Çatlaklar Kombucha sanırım mucize!

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
Benim göğüslerim çıkarken çatladı beyazdı bütün çatlaklarım.Ancak kombuchanında deride inebidiği bi tabaka var.Bayağa azalttı ama dahada azaltması için şimdi derimi soydurup öyle sürüyorum gelişmeler olumlu

ben tam olarak anlamadım bu çayımı sürüyoruz hergün yoksa mantarınımı tam anlamadım internet cafedeyim evimde net yok burda çok çok ses var arkadaşım tam anlatırmısın nasıl kullandığını hergün nasıl sürüyosun çayımı su halinde yoksa mantarımı teşekkürler

hemenmı sonuc aldınız? acnelyse ve madecassol kullandıktan sonra uygulamamız dahamı ıyı olur? bırde bunu nerden bulabılırızkı acaba bu mantarı aktarlarda varmıdır ben kılıste ogrencıyım bulabılırmıyımkı burda bulursam zaten yazarım burdan ınsallah buluruz alırız deneyenler yazsın lutfen derıne ınmesı gerekıyorsa dermaroller lada ıse yarar cunku oda derıde delıkler acıyor

Aktarlarda olabilir.Geçen gün yaşam iksiri combucha olarak afişini görmüştüm bir sorayım zamanım olduğunda.Acynelys ile soydurunca sonuç daha iyi ve kilo almazsanız geri dönüşü yok.Alt bacaklarım kilo alıp vermeme rağmen hiç çatlamadı yarıya kadar çatlaktı.Kalçam eskiye döndü gibi ama belimde yırtıktı 2 mme kadar inmişti hala öyle.

tesadüfen evden birisi elinde bişiyle geldi bu ne dedim kombucha dedi bi sevindirik oldum aklıma hemen bu konu geldi :KK52: bakalım 9 gün sonra falan başlarım artık çare olcak mı acaba :KK52:

sizin için sordum ama o gıcıktır biraz napacan falan dedi üretim yerinden aldım arkadaştan falan dedi kesin bi yer ögrenemedim yani :KK31: bi ara tekrar şansımı denerim

Arkadaşlar okudugumda gerçekten şaşırdım ve şiddetle denemek istiyorum en azından kullandıgım ılaçlardan dolayı vucudumda olusan dengesızlıklere nekadar ıyı gelecek merak edıyorum.

Annemlerin eski mahallesinde biri var ona söyledik canım bildiğin suyunu kulturunu nevarsa satıyor.Ben kültür istedim önce kendim yapmayı deneyeceğim baktım olmuyor suyunuda hazır alıp deneyecegım arada fark oluyormu dıye sonrasında nasıl kullanacagıma karar vereceğim.

Ayrıca ınternette litre litre sularıda satılıyor ama koli bazında ve pahalı olduğu için cesaret edemedim.

Son düzenleme:
en ıyısı aktarlara sormak mantarını ,yapılısını koymuslar nete ben krem kullanmadan surmek ıstıyorum ıns faydası olur tabı bulabılrısem

kızlar ben ebay da gördüm Türkiye'ye satan da var. bende denemek istiyorum ama bu ay çok açıldım gelecek ay alacağım. ingilizceniz varsa youtube da nasıl yapıldığının videosunu da izleyebilirsiniz. bi çok kişi anlatmış. çatlaklara iyi gelmese bile bi çok şeye iyi geldiği yazıyo anlaşılan faydaları çok.

X