Saç Rengi ve Saç Boyama Koleston Terracota (Resimli)

Kızlar çok teşekkür ederim güzel yorumlarınız için, çokkkkk mutlu ettiniz beni :) Ben de bu zamana kadar o kadar renk denedim ama en içime sinenlerden biri bu oldu. Çok koyu rengim üstüne tutması da süper tabi :)

canım çok güzel olmuş rengin çok yakışmış saçların bundan önce ne renkti yine boyalıydı sanırım değil mi ? bende düşünüyorum saçlarım koyu kahve çikolata karamel istiyorum ama tutar mı endişeliyim :S

ayyyy bende bayıldım valla şu 100 mesaj olayı olmasa çılgınlar gibi resim koyucam sizin için sık sık rengini değiştirdiğim için acaip malzeme çıkıcak ama neysee:))
dediğim gibi hakkaten bayıldım renge çok yakışmış yüzünede güle güle kullan şekerim :))

canım çok güzel olmuş rengin çok yakışmış saçların bundan önce ne renkti yine boyalıydı sanırım değil mi ? bende düşünüyorum saçlarım koyu kahve çikolata karamel istiyorum ama tutar mı endişeliyim :S
Teşekkür ederim canımmm, Bundan önce gayet koyu bi kahveydi saçım, ben 0.9 luk oksidan kullandım daha güzel tuttu rengi

ayyyy bende bayıldım valla şu 100 mesaj olayı olmasa çılgınlar gibi resim koyucam sizin için sık sık rengini değiştirdiğim için acaip malzeme çıkıcak ama neysee:))
dediğim gibi hakkaten bayıldım renge çok yakışmış yüzünede güle güle kullan şekerim :))

Teşekkür ederim canımm, O zaman seni de bekliyoruz. Bu arada benim de yüz mesajım dolmadı ama hem konu açıp, hem de fotoğraf yükleyebilirim. Sen bi tekrar bak şekerim :)

Kızlar herkese merhaba. Ben uzun zamandır sitedeyim ama yeni üye oldum. Ortaokul mezuniyetimden beri saçlarımı boyuyorum, denemediğim renk kalmadı. En son cumartesi günü saçımı koleston terracotaya boyadım. Saçlarımı daha önce kışkırtıcı kahveye botamıştım, baya koyuydu rengi ama terracota çok güzel tuttu. Bi kaç hafta sonra tekrar boyamayı düşünüyorum, sanırım iyice oturur o zaman rengi. Umarım fikir verir size de :)

harika br renk işde budur bende koleston boyamadım hiç ama boyarsam terracota ay ışığı kahvesi bide çikolata kahvesi palettenin çiko kahvesi siyaha yakın oluyomuş nosu 3.65 zaten kolestonunda 6 lı bişeydi işde bu yüzden bu 3 renk kolestonun incisi:KK34:

harika br renk işde budur bende koleston boyamadım hiç ama boyarsam terracota ay ışığı kahvesi bide çikolata kahvesi palettenin çiko kahvesi siyaha yakın oluyomuş nosu 3.65 zaten kolestonunda 6 lı bişeydi işde bu yüzden bu 3 renk kolestonun incisi:KK34:

Hi hiii çok teşekkür ederim tatlılarımm :) frezya, kolestonu tavsiye ediyorum :)

Hi hiii çok teşekkür ederim tatlılarımm :) frezya, kolestonu tavsiye ediyorum :)

teşekkür ederim canım ama ben boyadım loreal castıng çikolata karamele ama bir ara bu rengide kesinlikle denicem ama inşallah şaçlarım koyu olmaz kolestonun diğer markalara göre daha koyu olduğunu çok duydum ama 10 dk daha az bekletirsek sorun olmaz sanırım

teşekkür ederim canım ama ben boyadım loreal castıng çikolata karamele ama bir ara bu rengide kesinlikle denicem ama inşallah şaçlarım koyu olmaz kolestonun diğer markalara göre daha koyu olduğunu çok duydum ama 10 dk daha az bekletirsek sorun olmaz sanırım

Tatlım 0.9luk oksidan kullan, Daha iyi açıyor ve renk daha iyi belli oluyor :)

X