ovulasyon testi ile gebelige hazirlananlarin paylasim alani

slm kizlarrrr beta degeri bugun geldi sabahtan 1000 cikmis:nazar: cok sukur haftaya persembe yine gidicem rutin kontroller olacak insAllahhh Alllahim herkese nasip etsin ins

Tatlım gözün aydın tekrardan :)
Güzel haberlerin hep devam etsin ...

canımmmmmm bu ne güzel bir haberrrr maşallahh nazarlardan korusun allah sizi.
çoookkk çokkk sevindim .dua et benim bizim içinde ekimde önümüzdeki ay ekimde rahim filmi çekilip başlıyoruz calışmalara kısmetse.annelerin duaları kabul olur benim için dua et ne olur eşim 2 ay burda ılk aydan olması gerek :))))

Canım nerelere kayboluyorsun sen.Nasılsın canım merakta bırakıyorsun
:KK19:

Günaydın herkese :KK66:)
Bir sorum olacak sizlere. Dün iliski sırasında çok açık kahverengi leke geldi.uzu bir kursun kalem duşunun onun uzunluğunda ama ip gibi bir leke.daha önce hiç olmadı böyle birsey.hic bir şikayetim de yok.bugunse akinti normal sekilde devam ediyor,kahverengi hiç birsey yok. Dollenme oldu ondan desem,iliski sırasında kah leke ile bu kadar erken belirti verir mı diye düşündüm bilemedim.

Bir sorum olacak sizlere. Dün iliski sırasında çok açık kahverengi leke geldi.uzu bir kursun kalem duşunun onun uzunluğunda ama ip gibi bir leke.daha önce hiç olmadı böyle birsey.hic bir şikayetim de yok.bugunse akinti normal sekilde devam ediyor,kahverengi hiç birsey yok. Dollenme oldu ondan desem,iliski sırasında kah leke ile bu kadar erken belirti verir mı diye düşündüm bilemedim.

bence o leke yumurta catladigina dair bazen o sekilde leke gelebiliyor hadi bakalim ins bebeyimiz yola cikmistirr:KK52:

aynı dedğinden dün akşam bendede geldi yumurtlamadan desem dünkü testtede bugünkü testtede silik çizgi var anlamaadım ben yani...

bu arada ovulasyon testi yapmaya yeni baslayacagım ben de..bir cizelge buldum, ona göre adetim 24 gunde bır oldugu ıcın, adetımın 7.gununden ıtıbaren test yapmaya baslamam gerekıyor..ama benım adetım eskiden 5 gun surerken sıımdı 11 güne kadar uzamaya basladı..nasıl olacak şimdi bu :KK43:(

kızlar selam; bişey sorcam size:KK17:şimdi ben bu ay kimyasal gebelik yaşadım ya kanamam normal adet tarihimden 10 gün sonra başladı ama lekelenmem normal adet günümde başladı neyse şimdi yumurtlama falan şaştı ya benim,normalde 14.gün yumurtluyodum ve yumurtladığımı anlıyodum şimdi bgn 14.gün ve şuan için bişey hissetmiyorum adet bittiğinden beri gün aşırı ilişki oluyo daha da dün oldu ama bgn ilişki olsa mı olmasa mı kararsızım,yumurtladım da hissetmiyorum mu acaba :26:

kızlar selam; bişey sorcam size:KK17:şimdi ben bu ay kimyasal gebelik yaşadım ya kanamam normal adet tarihimden 10 gün sonra başladı ama lekelenmem normal adet günümde başladı neyse şimdi yumurtlama falan şaştı ya benim,normalde 14.gün yumurtluyodum ve yumurtladığımı anlıyodum şimdi bgn 14.gün ve şuan için bişey hissetmiyorum adet bittiğinden beri gün aşırı ilişki oluyo daha da dün oldu ama bgn ilişki olsa mı olmasa mı kararsızım,yumurtladım da hissetmiyorum mu acaba :26:
Cnm bir sefer adet olursun ondan sonra
Duzene giresin cnm

batıma iki gün var ve ovulasyon testim pozitif gösterdi.ilk hamileliğimi de böyle öğrenmiştim ama erken sevinmek istemiyorum. sabah gebelik testi yapıcam

batıma iki gün var ve ovulasyon testim pozitif gösterdi.ilk hamileliğimi de böyle öğrenmiştim ama erken sevinmek istemiyorum. sabah gebelik testi yapıcam

Cnm dil altindan atesini olcermisin 36,8 -37 ise gebelik var demektir

Son düzenleme:
oyy canım arkadaşım benimm sen iyi ol gerisi bomboşş:KK19:
Kızıma dediğin gibi en çok çıtçıtlı badi alıyorum, diğerlerini pek abartmıyorum.Zaten emreyle liste yaptık ona sadık ilerliyoruz :) en azından şimdilik.
Ptesi güzel haberlerle gel kuzucumm:nazar:
Canım en iyisini yapıyorsun hiç bulunmasın kafan da , hep bu zamanlarda sürprizi seviyorlar biliyorsun:KK19::KK19:

Canım ben hamile kaldığım ay ovülasyon testi yapmadım.Yeter artık bu ay hesap yok dedim.Çünkü hep yumurtlama günlerinde eşim sorun yapıyordu.
Reglimin 13-14-15. günlerin de ilişki oldu. Özellikle 16.gün inanılmaz tuhaf bi his yaşadım.Bu his bildiğin altıma kaçırmak gibiydi.Çok anormal gelmişti.
Normlade 16-17-18. günlerde ilişki olmasını planlamıştım ama eşim gene yan çizmişti. Her neyse 18.gün ovü testim yaptım ve silik çizgi vardı , dedim gene gitti yumurtlama günüm:KK43:
20.sinde 21.günden sonra belki tekrar yakalarım diye ovülasyon testi yapmaya karar verdim.Oldukça silik çizgi çıkıyordu , bu şekilde 27.güne kadar gitti.27.gün çizgi kopkoyu idi ve lekelenme oldu, reglime daha 5 gün vardı.Kan verdim ve 38 değeri ile hamile olduğumu öğrendim.
Erken hamilelik belirtisi yoktu ne yazık ki.Regliden farksızdı.Tek fark 16.günü olan ıslanma.Sanırım döllenmenin oluştuğuyla alakalı olmalı.

Allah en kısa zaman da tüm isteyenleri bebişlerine kavuştursunn:nazar::emir_bebek:
kuzucum :KK30:valla tamam döv :KK22: saçımı başımı yol :KK47:ama ne yapayım bitmedi :KK76:göletler bugün akşama kadar teslim etmem lazım :KK25: bıde aşkam iş arkadaşımızın düğünü var öğlen kuaför e zor gittim düşün artık :KK34: meleğim benım ama aklım inan hep burda ayyy ikigün yazamadım ya dedli oldum deli :KK53: :KK52:

artık p.tesi bol bol yazışırız dr. gelmiş olurum sen neler yaptım benım prenses yiğen nasıl dövüyormu senı :KK9:

canımıiçi valla senı hepinizi özledim :KK19::KK19:

slm kizlarrrr beta degeri bugun geldi sabahtan 1000 cikmis:nazar: cok sukur haftaya persembe yine gidicem rutin kontroller olacak insAllahhh Alllahim herkese nasip etsin ins

canım çok sevindim değerlerın yükselmiş tebrıkler :KK34::KK54:

Güzel haberlerle gell inşallah :))

Suayımmm nerelerdesinnn bi ses et yeter

kuzucum yukarı yazdım bir ses edeyorum aaaaaaaaaaa:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:aaaaaaaaaaaaaa:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
oldumu :KK9::KK9:

kuzucum :KK30:valla tamam döv :KK22: saçımı başımı yol :KK47:ama ne yapayım bitmedi :KK76:göletler bugün akşama kadar teslim etmem lazım :KK25: bıde aşkam iş arkadaşımızın düğünü var öğlen kuaför e zor gittim düşün artık :KK34: meleğim benım ama aklım inan hep burda ayyy ikigün yazamadım ya dedli oldum deli :KK53: :KK52:

artık p.tesi bol bol yazışırız dr. gelmiş olurum sen neler yaptım benım prenses yiğen nasıl dövüyormu senı :KK9:

canımıiçi valla senı hepinizi özledim :KK19::KK19:

canım çok sevindim değerlerın yükselmiş tebrıkler :KK34::KK54:

kuzucum yukarı yazdım bir ses edeyorum aaaaaaaaaaa:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:aaaaaaaaaaaaaa:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
oldumu :KK9::KK9:

Kuzu bari cepten mesaj at valla merak ediyorum:KK4::KK4::KK4:
İyiysen elbette sorun yok balım.İşlerinde kolaylıklar diliyorum canımıniçi , seni yoranları da pataklıyorumm:KK22::KK22:
Düğünde bi güzel eğlen dök kurtlarını :)

Biz iyiyiz kızımla , teyzesini kocaman öpüyor miniğim :)

kızlar bugün adetin 7.günü az önce ovu testi yaptım silik çıktı ikinci çizgi.sizce erken değil mi silik çizgiiçin :KK31:

kızlar bugün adetin 7.günü az önce ovu testi yaptım silik çıktı ikinci çizgi.sizce erken değil mi silik çizgiiçin :KK31:

Testin rengi silik değil, diğerine yakın bir koyu ve kalınlıkta çıkması gerekir. Silik olduğuna göre, şuan yumurtlama döneminde değilsin demektir.

Canım, benim siklus 27'dir düzenli olarak. Ortalamalara göre 13-14.gün ovü günü ama ben 8. - 9. gün yumurtluyorum... Yani senin de benim gibi erken yumurtlama başlayacaktır 2 güne kadar...

Son düzenleme:
X