Dişleri beyazlatan diş macunu biliyor musunuz ?

havvamm

Agresif serseri bir beybiyim🐣😂
Kayıtlı Üye
3 Şubat 2009
877
1.835
arkadaşlar dişlerimizi fırçaladıktan sonra gözle görülür bir beyazlama yapan bir diş macunu biliyormusunuz ? bilindik markalardan kullandığınız varsa söyleyin lütfen.. markete falan gittiğimde bulayım istiyorum.. şimdiden teşekkürler :)

Reklamları fırr fırr dönen bi macun vardı bir yıl onu kullandım sonra okudumda üzerinde Anlık beyazlık saglar yazıyooo :KK1::KK1::KK1::KK1: Sonra kadınlar kulubunde okudugum bişey var onu yapıyorum gayette memnunum kabartma tozu işe yarıyo bide diş pastası kullanıyorum eczaneden satılıyo

Son düzenleme:
kabartma tozu dişlere zarar verir inceltir dikkat et.. aynı zamanda çizer.. kullanma bence

clinomy sigara içenler için, süper beyazlatıyor... her yerde olmuyor bulunca stok yapıyorum, tansaşta görmüştüm sanırım en son

white now çok güzelde çok mavi rengi .Diş frçamı masmavi yaptıı :)

kabartma tozu dişlere zarar verir inceltir dikkat et.. aynı zamanda çizer.. kullanma bence
ben hergün kullanmıyorum haftada iki defa karbonat hakkaten zarar veriyo ama kabartma tozu vermiyor ben kullanıyorum memnunum sadece öneririm mutlaka deneyin diyemem

Son düzenleme:
sensodine nin tam korumasını almıştım bende tadı ççok kötü en iyisi colgate den vazgeçmeyeceksin

diş hekimi asistanıyım gelen hastalarımıza advanced whitening öneriyouz eczanelerde rosman mgazasında büyük alışveriş merkezlerinde satılıyormu bilgim yok

X