Saç Şekillendiriciler Remingtonun modellerini hangi saç tipleri kullanabilir açıklıyorum detaylı yararınıza

Ben de cok araştırarak ve buradaki yorumlardan dolayi da dün Remington Keratin terapy aldim. Saclarim kuru ve kıvırcıktır. Gerçekten hayran kaldim. Ayni kuaörde fon cekmis gibi. Ve bugun de saclarim hic bozulmadi kabarmadi.
Benim gibi kıvırcık ve kuru kabaran saclariniz varsa düşünmeden alın derim.

8590 modelimi acaba? yağlandırır falan diyorlar ama sizde durumlar nasıl?

kızlar merhaba, 11 yıldır braun satin hair color 7 mi öyle bir modeli varya onu kullanıyuorum. plakası çatladı saçıma zarar vermesinden korkuyorum. alacağım marka belli, kesin remington düşünüyorum ancak modele karar veremedim. saçlarım çok ince telli çabuk yağlanır (hergün yıkarım) omuz hizamda ve uçlarında kırıklar var.. saçımı yağlandırmayacak böyle yapışık yağışık değil de hacimli gösterecek ve yıpratmayacak bir model istiyorum. burada okuduklarıma göre 9500 pearl ve 8590 modeller dikkatimi çekti. 9500 için bazı arkadaşlar saçları kırıyor ve 8590 ın daha iyi olduğunu yazmış ancak o da sanırım satıştan kalmış bulamıyorum.. bir de 8590 saçı yağlandırır mı keratin olunca direkt aklıma yağlanma yapabileceği geldi??

Merhaba arkadaslar hepsiburada dan remington s9500 pearl model aldim gecen gun. Siparisim geldi. Gelir gelmez deneme amacli kullandim. Hic mi hic MEMNUN KALMADIM. benim gibi duze yakin ince telli saclara kesinlikle onermiyorum, saci kafaya yapistiriyor elektrkleniyor ustelik. Ve hic de bahsedildigi gibi bir cirpida duzlestirmiyor. 7 8 defa gectim belki ustunden. Daha yapar yapmaz yaglaniyor sac. Ustelik dayanmiyor da. sizde cope atmayin 250 liranizi. Acayip gerildim yaa. Plakalari kapayan dugme bozuk cikti.Defalarca musteri hizmetlerini remington genel merkezini aradim. Hic bir sekilde iade alamayacaklarini sadece degisim oldugunu soylediler. Boyle sacmalik olur mu? 14 gun icinde hic bir sebep belirtmeden cayma hakkim var benim. Hepsi buradadan bir daha alisveris mi asla. Magdur edildim hep hepsiburada hem de REMINGTON tarafindan. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Yorumlara aldanip almistim. Simdi cok pismanim.

Merhaba arkadaslar hepsiburada dan remington s9500 pearl model aldim gecen gun. Siparisim geldi. Gelir gelmez deneme amacli kullandim. Hic mi hic MEMNUN KALMADIM. benim gibi duze yakin ince telli saclara kesinlikle onermiyorum, saci kafaya yapistiriyor elektrkleniyor ustelik. Ve hic de bahsedildigi gibi bir cirpida duzlestirmiyor. 7 8 defa gectim belki ustunden. Daha yapar yapmaz yaglaniyor sac. Ustelik dayanmiyor da. sizde cope atmayin 250 liranizi. Acayip gerildim yaa. Plakalari kapayan dugme bozuk cikti.Defalarca musteri hizmetlerini remington genel merkezini aradim. Hic bir sekilde iade alamayacaklarini sadece degisim oldugunu soylediler. Boyle sacmalik olur mu? 14 gun icinde hic bir sebep belirtmeden cayma hakkim var benim. Hepsi buradadan bir daha alisveris mi asla. Magdur edildim hep hepsiburada hem de REMINGTON tarafindan. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Yorumlara aldanip almistim. Simdi cok pismanim.
Şikayet var.com a yazin

bu ara hepsiburadadan çok fazla şikayet yazısı okudum biraz önce s9500 n11 üzerinden siapriş verdim merakla bekliyorum bakalım saçlarımı nasıl yapacak. Saçlarım seyrek, ince telli ve kuru bi yapıya sahip zor düzleştiriyorum hatta çoğu zaman düzleştirdikten yarım saat sonra hafif dalga dalga konumuna geçiyorlar. Önceki düzleştiricim philipsdi bozulduğu için yeni alıyorum. Şuan elimde yedekte duran braun var ama düzleştirdikten 2 dk sonra hemen eski forma dönüyor bi etkisi olmuyor düzleştiricnin remington marka kullanmadım daha önce umarım pişman olmam

azönce remington müşteri hizmetlerini aradım modeller hakkında bilgi aldım. saçlarım boyasız, çok ince telli hemen yağlanır. beni fazla uğraştırmadan hacimli bir düzlük sağlayabilecek bir model önerisi istedim.

S8540 --->saçlarınızı besler parlatır ancak yağlandırma yapabilir
s9500 --->saçlarınızı kırar
s9600--->kaygan bir yapısı varmış
9100--->tek geçişte kalıcı bir düzlük elde edebilirsiniz dedi

ben de bunlar hep son çıkan modeller eski modellerden yokmu bi öneriniz hepsinin plakası aynı mı yoksa son çıkanlar daha mı iyi? örneğin s6500 modeli nasıl dedim..
son çıkan modellerin ısı kaybına uğramadığını söyledi daha gelişmiş teknolojiyle üretiliyormuş..
s6500 çok tercih edilen bir model ve saçlarınıza dalga yapmak isterseniz onu tercih edebilirsiniz dedi..

yani yine bir kafa karışıklığı :KK43:
s9100-s9600-s9505 ve s6500 arasındayım.
bunları kullanan varsa yorum yapar mısınız?

Her model için herkes farklı yorumlar yapıyor, biz nasıl karar vericez hangisini alacağımıza :110:

tekrar merhaba, remington 6500 modelinde karra kılmıştım dün teknosada bulup denedim ve saçlarım ince telli olduğu için 170 dereceye ayarladım ve açıkçası inananmadım cihaz öyle ısındı ki dışındaki plastik eriyecek diye korktum. eğer 170 dreecede bukadar ısınıyorsa 230 agelince ne hale gelir çok merak ediyorum :KK43: yıllardır braun kullanıyordum çok memnun olmamama rağmen onda hiç böyle ısınma problemi yaşamadım.. yıllardır kendimi bu düzleştiricim bozulunca mutlaka remington alıcam diye şartlamış biri olarak hayal kırıklığına upradım. kızlar merak ediyorum acaab yeni serilerinde yani 9500-9600 vs modellerde de bu ısınma problemi yaşıyor musunuz? biraz açıklama yaparsanız çok sevinirim.. yoksa başka br markaya yönlenicem sanırım :KK43:

X