Çatlaklar Kombucha sanırım mucize!

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
Arkadaşlar size kombucha mantarı isteyenler bana mesaj atsınlar demiştim fakat sitede yeni olduğum için mesajlarınıza cevap yazamıyorum size yardımcı olabilmek için xxxxxx adresinden bana yazabilirsiniz....

iyi günler ben de kombu mantarı almak istiyorum.İstanbul Anadolu yakasında oturuyorum.bana size ulaşabilmem için bir tel.nosu ve ya e-posta adresi verebilir misiniz lütfen.

Bunu kullandım fayda gördüm diyen yok konu sahibinden başka.....
Bende konu açılınca paraya kıyıp aldım ama faydası yoook....
Paranızı çöpe atarsınız sadece....

bu konuyu görünce 1 sene önce sırf bu konudan ötürü bir yerden kombu mantarı alıp çay yaptım çatlaklar için bırakın çatlağı sivilce izi vs geçirmiyor. Değilki derin çatlak izini geçirsin. kombuçya mantarı alıp çayını yaptım . Çatlaklarda denedim ama öyle bir şey yok mucize falan filan . hepsi hikaye .....

Her şeyi denedim ve çatlaklar geçene kadar da denemeye devam edeceğim ama kombucha büyük bi hayal kırıklığı oldu benim için hiç etkisi olmadı arkadaşların dediği gibi sivilce izini bile geçirmiyor.Almak buna rağmen denemek isteyenler Eminönü'ne bir uğrasın ben ordan almıştım.

bu çayı sürmeden önce dermaroler yapılıyormuş o ne demek arkadaşlar.birde bu mantarı ürettikten sonra nasıl bozulmadan koruruz

Biz ailecek hem içiyoruz hem satıyoruz . İlk halamda keşfettik sedef hastasıydı 6 ay boyunca kullandı bütün yaraları döküldü şimdi gayet sağlıklı ama o şişe şişe satılanlardan kullanmıştı biz ise evdr kendimiz mayalıyoruz sormak istediğiniz merak ettiğiniZ şeyler varsa sorabilirsiniz biz ve tüm çevremiz kullanıyoruz ve şifasını fazlaca gördük

bu çayı sürmeden önce dermaroler yapılıyormuş o ne demek arkadaşlar.birde bu mantarı ürettikten sonra nasıl bozulmadan koruruz
1 tane alıyosun ve her kurduğunda yeni bi tame daha maya oluşuyo her birinide 2 3 kez mayalama yapabiliyosun rengi kararmaya başlıyor .

X