Sayfa: 1/2 12 SonSon
Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yüzdeki delikler

1. Konu Sahibi : tutkalbimi #1

Yüzdeki delikler

Kızlar benim yüzüm sivilceliyken çok sıkardım izler kaldı nokta nokta.Bir ikitanede geniş izler kaldı.Doktora sorduğumda geçmez dedi ama yakındanda bakmadı.Gerçekten geçmez mi? Bu konuda tavsiyeleri olan var mı ?Çok yakından bakıldığında belli oluyor
    Düzenleyen: tutkalbimi Düzenleme Tarihi : 29-01-2012 Düzenleme Saati :17:09

2. Konu Sahibi : tutkalbimi #2
    tonikle, sıkılaştıran kremlerle ve ya limonla bi dene geçebiliyor mu doktor neden bakmadan öle demiş :S

3. Konu Sahibi : tutkalbimi #3
    Alıntı zor kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    tonikle, sıkılaştıran kremlerle ve ya limonla bi dene geçebiliyor mu doktor neden bakmadan öle demiş :S
    Bilmiyorum ki.Siteye bir göz gezdirdim kremlerle doğal yöntemlerle sıkılaşıyor heralde tekrar başka bir doktora görünücem.Limon nasıl kullanılıyor acaba ?

4. Konu Sahibi : tutkalbimi #4
    12 saat etkili ama deliklerini kapatıcak tek şey total face lift çok güzel bi ürün 10 yaş genç gösterio ben 2 kutu aldım yani

5. Konu Sahibi : tutkalbimi #5
    ben limonla yoğurdu bir kapta karıştırıp sürüyorum canım (yoğurt mikrop kırar limonda sıkılaştırır) sen de dene istersen inşallah en kısa zamanda sağlıklı bir cilde sahip olursun

6. Konu Sahibi : tutkalbimi #6
    Alıntı zor kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    ben limonla yoğurdu bir kapta karıştırıp sürüyorum canım (yoğurt mikrop kırar limonda sıkılaştırır) sen de dene istersen inşallah en kısa zamanda sağlıklı bir cilde sahip olursun
    Denicem bunu teşekkürler kızlar

7. Konu Sahibi : tutkalbimi #7
    Alıntı cansusever kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    12 saat etkili ama deliklerini kapatıcak tek şey total face lift çok güzel bi ürün 10 yaş genç gösterio ben 2 kutu aldım yani
    Netten baktım ama kırışık giderici yazıyo :S

8. Konu Sahibi : tutkalbimi #8
    Giriş tarihi
    Dec 2011
    acnecinamide in mendilleri var canım onlarla yüzünü özellikle o delik olan yerleri silersen düzenli olarak, biraz azaltıyor ama tamamen pürüzsüz yapmaz yine de.. Yoğurt daha önce ben denemiştim hep sivilce çıkardı yüzümde.Hele yoğurtla karbonat ı birleştirip lekelere sür dediler yaptım, bildiğiniz delikler asıl o zaman oluştu.Bunları da paylaşmak istedim..Umarım kurtulursun bir an evvel izlerden :)

9. Konu Sahibi : tutkalbimi #9
    en iyi yöntem tca kimyasal peeling bence. ben kullanıyorum ve cok memnunum ancak bu yolla o izlerden kurtulabilirsin. senin ki gözenek degil iz. bendede var yarı yarıya kurtuldum :)

10. Konu Sahibi : tutkalbimi #10
    Alıntı emsaLus kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    en iyi yöntem tca kimyasal peeling bence. ben kullanıyorum ve cok memnunum ancak bu yolla o izlerden kurtulabilirsin. senin ki gözenek degil iz. bendede var yarı yarıya kurtuldum :)
    Bildiğin delik çukurlu bir iki tane var diğeri nokta nokta peelingler gözenikleri açmıyor mu?

Sayfa: 1/2 12 SonSon