Çatlaklar Kombucha sanırım mucize!

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
Cevap verecek olan yok mu bana :KK14:

çayı burda kurtluelmanın verdiği tarife göre hazırladım 3 hafta geçti ama dermarollerım olmadıgı için kullanmamıştım. Dün İLK defa dermaroller yaptım 2mm daha dogrusu annem yaptı ve yaptıgım yerler kırmızı kırmızı nokta şu anda :KK52: sonra kombuchayı sürdüm ve canım oyle yandıkı asitli oldugu için , şu an bişi sürttüğüm zaman oralra canım çok yanıyo , kimseye boyle bişiden bahsetmemişti şimdiye kadar , annem çok iyi uyguladı heralde :KK52:

çayı burda kurtluelmanın verdiği tarife göre hazırladım 3 hafta geçti ama dermarollerım olmadıgı için kullanmamıştım. Dün İLK defa dermaroller yaptım 2mm daha dogrusu annem yaptı ve yaptıgım yerler kırmızı kırmızı nokta şu anda :KK52: sonra kombuchayı sürdüm ve canım oyle yandıkı asitli oldugu için , şu an bişi sürttüğüm zaman oralra canım çok yanıyo , kimseye boyle bişiden bahsetmemişti şimdiye kadar , annem çok iyi uyguladı heralde :KK52:

Hadi hayırlısı olsun canım senin de güzel haberlerini bekliyorum…

Cevap için çok saol
İz falan kaldı mı uyguladığın bölgede ?

kırmızı noktalar mevcut iğne delikleri kadar işte kanamadan kaynaklı, dizimin kenarında mor noktalarda var da bölgeden kaynaklanıyo sert bi bölge oldugu için, ama bence bu oraların iyilşmesi için iyi bişey

Şuan bütün umutlarımız sende
Umarım fayda eder
Kaç güne fark anlaşılır acaba ?

Şuan bütün umutlarımız sende
Umarım fayda eder
Kaç güne fark anlaşılır acaba ?

bir kaç günde farkedeceğini sanmıyorum dizimin yanındaki çatlaklar aynen duruyo şu an , uzun vadede sonuç beklemek lazım bence kollajen üretimini bir kaç ay olarak hesaplarsak :) birde sürekli kombucha uygulamayı düşünmüyorum bi seferde at kestanesi yağı bi seferde madecassol sonra kombcuha gibi karışık uygulamayı düşünüyorum :) birde inşallah okul açılınca bırakmam tek korkum o :KK43: kendim kendime yapabilir miyim şüpheli

bir kaç günde farkedeceğini sanmıyorum dizimin yanındaki çatlaklar aynen duruyo şu an , uzun vadede sonuç beklemek lazım bence kollajen üretimini bir kaç ay olarak hesaplarsak :) birde sürekli kombucha uygulamayı düşünmüyorum bi seferde at kestanesi yağı bi seferde madecassol sonra kombcuha gibi karışık uygulamayı düşünüyorum :) birde inşallah okul açılınca bırakmam tek korkum o :KK43: kendim kendime yapabilir miyim şüpheli

Yurtta kalıyosan yapabilmen zorlaşabilir
Ben kesin üşenirdim

Son düzenleme:
birde bunu deneyelim bakalım o kadar cok para harcadık ki yalan dolan tedavi yontemlerine 50 tl hiçbişey yani...bende almak istiyorum bunu kızlar nası yapıcam ?sizlerden birinden alabilir miyim acaba istanbuldayım ben

birde bunu deneyelim bakalım o kadar cok para harcadık ki yalan dolan tedavi yontemlerine 50 tl hiçbişey yani...bende almak istiyorum bunu kızlar nası yapıcam ?sizlerden birinden alabilir miyim acaba istanbuldayım ben

shbndn.comdan bir arkadaşım aldı.bir bak istersen...birde kombucha ile sağlıklı yaşam blogdada güzel bilgiler var....

Arkadaşlar kombucha kullananlar memnun mu? Uzun zamandır kimse bişey yazmamış.bu konuyu güncel tutarsak iyi olur diye düşünüyorum.

Arkadaşlar Ankaradayım.Bana çok az miktarda Kombucha mantarını yada çayını ücretsiz verebilecek olan varmı.

ben bi kere dermaroller sonrası uyguladım ama bi faydasını görmedim , sonraki uygulamamdada at kestanesi kullandım , herşey yerli yerinde :KK1:

Kızlar inanamayacaksınız aAllahım sana şükürlerolsun ki bukombucha derinin altına iners çatlak falan bırakmıyor.ermoroller aldım.Pek beceremedm kullanmayı çok az yapabildim.Ama sonuç bacaklarımda eser kalmadı.Cildi gerince gözükür ya o bile yok!Göğüslerimde az bir yere yapabilmitim %80.Belimde yırtık gibiydi nedeyse belli olmuyor ki zayıfldığım halde!Dermorollerı kullanmayı becerbilirsem elvedaçatlaklar!Darısı hepinizin ve belimle göğüslerimin başına

dermaroller ı nereden aldın? bide onların çeşitleri var sanırım sen hangisinden aldın?son olarak dermaroller ı kullanıp çayı sürdükten sonra cildinde soyulma falan oluyomu yada çok canını acıtıyomu?

arkadaşlar prebiyotik bir ürünü haricen kullanıp çatlaklarınızı kapatacağına nasıl inanıyorsunuz? bu çareyse yoğurt, şarap vs daha etkili çare olmalılar. Bu tip safsatalardan uzak durmak lazım bence.

Kombuçay olmasın bu ???

Üretim aşamasını bildiğim bi ürün. Tamamen doğal bi üretiliyor.. Bir nevi mayalama sistemi ile yapılıyor.. Fakat evde yapayım derseniz satın aldığınız ilk ürün kadar etkili bir içecek elde edemezsiniz. Bu ürünü cilde sürenler de varmış, bunu da kombuçayın sahibi söylemişti hatta bana, şaşırmıştım. :-) Hem içecek hem de tonik olarak kullanabilirsiniz yani.

X