Saç Rengi ve Saç Boyama Koleston Terracota (Resimli)

Ebrusuyum

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2012
158
5
Kızlar herkese merhaba. Ben uzun zamandır sitedeyim ama yeni üye oldum. Ortaokul mezuniyetimden beri saçlarımı boyuyorum, denemediğim renk kalmadı. En son cumartesi günü saçımı koleston terracotaya boyadım. Saçlarımı daha önce kışkırtıcı kahveye botamıştım, baya koyuydu rengi ama terracota çok güzel tuttu. Bi kaç hafta sonra tekrar boyamayı düşünüyorum, sanırım iyice oturur o zaman rengi. Umarım fikir verir size de :)

Son düzenleme:
Çok hoş içinde kızıl yansıma var sanki harika bir kahve tonuymuş.. :21:
Bu arada yüzün de çok güzel maşallah :nazar:

bayıldım canım beyaz tona ne kadar guzel olmus masallah sanada ay parcası gıbıymıssın:nazar:koyu boyamaya karar verırsem ılk deneyeegm renk bu olacak canım paylasım ıcın tesekkurler...

Çok güzel olmuş canım.Ben de iki gün önce kadife kızıl yaptım.Seninkinden biraz daha kızıl.Güle güle kullan.:KK9:

çook çoook güzeel olmuşş vede çook yakışmış canımcım ben beğendim,bu boya favorilermn arasına girdi :) <3

Kızlar çok teşekkür ederim güzel yorumlarınız için, çokkkkk mutlu ettiniz beni :) Ben de bu zamana kadar o kadar renk denedim ama en içime sinenlerden biri bu oldu. Çok koyu rengim üstüne tutması da süper tabi :)

cnm çok hoş olmuş yüzünede gitmiş.Uçlarınıda biraz acık boyatıp renklendirebilirsin.Güle güle kullan

Hoş olmuş,güle güle kullan. :nazar:
Bu renge çok rastladım ama hiç bilmediğimden kullanmadım büyülü kahveyi beğenmezsem terracotayı deneyebilirim.

çok güzel olmus bende kadife kahve boyuyorum oda dogal koleston oda ama bu kez bu rengi denicem sanırım:KK51:

Hoş olmuş,güle güle kullan. :nazar:
Bu renge çok rastladım ama hiç bilmediğimden kullanmadım büyülü kahveyi beğenmezsem terracotayı deneyebilirim.

Teşekkür ederimm :) Büyülü kahveyi de kullandım ben ama terracota daga gösterişli duruyor, kesinlikle tavsiye ederim :)

Teşekkür ederim canım, saçlarım biraz daha toparlansın da düşünüyorum ben de bi kaç ton açtırmayı uçlarını :)

saçların sağlıklı gıbı görünüyor cnm ama sen yınede bakımını ihmal etme tabiki.Uçlar acılıncada sana ayrı bir tarz katacağı kesin...

saçların sağlıklı gıbı görünüyor cnm ama sen yınede bakımını ihmal etme tabiki.Uçlar acılıncada sana ayrı bir tarz katacağı kesin...

Sarımsaklı şampuan, sinameki kürü, turplu su derken baya toparlandı canım :) Biraz daha uzasın da sonra gelsin yeni değişiklikler :)

Teşekkür ederimm :) Büyülü kahveyi de kullandım ben ama terracota daga gösterişli duruyor, kesinlikle tavsiye ederim :)

Riza ederimmm :21:. Benim saçım da koyu kahve kendi saçım, büyülü kahveyi pek bilen yok nasıl duracağını çok merak ediyorum regl olduğum için henüz boyamadım nasıl bi renk canım ?

Riza ederimmm :21:. Benim saçım da koyu kahve kendi saçım, büyülü kahveyi pek bilen yok nasıl duracağını çok merak ediyorum regl olduğum için henüz boyamadım nasıl bi renk canım ?

Canım büyülü kahve terracotadan hem daha koyu, hem de kızıllığı daha az. Yani aslında normal kahve gibi duruyor. Bi de ben terracotayı 09'luk oksidanla kullandım daha iyi açsın saçımın rengini diye. sana da tavsiye ederim :)

Canım büyülü kahve terracotadan hem daha koyu, hem de kızıllığı daha az. Yani aslında normal kahve gibi duruyor. Bi de ben terracotayı 09'luk oksidanla kullandım daha iyi açsın saçımın rengini diye. sana da tavsiye ederim :)

Anladım canım teşekkür ederim, dikkate alıcam tavsiyeni :)

X