın ne kadar koycaz bu karısımlardan? ben yınede entelemden vazgecmem yaınında da bunu kullanırım olmazsa

ya kuruntu baska bişe degil tatlım kankim 5 aydır kullanıo ben 3 ya...ben uzmanla görüştüm bi yan etkisi yok....hımmmm korkanlar aksini savuanlar kullanmasın ya bu kadar basit...

canım aslında kullandıgımız cogu seyın zararlı oldugunu bıle bıle kullanıyorz hayatımızda entele zararlı degıl zehırlı bı ot sadece dıkkatlı kullanmak gerekıor.bugun yıne uyguladım sacıma ve bu sefer eldıven kullanmadım ılk defa bak hala hayattayım yasıyorum:Roflol:

canım eldiven kullanmadan sürmede bünyene bi zarar vermez ölmezsin yani :) sadece saç çıkartıcı etkisi olduğundan elinde kıllanma olur olanlar uzar o yüzden takıyoruz ihmal etme sen de tak düşünsene elinde uzun uzun kıllar :)

bi de bende entelenin bende oluşturduğu etkiyi solim 1 ayım tam bitti 4,5 cm saçım uzadı ve çok sağlıklı saçlarım var bide mersin yaprağı kaynatıp saçımı onla duruluyorum saç köklerini güçlendiriyo yani dökülmeye karşı etkili tavsie ederim

bi de bende entelenin bende oluşturduğu etkiyi solim 1 ayım tam bitti 4,5 cm saçım uzadı ve çok sağlıklı saçlarım var bide mersin yaprağı kaynatıp saçımı onla duruluyorum saç köklerini güçlendiriyo yani dökülmeye karşı etkili tavsie ederim

aha bıde mersın yapragı cıktı bı o kalmıstı denemdıgım onuda denerım be guzelım ne kadar kaynatıyoruz aktarlarda var mı ?bıraz anlatırmısın canım?

aha bıde mersın yapragı cıktı bı o kalmıstı denemdıgım onuda denerım be guzelım ne kadar kaynatıyoruz aktarlarda var mı ?bıraz anlatırmısın canım?

mersin yaprağı çok ucuz öncelikle ben 1 ytlye aldım ve baya paketi büyüktü yapraklar kuru olduğu için ufalanmış haliyle . . sirkeli entele karşımına o kuru yapraklarından 2 adet katıyorum ayrıyeten 1 su bardağı suya da 1 tutam katıp kaynatıyorum saç durulama işlemini onla yapıyorum.Her aktarda da vardır bana da aktarcı önermişti boyle işte ceremino :1hug:

Arkadaşlar Bende 2 Sefer Dir Kullaniyorum Enteleyi Gerçekten Saçlarimin Uzadi Saçlarimi Kisaydi Topuz Yapamazdim şimdi Ise Yapiyorum Ve çok Mutluyum..bende Devam Edecegim..inşallah Eşimdede Yarar ..:))

Saç Ortalama Ayda 1cm Uzar.entele Kullaninca 5 Kat Hizli Uzar Die Yazmişti Bi Ark.
Peki Saç Uyguladiğimiz şeyler Yikanirken Vücudumuzdan Akiyo Ya,ya Killanirsa:KK43:(

canım sonucta yıkıyorsun,ama senın için rahat etmıyorsa entele surdugun zaman ılk once sacını yıka sonra banyo yap ben oyle yapıyorum:dance:

arkadaslar artık sonucları yazma zamanı geldıııııı 1 ayda 4 cm uzadı ve acayıp uysallastı belıme kadar uzmasına yaklasık bı ıkı ay daha var ya super bısey bu yaaaaaaaa

aslında benim saçım eskiden daha hızlı uzuyordu...ben bide şunu fark ettim kızlar eskiden saçlarım belimdeydi ve çok gürdü ama ozmanlar duştan sonra fönle kurutmazdım saçlarımı kendi halinde kurumaya bırakırdım.şimdi hep yüksek ısılı fönle kurutuyorum gerçi yine çok kısa değil omuzdan 6 parmak aşağıda ama eskisi gibi gür değil.eskiden toka tutmuyordu:KK43:

X