Nişan ev nişanında ne giyilir lütfen yardım

Nişan Adetleri, Nişan Bohçası, Nişan Tepsisi
benim nişanım da evde olacak şekerler:KK16: ama ben normal elbiseyle kabarık nişan kıyafetleri arasında kaldım. normal elbiseyi herkes giyecek o gün ben özel olmalıyım diye düşünüyorum. sizce hangisi daha uygun olur yaa :KK42::KK15:

canım ben etek ceket giymişttim sadece ama kaliteliydi icine güzel bi straplez bluz gitmiştim

Kızlarrr yardım eliniz geldi :) nişan olduğu için abiye tarzda giyebilirsiniz. Abiye mi normal bir elbise mi giymek istersiniz?

Koton da hakan yıldırımın elbiseleri var oradan bakabilirsiniz fiyatlarıda uygun. adil ışıkta da güzel modeller var. Kesinlikle siyah giymeyin bu arada..

İnanın hakan yıldırım koleksiyonu süper arkadaşım yeni nişanlandı süper süper param var diyosanızda network ü öneririm orda da süper ev nişanında giyilecek elbiseler var eğer aile tutucuysa kesin uzun bir elbise bak nar çiçeği elbisesi hakan yıldırım ın süper

Siyah giyilir, neden giyilmesin ki?? istiyorsan giyebilirsin, ama tek duz siyah olmamasi sartiyla.. ayrica siyaha zit renk ayakkabi ve takilarla ona cok guzel hava verebilirsin.. Sana bi kac ornek model gosteriyim.. hem abiye tarzinda, hem sade.. buna benzer seyler bulabilirsin belki..

Eki Görüntüle 336777

Eki Görüntüle 336778

Eki Görüntüle 336780

Eki Görüntüle 336784 [/QUOTE

ben bu ikinciyi çok beyendim benim nişanımda evde olucak onu nereden bulabilirim acaba ?

Bak canım bunlar Koton'dan.Sitesine girip incelersen fiyatları da yazıyor.Ayrıca mağazalarında daha farklı modeller de bulabilirsin.Üstelik 30 tl'den başlıyor.80'e 100'e de var.Ama abiyeye verilen paraya acıyorum.Hem daha fazla para ödeniyor,hem de ancak düğünlerde giyiliyor.Ama bu elbiseleri normal zamanda da giyinebilirsin.Çok çeşit olmamasına rağmen Koton'un büyük beden kıyafetleri de var.Ben kendime doğum günüm için elbise almıştım 40 tl'ye büyük beden,herkes çok beğendi.Bakmanı tavsiye ederim.

Eki Görüntüle 337084 Eki Görüntüle 337098 Eki Görüntüle 337099 Eki Görüntüle 337100 Eki Görüntüle 337101 Eki Görüntüle 337102 Eki Görüntüle 337103 Eki Görüntüle 337104 Eki Görüntüle 337105 Eki Görüntüle 337106 Eki Görüntüle 337107 Eki Görüntüle 337097 Eki Görüntüle 337096 Eki Görüntüle 337095 Eki Görüntüle 337085 Eki Görüntüle 337086 Eki Görüntüle 337087 Eki Görüntüle 337088 Eki Görüntüle 337089 Eki Görüntüle 337090 Eki Görüntüle 337091 Eki Görüntüle 337092 Eki Görüntüle 337093 Eki Görüntüle 337094 Eki Görüntüle 337108

bunlar çok günlük yaa ben bunları istemeye gelirlerken giyebileceğimizi düşnüyorum. yani 1. saks mavi olan sadece istemeye gelirken giyilebilir.

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 345653
benimki de evde olcak canm bu elbiseyi aldım bende:emir_bebek:

aklımdan lacivert rengi ne zaman geçirsem ne renk ayakkabı giyerim altına diye vazgeçiyorum. benimki kahverengi sevmiyor, ayrıca çok kışlık kalabilir, camel rengi çok açık kaçar gibi geliyor, siyah desem onu da uyduramıyorum, siz ne renk ayakkabıyla giydiniz/giyeceksiniz acaba, görünce sormadan edemedim:26:

aklımdan lacivert rengi ne zaman geçirsem ne renk ayakkabı giyerim altına diye vazgeçiyorum. benimki kahverengi sevmiyor, ayrıca çok kışlık kalabilir, camel rengi çok açık kaçar gibi geliyor, siyah desem onu da uyduramıyorum, siz ne renk ayakkabıyla giydiniz/giyeceksiniz acaba, görünce sormadan edemedim:26:

tabii ki de işlemesine uygun olduğunda güzel duracağından parlak gri bir ayakkabı çok hoş olur..

X