Saç Rengi ve Saç Boyama bim de satılan A plus boya hakkında?

zalimkir

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2012
150
0
kızlar kullanan varmı??? kutusundakı renkler cok canlı ve guzel duruyo.. hoş ben onun acık sarısını alıp gobegımdekı tüycükleri boyamak için alcam:KK1: varmı kullanan eden???

kızlar kullanan varmı??? kutusundakı renkler cok canlı ve guzel duruyo.. hoş ben onun acık sarısını alıp gobegımdekı tüycükleri boyamak için alcam:KK1: varmı kullanan eden???

göbeğindeki tüyleremi kullanıcaksın :)) o boya kalıcı değil yalnız ilk boyadığında canlı görünüyo sonradan baya akıyo

kesinlikle ne saçınıza ne tüylerinize eziyet etmeyin müşteri şikayeti aldığım ürünlerden o

canlar tüy saratıcılar hem tüyleri kısa bı zamanda tekrar karartıyo ve uzamalarına sebep oluyo.. ama boya öylemi degıl :) boyayacaksın aylarca duracak süper bişi yaaa:KK1: kesinlikle boyayla boyamayı dusunuyorum.. ama A plus la degıl madem kötü ı ıh o olmaz

Düşünce pek akıllıca olmasa da, marka kötü desem kötülere hakaret olur. O derece saçma bir marka.

çok garipsiniz cidden mantıklı düşünürseniz tüyler saçlar gibi uzuyor yani aslında tüy sarartıcılar tüyleri daha çok karartmıyor ya da çıkartmıyor sadece uzadığından uçlardaki tüyler daha açık olduğundan diplerden çıkanlar sanki size koyulaşmış gibi geliyor aynı saçlarınızı boyadığınızdaki olan şeyi düşünmelisiniz ayrıca tüy sarartıcı bu tür şeyler için daha uygun saç boyasını tutupta göbeğe uygulamak bana uygun gelmedi

canlar tüy saratıcılar hem tüyleri kısa bı zamanda tekrar karartıyo ve uzamalarına sebep oluyo.. ama boya öylemi degıl :) boyayacaksın aylarca duracak süper bişi yaaa:KK1: kesinlikle boyayla boyamayı dusunuyorum.. ama A plus la degıl madem kötü ı ıh o olmaz

Ayni sey ki...
Boyanin icerigi daha güclü sararticiya göre tek farki bu. Nasil olsa biri tüyleri digeri saci sarartiyor.
Kararttigi ve güclendirdigiyse tamamen göz yanilmasi. Tüylerin uclari dis etkenlerden dolayi ince ve acik renklidir, sarartinca dipten gelen saglikli tüy daha koyu ve kalin görünür. Sararan kisimlarla karsilastirinca sana kararmis ve kalinlasmis gibi gelebilir. Ayni kumral saclarin acik sariya boyandiginda dipten gelen saclarin siyah görünmesi gibi.
Ben de cok uzun süre sarartici kullandim kollarima ve üst bacaklarima ama hic bahsettigin etkilerle karsilasmadim.
Ayrica boya uzun vadede cildine zarar verebilir, sac diplerine bile o kadar cok zarar veriyor ki aslinda, saclarimiz kapattigi icin biz farketmiyoruz... :KK50:

Ayni sey ki...
Boyanin icerigi daha güclü sararticiya göre tek farki bu. Nasil olsa biri tüyleri digeri saci sarartiyor.
Kararttigi ve güclendirdigiyse tamamen göz yanilmasi. Tüylerin uclari dis etkenlerden dolayi ince ve acik renklidir, sarartinca dipten gelen saglikli tüy daha koyu ve kalin görünür. Sararan kisimlarla karsilastirinca sana kararmis ve kalinlasmis gibi gelebilir. Ayni kumral saclarin acik sariya boyandiginda dipten gelen saclarin siyah görünmesi gibi.
Ben de cok uzun süre sarartici kullandim kollarima ve üst bacaklarima ama hic bahsettigin etkilerle karsilasmadim.
Ayrica boya uzun vadede cildine zarar verebilir, sac diplerine bile o kadar cok zarar veriyor ki aslinda, saclarimiz kapattigi icin biz farketmiyoruz... :KK50:

bencede cok haklısın cnmm..ama uslanmıyoruz bır turlu.. nedense saglıktan once gelıyor gosterıs,guzellık...:26:

Son düzenleme:
Merakimdan aldim ama bir daha tövbe billah almam. Hem koyu renk cikiyor hem de sacim lastik gibi uzadi ki sacimi rofle boyasiyla actigimda bile bu kadar sünmemisti

X