Nişan ev nişanında ne giyilir lütfen yardım

Nişan Adetleri, Nişan Bohçası, Nişan Tepsisi

alessi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2010
41
0
merhaba arkadaslar nisanın son haftası nişanlanmayı planlıyoruz ve nisan gunduz evde yapılacak ama ben ne gıyecegımı bılmıyorum oğlan tarafı ve benım babam bıraz tutucu hos bır kıayafet arıyorum lutfen bana yadrıcı olunnn ne olur....:18:

canımm hayırlı uğurlu olsun. heyecanını o kadar iyi anlıyorum ki :18::18::18:

cumartesi beni istemeye geldiler ve bu pazar nişanım var :KK25::KK25::KK25::KK25: benimkide evde olacak aile arasında ve herşey o kadar ani olduki ben pazar günü ne giyeceğimi bilmiyorum ne alacağımı hiç bilmiyorum PAZARA KADAR NE YETİŞTİRİCEM HİÇ BİLMİYORUM :KK50::KK50::KK50::KK50:

canımm hayırlı uğurlu olsun. heyecanını o kadar iyi anlıyorum ki :18::18::18:

cumartesi beni istemeye geldiler ve bu pazar nişanım var :KK25::KK25::KK25::KK25: benimkide evde olacak aile arasında ve herşey o kadar ani olduki ben pazar günü ne giyeceğimi bilmiyorum ne alacağımı hiç bilmiyorum PAZARA KADAR NE YETİŞTİRİCEM HİÇ BİLMİYORUM :KK50::KK50::KK50::KK50:

:) inan seni cok iyi anlıyorum lutfen bırı yardım elini uzatsın bu konuda....

Kızlarrr yardım eliniz geldi :) nişan olduğu için abiye tarzda giyebilirsiniz. Abiye mi normal bir elbise mi giymek istersiniz?

Koton da hakan yıldırımın elbiseleri var oradan bakabilirsiniz fiyatlarıda uygun. adil ışıkta da güzel modeller var. Kesinlikle siyah giymeyin bu arada..

Bence ev nişanında abiye kıyafet olmaz.Az önce arkadaşımın fotolarına baktım,evde olmuş onun da gayet düz bir elbise giymiş,günlük zamanda da giyebileceği.Bence evde yapılacak nişan için öyle abiye ya da pahalı elbiseler almaya gerek yok.Hem normal zamanda da giyebilirsiniz aldığınız şeyleri.

bende koton da cok gzuel kıyafetler gördum cok ho ,şşşş kızlar orlardan bakabılrısınz

evde abiye giyilmez.. daha sadece tek parca elbise daha uygun bence... :KK34:

gösterebileceginiz modeller var mı.....peki neden sıyah gıyılmezzz

gösterebileceginiz modeller var mı.....peki neden sıyah gıyılmezzz

Siyah giyilir, neden giyilmesin ki?? istiyorsan giyebilirsin, ama tek duz siyah olmamasi sartiyla.. ayrica siyaha zit renk ayakkabi ve takilarla ona cok guzel hava verebilirsin.. Sana bi kac ornek model gosteriyim.. hem abiye tarzinda, hem sade.. buna benzer seyler bulabilirsin belki..

$382809_318141114873936_213955975292451_1151131_898561282_n.jpg

$mz.jpg

$PromGirl-543457309.jpg

$2.jpg

Siyah giyilir, neden giyilmesin ki?? istiyorsan giyebilirsin, ama tek duz siyah olmamasi sartiyla.. ayrica siyaha zit renk ayakkabi ve takilarla ona cok guzel hava verebilirsin.. Sana bi kac ornek model gosteriyim.. hem abiye tarzinda, hem sade.. buna benzer seyler bulabilirsin belki..

Eki Görüntüle 336777

Eki Görüntüle 336778

Eki Görüntüle 336780

Eki Görüntüle 336784

canım sanırım tutucu demıştı arkadas bence bunlar bıraz acık gelebeılır ama modellerı hoş aslında

bu nasıl cnm dılersen bu tazrda bıseyler bak

Eklentiler

• $images.jpg
    $images.jpg
    5,9 KB · Görüntüleme: 683
Bak canım bunlar Koton'dan.Sitesine girip incelersen fiyatları da yazıyor.Ayrıca mağazalarında daha farklı modeller de bulabilirsin.Üstelik 30 tl'den başlıyor.80'e 100'e de var.Ama abiyeye verilen paraya acıyorum.Hem daha fazla para ödeniyor,hem de ancak düğünlerde giyiliyor.Ama bu elbiseleri normal zamanda da giyinebilirsin.Çok çeşit olmamasına rağmen Koton'un büyük beden kıyafetleri de var.Ben kendime doğum günüm için elbise almıştım 40 tl'ye büyük beden,herkes çok beğendi.Bakmanı tavsiye ederim.

$koton 25.jpg $koton 14.jpg $koton 15.jpg Eki Görüntüle 337100 $koton 17.jpg $koton 18.jpg $koton 19.jpg $koton 20.jpg $koton 21.jpg $koton 22.jpg $koton 23.jpg $koton 13.jpg $koton 11.jpg $koton 10.jpg $koton.jpg $koton12.jpg $koton 2.jpg $koton 3.jpg $koton 4.jpg $koton 5.jpg $koton 6.jpg $koton 7.jpg $koton 8.jpg $koton 9.jpg $koton 24.jpg

Son düzenleme:
kızların eklediği modeller çok hoş. ben kotondakilerin daha uygun düşeceğini düşünüyorum ama zevk meselesi bi yerde. daha süslü cicili bicili şeyler için forever new, daha şık şeyler için de ipekyol ve roman'ı öneririm. tarzına bağlı biraz da işte dediğim gibi. forever new çok güzel ama bana göre çok genç gibi geliyor ki ben de 27 yaşındayım :KK70: sanki daha çok 22-23e kadar güzel olur gibi. benim yaşıma yakınsan roman ve ipekyola bakabilirsin

hepinize cok tesekkur ederım bır kac ay once annemı kaybettım ve ne yapılacagını ınanın bılmıyorum cok tesekkurler

hepinize cok tesekkur ederım bır kac ay once annemı kaybettım ve ne yapılacagını ınanın bılmıyorum cok tesekkurler

canım benim kıyamam sana başın sağolsun allah rahmet eylesin. ben de çok bilmem de nişanım gçeen hafta olduğu için belki yardımım dokunur. aklına takılan her şeyi sorabilirsin hiç değilse aklında başka şeylerin oluşmasına sebep olur bi yardımım olur.

basiniz sagolsun ALLAH RAHMET EYLESIN MEKANI CENNET OLSUN INSALLAH,ALLAH SIZE SABIR VE SAGLIKLI UZUN ÖMÜRLER VERSIN INSALLAH(AMIN):nazar:
mutluluklar dilerim...:KK16:

kızlar benim de nişanım evde olacak. elbisemi aldım ayakkabı ve saç için fikirlerinize ihtiyacım var ama fotoğrafları nasıl ekleyeceğimm :KK43:(

aşağıda eklentiler yazan yerden ekleyebilirsin bir de yazı yazdığın panoyu değiştirebilirsen ordan da yükleyebiliyosun canım

X