İç Giyim ve Gecelik - Sabahlık - Pijamalar büyük beden fantezi gecelik nerden bulabilirim

sultang

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2008
310
11
ya arkadaslar benım bedenim 46-48 arası bu yuzden hıcbır iç giyim magzalarında gecelik bulamıyorum internettende kapıda ödeme olarak bulmam lazım bana yardım edın lutfennn yaaa eşimle sorun yasıycam yoksa turkıyenın yuzde 60 kılolu kadınlar ama kılolulara gore gecelık yok yaa bu nasıl iş anlamadım:2:

ya arkadaslar benım bedenim 46-48 arası bu yuzden hıcbır iç giyim magzalarında gecelik bulamıyorum internettende kapıda ödeme olarak bulmam lazım bana yardım edın lutfennn yaaa eşimle sorun yasıycam yoksa turkıyenın yuzde 60 kılolu kadınlar ama kılolulara gore gecelık yok yaa bu nasıl iş anlamadım:2:

netten sipariş etsen canım?çok güzel modeller var. çok güzel evine de gelir hem de.üzme kendini.zayıflamak için de bir tane de 40 beden falan al istersen.kendine hedef koyup zayıflarsın.rahat rahat da giyersin cicilerini.

laredoute turkiye diye googleda arat cnm cok guzel buyuk kiyafetler var ama fransadan getiriyolar 2 3 hafta aliyo gelmesi.

$c.JPG
$e.JPG
$ed.JPG
$Ekran Alıntısı.JPG
$g.JPG
$v.JPG
$sa.JPG

ÜRÜN ADRESİ

AYRICA

$urunx1495Jar.jpg
$urunx1483Jar.jpg
$urunx1476Jar.jpg
$urunx1506Jar.jpg

Bu modellerınde adresı

eşim gelecek 3 ay önce doğum yaptım ve 1 senedir birbirimizi görmediken son lohusayken de bebekle ilgilenmekten eşime fırsat kalmadı ki kalsa nolcaktı:KK43:(şimdi fantazi gecelik,babydoll arıyorum.eşim beyaz ya da kırmızı al diyor ama büyük beden bulmak o kadar zor ki:KK43:en sonunda saten kumaş alıp diktireyim diyorum ama utanırım onu da diktirmeye:KK43:(var mı bildiğiniz bi site?arkadaşın önerdiği site bakımdaymış ona da baktım ama:KK43:(:-)17:

eşim gelecek 3 ay önce doğum yaptım ve 1 senedir birbirimizi görmediken son lohusayken de bebekle ilgilenmekten eşime fırsat kalmadı ki kalsa nolcaktı:KK43:(şimdi fantazi gecelik,babydoll arıyorum.eşim beyaz ya da kırmızı al diyor ama büyük beden bulmak o kadar zor ki:KK43:en sonunda saten kumaş alıp diktireyim diyorum ama utanırım onu da diktirmeye:KK43:(var mı bildiğiniz bi site?arkadaşın önerdiği site bakımdaymış ona da baktım ama:KK43:(:-)17:

2 adreste yayında.
Ayrıca buyuk beden fanzati gecelıkler dıye arama motoruna yazarsanız sıteler cıkıyor .

canım merak ettim kaç kilosun. beni yanlış anlama sakın kilonu sormamın nedeni 46 bdn 85 kilo flndır hani iç giyim satan yerlerde genelde büyük bdn bulunuo yada sipariş verince getirebiliyolar.sor bi olmadı diktir bi kadın terziye

Aynı sorunu ben de yaşıyordum. bir kaç yere sordum ama yok dediler. benim için de iyi bir çözüm oldu. teşekkürler :)

arkadaslar buyuk beden gecelık ınternette cok rahat bulunuyorr ve tabıkı c&a magazalarında. cevahırden ıstınyeden burdakı c&a lardan aldıgım gecelıgın hesabı yok :KK43: bende cok kıloluyum ha evlıde degılım ama cok sevıyorum ceyızıme saklıyorum gecelıklerı :) bazen hıc guzel model olmuyor bazende harıka modeller oluyor.

Bildiğim bir site var ama verirsem reklam olur :)

marks spencer mağazalarında bulabilirsiniz arkadaşlar. biraz pahalı oluyor ama çok güzel modeller oluyor

Çok güzel fantezi iç giyim modelleri var bu sitede. Girip bir bakmanızı tavsiye ederim

Son düzenleyen: Moderatör:

cnmm kapıda nakit ödeme ile 2 gün içerisinde kapında ve istedigin bedende rahatca modeller bulabilirsin tavsiyem su siteye bakın derim sevgiler :KK66:

Bayan iç giyim, iç giyim,icgiyim, bayan fantazi iç giyim, fantazi giyim,fantazi iç giyim çeşitleri, fantazi kostümler, fantazi kostüm çeşitleri, içgiyim, bayan gecelik, dantelli gecelik, saten gecelik, seksi iç giyim, erotik iç giyim, iç giyim çeşitl

fiyatlarda uygun

BU FRANSIZ SİTEYİ VERDİĞİN İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM (AVRASYA) PEKİ GUVENEBILIRMYIZ BURAYAA ?ALDINMI SEN HİÇ?

Bonprix diye bir site var.
Fiyatlar Türkiye'ye göre biraz daha yüksek ama 56 bedene kadar bile kıyafet, gecelik, iç giyim bulabilirsiniz.
Ürünler çok şık ve kaliteli.
Almanya'dan gönderim yapıldığından elinize ulaşması 2-3 hafta alabilir.

bende mınımızer sutyen aldım bonprixden hayet guzel ve seksı dıyım burda mınımızer dıyınce bababnne tarzı sutyen verıyorlar 3 haftada geldı birazda normale gore pahalı ama olsun deger gecelik te almayı dusunuyorum

X