Sayfa: 1/4 123 ... SonSon
Toplam 34 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ev nişanında ne giyilir lütfen yardım

1. Konu Sahibi : alessi #1

ev nişanında ne giyilir lütfen yardım

merhaba arkadaslar nisanın son haftası nişanlanmayı planlıyoruz ve nisan gunduz evde yapılacak ama ben ne gıyecegımı bılmıyorum oğlan tarafı ve benım babam bıraz tutucu hos bır kıayafet arıyorum lutfen bana yadrıcı olunnn ne olur....

2. Konu Sahibi : alessi #2
    Giriş tarihi
    Jan 2011
    canımm hayırlı uğurlu olsun. heyecanını o kadar iyi anlıyorum ki

cumartesi beni istemeye geldiler ve bu pazar nişanım var benimkide evde olacak aile arasında ve herşey o kadar ani olduki ben pazar günü ne giyeceğimi bilmiyorum ne alacağımı hiç bilmiyorum PAZARA KADAR NE YETİŞTİRİCEM HİÇ BİLMİYORUM

3. Konu Sahibi : alessi #3
    Alıntı cidosh kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    canımm hayırlı uğurlu olsun. heyecanını o kadar iyi anlıyorum ki

cumartesi beni istemeye geldiler ve bu pazar nişanım var benimkide evde olacak aile arasında ve herşey o kadar ani olduki ben pazar günü ne giyeceğimi bilmiyorum ne alacağımı hiç bilmiyorum PAZARA KADAR NE YETİŞTİRİCEM HİÇ BİLMİYORUM
    :) inan seni cok iyi anlıyorum lutfen bırı yardım elini uzatsın bu konuda....

4. Konu Sahibi : alessi #4
    Kızlarrr yardım eliniz geldi :) nişan olduğu için abiye tarzda giyebilirsiniz. Abiye mi normal bir elbise mi giymek istersiniz?

Koton da hakan yıldırımın elbiseleri var oradan bakabilirsiniz fiyatlarıda uygun. adil ışıkta da güzel modeller var. Kesinlikle siyah giymeyin bu arada..

5. Konu Sahibi : alessi #5
    Bence ev nişanında abiye kıyafet olmaz.Az önce arkadaşımın fotolarına baktım,evde olmuş onun da gayet düz bir elbise giymiş,günlük zamanda da giyebileceği.Bence evde yapılacak nişan için öyle abiye ya da pahalı elbiseler almaya gerek yok.Hem normal zamanda da giyebilirsiniz aldığınız şeyleri.

6. Konu Sahibi : alessi #6
    bende koton da cok gzuel kıyafetler gördum cok ho ,şşşş kızlar orlardan bakabılrısınz

7. Konu Sahibi : alessi #7
    evde abiye giyilmez.. daha sadece tek parca elbise daha uygun bence...
    Daginik Kafa..

8. Konu Sahibi : alessi #8
    gösterebileceginiz modeller var mı.....peki neden sıyah gıyılmezzz

9. Konu Sahibi : alessi #9
    Alıntı alessi kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    gösterebileceginiz modeller var mı.....peki neden sıyah gıyılmezzz
    Siyah giyilir, neden giyilmesin ki?? istiyorsan giyebilirsin, ama tek duz siyah olmamasi sartiyla.. ayrica siyaha zit renk ayakkabi ve takilarla ona cok guzel hava verebilirsin.. Sana bi kac ornek model gosteriyim.. hem abiye tarzinda, hem sade.. buna benzer seyler bulabilirsin belki..

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  382809_318141114873936_213955975292451_1151131_898561282_n.jpg
Görüntüleme: 0
Büyüklüğü:  20.5 KB (Kilobyte)

Resmin ismi:  mz.jpg
Büyüklüğü:  74.1 KB (Kilobyte)

Resmin ismi:  PromGirl-543457309.jpg
Büyüklüğü:  36.6 KB (Kilobyte)

Resmin ismi:  2.jpg
Büyüklüğü:  32.5 KB (Kilobyte)
    Daginik Kafa..

10. Konu Sahibi : alessi #10
    Alıntı _BeSTe_ kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Siyah giyilir, neden giyilmesin ki?? istiyorsan giyebilirsin, ama tek duz siyah olmamasi sartiyla.. ayrica siyaha zit renk ayakkabi ve takilarla ona cok guzel hava verebilirsin.. Sana bi kac ornek model gosteriyim.. hem abiye tarzinda, hem sade.. buna benzer seyler bulabilirsin belki..

Resmin ismi:  382809_318141114873936_213955975292451_1151131_898561282_n.jpg
Büyüklüğü:  20.5 KB (Kilobyte)

Resmin ismi:  mz.jpg
Büyüklüğü:  74.1 KB (Kilobyte)

Resmin ismi:  PromGirl-543457309.jpg
Büyüklüğü:  36.6 KB (Kilobyte)

Resmin ismi:  2.jpg
Büyüklüğü:  32.5 KB (Kilobyte)
    canım sanırım tutucu demıştı arkadas bence bunlar bıraz acık gelebeılır ama modellerı hoş aslında

Sayfa: 1/4 123 ... SonSon