Saç Şekillendiriciler Remingtonun modellerini hangi saç tipleri kullanabilir açıklıyorum detaylı yararınıza

İncili maşayı kullanıyorum , nedense öyle beklediğim kadar bütük bi parlaklık göremedim saçlarımda .
Düzleştiriciyi de Shine theraphy almaya karar verdm , bi ondan bi ondan olsun :KK70:
Ben braun , philips , rowenta gibi markalardan ağzı yanmış biriydim remingtonla tanışana kadar :KK70:.

Canım birde ben saç bakım ürünlerine düşkün biriyim. Remingtonun şimdi bi koleksiyoncu seti var.
Onun hakkında bilgin var mı nasıl bir şey ?

Canım Türkiyede yaygın değiller ama bir de babyliss ve chi ve ghd var.
Hiç denedin mi yada gördün mü ?

nasıl bi set cnm? komple şekillendirici set mi? eğer oysa remingtonun güzel seti ama ben setlerin alınmasından yana değilim tek tek almaktan yanayım. çoğu firma başarısızdır setlerde iyi şekillendirmez remingtonun ki güzel şekillendiriyor ama kaplaması daha düşük tek modellere göre. bence tek tek al düzleştirici maşa ayrı.

nasıl bi set cnm? komple şekillendirici set mi? eğer oysa remingtonun güzel seti ama ben setlerin alınmasından yana değilim tek tek almaktan yanayım. çoğu firma başarısızdır setlerde iyi şekillendirmez remingtonun ki güzel şekillendiriyor ama kaplaması daha düşük tek modellere göre. bence tek tek al düzleştirici maşa ayrı.

Canım böyle pembe içinde ojesi felan vardı .

hmm baktım cnm. düzleştiricinin özelliği daha düşük bence s 9500 a göre alma. yani gzl ama s9500 daha iyi.

Shine therapy aldım canım benim :)
Yardımların için çok teşekkür ederim . Fikirlerin için burda herkesle paylaştığın bilgiler için.
Kocaman öpücükler sana :KK12::KK31::KK16:

güle güle kullan canım. artık yolda durdurup saçına neyle bakım yapıosun diye sorarlar gör bak :)

Alırken 9500 üde denedim ama , ne bileyim pek parlatmadı saçlarımı .
Ama shine hakkaten gözle görülücek kadar parlattı. ^^
son bişi sorucam canım
Canım ıısı ayarlamasına ne dersin ?Yani kaç derece uygundur senin için ?
Ben daha 190 a çıkmış değilim açıkçası ürküyorum.
Birde s6500 den sonra kalın geldi biraz ama buklesi çok şeker oldu :)

Son düzenleme:
Remington S1005 Seramik Teflon Kaplama Xl 230°C Saç Düzleştirici

hb'den sıparıs verdım kızlar. ne dersınız? sanırım bu model ıcın hıc bır yorumda bulunmamıssınız. yada ben mı gozden kacırdım:44:

Alırken 9500 üde denedim ama , ne bileyim pek parlatmadı saçlarımı .
Ama shine hakkaten gözle görülücek kadar parlattı. ^^
son bişi sorucam canım
Canım ıısı ayarlamasına ne dersin ?Yani kaç derece uygundur senin için ?
Ben daha 190 a çıkmış değilim açıkçası ürküyorum.
Birde s6500 den sonra kalın geldi biraz ama buklesi çok şeker oldu :)

170-180 idealdir canım. shine yağ verdiği için daha çok parlak gösteriyor. tepki aldın mı çevrenden hiç olumlu yönde :) bu arada nerden aldın?

Remington S1005 Seramik Teflon Kaplama Xl 230°C Saç Düzleştirici

hb'den sıparıs verdım kızlar. ne dersınız? sanırım bu model ıcın hıc bır yorumda bulunmamıssınız. yada ben mı gozden kacırdım:44:

güzel canım o modelde fiyatına göre oldukça başarılı bir ürün.

170-180 idealdir canım. shine yağ verdiği için daha çok parlak gösteriyor. tepki aldın mı çevrenden hiç olumlu yönde :) bu arada nerden aldın?
Annemin çok hoşuna gitti ^^ Bu ara havalar çok yağmurlu berenin içine saklıyorum saçları :KK70: Salamıyorum malesef
Ben internette kaçak filan satıldığını duydum , güvenemedim.
Uğurlu mağazaları var burada orada hem düşündüğüm tüm modelleri tek tek denedim.
Sonrada aldım :) 170-180 diyosun
Sağol canım benim. Zaten ben bu saçıma harcadığım parayı başka biyerime harcamadım hani :KK70:

Son düzenleme:
Kızlar ya karar vermiştim ci95 maşayı almak için ama gene kafam karıştı yorumlar fln da o kdr abartılcak bişi değil fln diyen olmuş o kdr para vericem iyi bişey olsun =) hem ince hem kalın bukleler olsun istiyorum kalıcı hemen bozulmayan yumuşak ve parlak cif75 falan da düşünüyorum napçam ya =(

evet nihayet geldi düzLeştiricim ve eve gıtmeyı beklemeden hemen arkadasımın sacında denedım. ustunkörü deneme yapmıs olmama ragmen baya kısa surede guzel sonuc aldım. süpermiş. evdekı braun a dunya para verıp hıc memnun kalmayarak bunca zaman bosuna duzlestırıcısız yasamısım

yaaa bende dun aksam verdım sıparısı sen nerden kaca aldın kac gunde gelır acaıp merak edıyorum bendeeee.....

canım benımkı Remington S1005
hepsiburadadan aldım kargosu falan fılan derken 84 tl ye geldı. gg'de falan daha ucuza bulabılırsın belkı ama hb'de kredı kartı puanlarımı kullanma ımkanım oldugu ıcın ordan puanımla aldım ben. pztsı aksamustu sıparıs verdım bugun sbh 10 gbı elımdeydı. ben hıc bı defa sorun yaşamasamda hb'den alısverıs yapıp kargolarımız gecıkıyo dıyen bı cok kısıye rastladım buda dıp not olsun canım:))

ben gg den aldım 9500 129 tl ye bende ılk defa o sıteden alısverıs yaptım...

ben hb ve gg ıkısındende sureklı alısverıs yaparım. allah her defasında ıyısıne mı denk getırıyo nedır hıc sorun yasamıyorum aksıne cok memnun kalıyorum. gg'nın fıyatları genelde pıyasaya gore uygun oluyo.
ama bu remıngton ı tavsıye eden tum dostlara teeşekkur ederım burda okumasam hayatta aklıma gelmez yıne gıder markalasmıs cogu 5 para etmez urunlere yonelıp hayal kırıklıgına ugrardım

ayne ılk okudugumda bu marka da nekı hıc duymadım dıye dusunmustum umarım bende memnun kalırım...

evet nihayet geldi düzLeştiricim ve eve gıtmeyı beklemeden hemen arkadasımın sacında denedım. ustunkörü deneme yapmıs olmama ragmen baya kısa surede guzel sonuc aldım. süpermiş. evdekı braun a dunya para verıp hıc memnun kalmayarak bunca zaman bosuna duzlestırıcısız yasamısım

braunla yanyana getirdiğinde farkı görebiliodun dmi :) braun u 200 dereceye getir remingtonu 160 dereceye. remington 160 la bile sollar :)

X