Lekeler, Çiller Yüzdeki delikler

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

tutkalbimi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2012
165
1
Kızlar benim yüzüm sivilceliyken çok sıkardım izler kaldı nokta nokta.Bir ikitanede geniş izler kaldı.Doktora sorduğumda geçmez dedi ama yakındanda bakmadı.Gerçekten geçmez mi? Bu konuda tavsiyeleri olan var mı ?Çok yakından bakıldığında belli oluyor

Son düzenleme:
tonikle, sıkılaştıran kremlerle ve ya limonla bi dene geçebiliyor mu doktor neden bakmadan öle demiş :S

tonikle, sıkılaştıran kremlerle ve ya limonla bi dene geçebiliyor mu doktor neden bakmadan öle demiş :S

Bilmiyorum ki.Siteye bir göz gezdirdim kremlerle doğal yöntemlerle sıkılaşıyor heralde tekrar başka bir doktora görünücem.Limon nasıl kullanılıyor acaba ?

12 saat etkili ama deliklerini kapatıcak tek şey total face lift çok güzel bi ürün 10 yaş genç gösterio ben 2 kutu aldım yani

ben limonla yoğurdu bir kapta karıştırıp sürüyorum canım (yoğurt mikrop kırar limonda sıkılaştırır) sen de dene istersen inşallah en kısa zamanda sağlıklı bir cilde sahip olursun

acnecinamide in mendilleri var canım onlarla yüzünü özellikle o delik olan yerleri silersen düzenli olarak, biraz azaltıyor ama tamamen pürüzsüz yapmaz yine de.. Yoğurt daha önce ben denemiştim hep sivilce çıkardı yüzümde.Hele yoğurtla karbonat ı birleştirip lekelere sür dediler yaptım, bildiğiniz delikler asıl o zaman oluştu.Bunları da paylaşmak istedim..Umarım kurtulursun bir an evvel izlerden :)

en iyi yöntem tca kimyasal peeling bence. ben kullanıyorum ve cok memnunum ancak bu yolla o izlerden kurtulabilirsin. senin ki gözenek degil iz. bendede var yarı yarıya kurtuldum :)

en iyi yöntem tca kimyasal peeling bence. ben kullanıyorum ve cok memnunum ancak bu yolla o izlerden kurtulabilirsin. senin ki gözenek degil iz. bendede var yarı yarıya kurtuldum :)

Bildiğin delik çukurlu bir iki tane var diğeri nokta nokta peelingler gözenikleri açmıyor mu?

bende de aynı sorun var canım. kendimi çok kötü hissediyorum. acnelyse krem kullanıyorum bu ara cilt soyucu özelliği var ama her gün sürme yanık etkisi yapıyo bepanten kremle de nemlendiriyorum bakalım 1 haftadır falan ama baya soyuluyo.

bende de aynı sorun var canım. kendimi çok kötü hissediyorum. acnelyse krem kullanıyorum bu ara cilt soyucu özelliği var ama her gün sürme yanık etkisi yapıyo bepanten kremle de nemlendiriyorum bakalım 1 haftadır falan ama baya soyuluyo.

umarım izlerimizden kurtuluruz :)

Bendede vardı böyle sorunlar fazla olmasada.aynı kremleri kullandım.zamanla azaltıyor baya bende yok denecek kadar az kaldı ama ben düzenli kullanamadım dısarı çıkmam gerektiği için.baya etkili

çilek yağıda gözeneklerı sıkılastırıyor kızlar suyla seyrelterek kullanın ama aşırı degıl cildiniz hassassa alerjı falan yapmasın yanı

X