Saç Şekillendiriciler Remingtonun modellerini hangi saç tipleri kullanabilir açıklıyorum detaylı yararınıza

cnm saçların için üzüldm ama kökü sende daha sağlıklı uzar. S2880ZBA modeli var remingtonun mini düzleştiricisi fiyatı 50-60 tl arası onu rahat kullanabilirsin.

saol canm benm ins :)
peki bu benm saç tipime uyarmı?? eğer uyar diyosan hemen alıcam güveniyorm sana. :) bide bu kısalıktaki kıvırlıklığı açarmı??

merhaba Beetlee valla öyle bir yazı yazmışsın etkilendim açıkçası :) benim saçlarım kalın telli çok çabuk yağlanmaz ama öyle çokta kuru değil ve dalgalı almak istediğim ürünün saçlarımı ipek gibi parlak göstermesini istiyorum ve saçlarım oldukça gür biraz daha azmış gibi dursa süper olur sanırım anlatabildim bana hangi ürünü önerirsin? birde remingtonun kalın plaklı ürünü var mı yoksa hepsi ince plakalı mı?

kalın plakalı var cnm ama bence ince al inceler daha kullanışlı oluyor. yumuşak ve parlak olsun istiyorsan s 9500 alabilirsin.

saol canm benm ins :)
peki bu benm saç tipime uyarmı?? eğer uyar diyosan hemen alıcam güveniyorm sana. :) bide bu kısalıktaki kıvırlıklığı açarmı??

cnm bu zaten kısa saçlar için minicik bir düzleştirici 15 cm çok gzl bişi. genelde erkekler, kısa saçlı bayanlar ve sık seyahat edenler alıyor.minik olduğu için.saçlarını çok gzl düzleştirir. ileri seramik zaten. normal büyüklükte düzleştirici alırsan kullanamazsın cnm. saçına en uygunu bu.

kalın plakalı var cnm ama bence ince al inceler daha kullanışlı oluyor. yumuşak ve parlak olsun istiyorsan s 9500 alabilirsin.

sanki kalın plakalı daha iyi olur diye düşüne düşüne alamadım zaten her markayı araştırdım deliler gibi. servis hizmetleri de denildiği gibiyse sanırım yakında alır haber veririm.

bence kalın alma ama yinede sen bilirsin. ince daha kullanışlı oluyor. ama kalında alırsan kötü olcak diye bişey yok sadece brz zorlanırsın kalın diplere iyi girmez çünkü. remington al ama mutlaka cnm.

bende üflemeli saç şekillendirici istiyorum saçlarım hafif dalgalı ve ince telli bide çok çabuk yağlanıyor hangi markanınkini almam daha uygun olur tavsiyelerinizi yazarmısınız

beetlee mucize gibisin şuan benim için:) bende remingondan maşa almayı düşünüyorum. cif 75 modelinde karar verdim uzunca bir araştırma süresinden sonra.ancak bazı tereddütlerim var . benim kıvırcık ve kabarık saçlarım var bir hayli de güçsüz ve kırıklar. maşa isteme sebebim buklelerim daha düzgün olsun kabarmasın istiyorum. cif 75 modelinde de 3 korumadan bahsediliyor zaten kuru kırık yıpranmış olan saçlarım daha da yıpranmaz değil mi? ve kıvırcık saçıma rahatlıkla maşa yapabilir miyim? öncesinde fön falan geçmem gerekmez değil mi?

CANIM CİF75 EN FAZLA KORUMAYA SAHİP OLAN ÜRÜNDÜR. TEFLON FİBER DOKUMA YANİ KUMAŞ KAPLI O YÜZDEN SAÇA HİÇ Bİ ŞEKİLDE ZARAR VERMEZ VE ÇOK Rahat bukle yapabilirsin. düzleştirmen tercihe bağlı. ister düzleştirdikten sonra yap ister düzleştirmeden yap. o tamamen tercih meselesi canım.

Bende remington ci19 masa war memnunum aslinda ama ci 76 modeli daha iyi gibi onu almak istiyorum isi derecesi galiba max. 180 mis guzelmi o masa yada ci 19 dan bi farki warmi

Canım benim saçlarım normal telli , ama zayıftır.
Yağlanma sorunum var denemez
Ama ben güçlendiricek ve bkaım yapıcak bir düzleştirici istiyorum .
remington pearl , shine theraphy yada philipsin keratinlisini düşünüyorum. sence hangisi ?

CANIM CİF75 EN FAZLA KORUMAYA SAHİP OLAN ÜRÜNDÜR. TEFLON FİBER DOKUMA YANİ KUMAŞ KAPLI O YÜZDEN SAÇA HİÇ Bİ ŞEKİLDE ZARAR VERMEZ VE ÇOK Rahat bukle yapabilirsin. düzleştirmen tercihe bağlı. ister düzleştirdikten sonra yap ister düzleştirmeden yap. o tamamen tercih meselesi canım.

çok teşekkür ederim canım o zaman bugün alıyorum:) umarım kıvırcık saçlarım yüzünden kabarma vs gibi sorunlarda yaşamam..

Arkadaşlar remington saç düzleştiricide en iyi markadır. Ben bu sektörde çalıştığım için size faydalı olabilecek açıklamalar yapacağm. biliyosunuzki remingtonun bir çok çeşidi var. bu çeşitleri özellikleriyle birklikte yazacağım. alırken saç tipinize uygun olanını secebilesiniz diye. s9950 shine therapy saç düzleştiriciden başlıyorum. bu saç düzleştirici avokado yağı içerdiği için kuru, mat ve yıpranmış çabuk yağlanmayan saçlar için. eğer saçım mat görünüyor çabuk yağlanmıyor diyorsanız bunu seçin mükemmeldir. Bir çok arkadaşım bunu kullandıktan sonra saçına neyle bakım yaptın yada boyattın mı diye cevresinden güzel tepkiler aldı.bnde hepsini tek tek denediğm için harika bir ürün. saçlar pasparlak oluyor. inanmıyorsanız gidin ve deneyin. ama oradaki satış danışmanlarına kulak evrmeyin. kendi markalarını satmak için size denemek istemeyebilirler yada derecesini düşürebilirler.siz kendiniz denemeye çalışın. saçı çabuk yağlanan arkadaşlar tercih etmesin. daha çabuk yağlanabilir saçlarınız. s 2044 teflon fiber dokumalı düzleştiricisi. kumaş kaplı olduğu için saçları en fazla koruyan üründür. eğer saçıma hiç bir zara gelmesin diyorsanız bunu alın. özellikle ince telli kırık az saçlı kişiler alabilir. bütün saç tipindeki arkadaşlar tercih edebilirsiniz. s 6500 s1051 s 5500 bunlar hemen hemen birbirine yakın özelliktedirler. Bunu da her saç tipine sahip arkadaşlar tercih edebilirsiniz ama ben güçlü saçları olan arkadaşlara tavsiye ederim. saçlarınız ıslakken kullanmak istiyorsanız s 7902 bunun kalını s8002 de var. ama ben düzleştirice ince öneririm. kalılar diplere pek girmez ve kullanması yorabilir. bazı arkadaşlar kalın daha çok saç alır diyebilir. ama bu performansı düşük olan markalar için geçerlidir. remington için geçerli değildir. performansı çok iyi olduğu için inceyle de çabucak bitirirsiniz. çünkü tek seferde düzleştirir. üstünden 3-4 kere geçmezsiniz remingtonda. ayrıca sunu da belirteyim. saçın üzerinde 2den fazla gecmek sakıncalıdır. s 7902 ye gelelim ıslak ayarına getirdiğinizde ıslakkende yapabiliyorsunuz. ileri seramik teknolojisine sahiptir. ama ıslakken fazla kullanmayın hiç bir düzleştiriciyi nadir kullanın. çünkü ıslakken saç daha hassas olur. Remingtonun son çıkan ürünlerinde seramik oranı %85 dır. bu diğer markalarda %20 oranındadır. bunu dikkate alın. en son çıkan ürünü s9500 pearl. mükemmel bir ürün. gerçek inci tozu içeriyor plakaları bu yüzden 7 kat daha fazla parlaklık ve yumuşaklık sağlar. saçınızı yaparken hissetmiyorsunuz bile. çok güzel. ayrıca remingtonlar 3-5 yıl garanti sürelidir. ürüne göre değişiyor garanti süresi. pahalı ürünleri s9950, s9500 gibi ürünler 5 yıl garantili. bütün ürünleri bozulduğu taktirde yenisiyle değiştirir tamir yoktur. diğer markaların 2 yıldır garantisi. ve tamir ederler. buda büyük bir avantaj. umarım yardımcı olurum düzleştirici alacaklara. lütfen artık reklamı var diye braun, philips, rowenta almayın bunların saçla yakından uzaktan ilgisi olmayan markalar. 19 tl lik saç düzleştiricisi de alsanız düzleştirmesine düzleştirir ama kalıcı olmaz. artı saç sağlığı önemli. o yüzden ben braun aldım düzleştirdi rowenta aldım mükemmel falan diye karşı cevap atmazsanız sevinirim. Bu işin kitabını yazarım :)

Beetlee gerçekten çok faydalı bir yazı yazmışsın, ben de düzleştirici almayı düşünüyorum Remington alacağım zaten kesindi ancak saçıma uygun modeli nasıl seçerim bilemiyordum iyi ki gelip buraya bakmışım. Benim sana bir sorum olacak benim saçım gür ve kıvırcık, telleri de ne kalın ne ince. En güçlü şekilde hızlıca düzleşsinler istiyorum, 2.ye falan üstünden geçmeyeyim. Zaten gür olmaları cok vaktimi alır. Hangi modeli önerirsin?

bende remington ci19 masa war memnunum aslinda ama ci 76 modeli daha iyi gibi onu almak istiyorum isi derecesi galiba max. 180 mis guzelmi o masa yada ci 19 dan bi farki warmi

farkı daha çabuk ısınması bide kaplama farkı var. Ikiside çok güzel. Ci76yla daha seri bukleler yapabilirsin.

Beetlee gerçekten çok faydalı bir yazı yazmışsın, ben de düzleştirici almayı düşünüyorum Remington alacağım zaten kesindi ancak saçıma uygun modeli nasıl seçerim bilemiyordum iyi ki gelip buraya bakmışım. Benim sana bir sorum olacak benim saçım gür ve kıvırcık, telleri de ne kalın ne ince. En güçlü şekilde hızlıca düzleşsinler istiyorum, 2.ye falan üstünden geçmeyeyim. Zaten gür olmaları cok vaktimi alır. Hangi modeli önerirsin?

CANIM remingtonun nerdeyse bütün ürünleri saçını tek seferde düzleştirir. ama almışken s9500 al çok güzel bir ürün.

Canım benim saçlarım normal telli , ama zayıftır.
Yağlanma sorunum var denemez
Ama ben güçlendiricek ve bkaım yapıcak bir düzleştirici istiyorum .
remington pearl , shine theraphy yada philipsin keratinlisini düşünüyorum. sence hangisi ?

cnm msj sayım az olduğu için özel msj atamadım. s9500 yada s9951 shine therapy alabilirsinn. remington harici düşünme. avokado yağı 7 yılda bitiyor her gün kullanırsan. 7 yılda zaten uzun bir süre. garrantisi de 5 yıl ürünün. 5 yıl garanti diğer markalarda yok ztn. hep 2 yıl. bu yüzden çok avantajlı. diğer düzleştiricini de gönder istersen. senden kaynaklanan bi durum değilse yenisiyle değiştirirler ama ufak bi çizikten bir zarar gelmez bnce.

farkı daha çabuk ısınması bide kaplama farkı var. Ikiside çok güzel. Ci76yla daha seri bukleler yapabilirsin.
Canım peki ben ne alayım sence , hangisi daha iyidir ?
Pearl mı shine mı ?
Kaç gündür bu meseleye taktım kafayı .
Senide yorum ama :) Sağol tatlım ben çok kişiye yardımcı oluyorsun burda .
Garantiye yollamak istiyorum değişirlerse değişsinler , yoksada bana geri gelir herhalde ama bunu nasıl yapacağımı bilmiyorum
yardımcı olur musun cnaım ? :)

yani hiç farketmez ikiside güzel olduğu için tam olarak bişey söyleyemiyorum çünkü saçın ikisinede uygun.istersen s9500 al. remingtonun servislerini bul internetten. sonra garanti belgenle birlikte götür şikayetini bildir. yardımcı olurlar.

yani hiç farketmez ikiside güzel olduğu için tam olarak bişey söyleyemiyorum çünkü saçın ikisinede uygun.istersen s9500 al. remingtonun servislerini bul internetten. sonra garanti belgenle birlikte götür şikayetini bildir. yardımcı olurlar.

İncili maşayı kullanıyorum , nedense öyle beklediğim kadar bütük bi parlaklık göremedim saçlarımda .
Düzleştiriciyi de Shine theraphy almaya karar verdm , bi ondan bi ondan olsun :KK70:
Ben braun , philips , rowenta gibi markalardan ağzı yanmış biriydim remingtonla tanışana kadar :KK70:.

Canım birde ben saç bakım ürünlerine düşkün biriyim. Remingtonun şimdi bi koleksiyoncu seti var.
Onun hakkında bilgin var mı nasıl bir şey ?

Canım Türkiyede yaygın değiller ama bir de babyliss ve chi ve ghd var.
Hiç denedin mi yada gördün mü ?

Son düzenleme:
X