HUNCALIFE Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmak İsteyenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

tam da parfüm almaya karar vermişkebn iyi oldu ama bu katolog ürübnlerinde en çok parfümlerin kokularına bakamamak sorun oluyo bu sorunu nasıl çözebiliriz...ve daha önce avonun bi iki kokusunu kullanmıştım ama hiç kalıcı değildı hunca kokuları nasıl kalıcılık konusunda bide yerli ürün ama keşke daha uygun olsaydı 20 liraya civarı güzel parfümler var mı?

En beğenilenler arasında Night Kiss Sexy ve Sunrise Ocean,Sunrise Sun serisi var. Sunrise Pudra gibi kokar ve burnu hiç incitmez Night kiss ise bergamot greyfurt portakal ve tarçın ile zenginleştirilmiş bi kokudur.Sunrise Sun Bergamot frenk üzümü ve greyfurt özleriyle zenginleştirilmiş güzel bir parfümdür. Ancak Sunrise serisi EDT dir. yani 4 saat kadar kalıcılık sağlar tenlerde. Night kiss ise EDP dir. yani 8 saat üzeri kalıcılığı vardır ve kışlık parfümdür.

Saygılarımla

arkadaşlar her ay belli miktarda sipariş vermek şart mı avon gibi? yoksa oriflame gibi şart koşulmuyor mu?

arkadaslar ben de uye oldum cogu urununu kullanıyorum ve cok guzel ürünler,hiç şikayet almadım.bir kullanan devamını istiyor.

her ay sipariş zorunluluğu yok 100 tl altına kargo ücreti yerine önerilen ürünlerden alabiliyorsunuz

ben az önce üye oldum müşteri temsilcisi beni aktif hale getirmek için şipariş vermiş bi sorun çıkmaz degilmi aradım kendi adresini vermiş kendi ödeyecekmiş yani

benim çok meraklı bide oğlum var getirtdiğim ürünleri nasıl koruyabilirim

Bende satış temsilcisiyim daha 2 ay oldu üye olalı :) kendim bir kaç makyaj malzemesi getirdim çok beğendim bütün makyaj malzemelerimi zamanla huncaya çevireceğim inşallah . Bu ay da bir kaç temizlik ürünü getirmeyi düşünüyorum onlarla ilgili de iyi şeyler duydum bakalım Nasıl olacak. :)

arkadaşlar huncalife temsilciyim üye olmak isteyenlere yardımcı olurum. ... adresime mail. atabilirsiniz. Ev hanımlarına büyük iş imkanı satış ve üye yaparak kendimize bir kariyer çizebiliriz. ürünleri kendim kullanıyorum çok güzel memnunum. Ben hem çalışıyorum hemde bu işi yapıyorum sizde yapabilirsiniz. Bekliyorum maillerinizi birlikte çalışabiliriz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Huncalife temsilciliğinde boş umut dağıtmıyoruz...Hayalcilik oynamıyoruz... Girer girmez 5 bin 10 bin kazanacaksınız demiyoruz. Yüksek kalitede kozmetik ürünleri ile keyifli bir çalışma sistemi ve süper bir kazanç planı sunuyoruz... İşe başladığınız ilk ay ve sonrası direk %40 kazanç ve primle çalışmaya Merhaba diyorsunuz... 2-3 ayda aylık kazancınız rahatlıkla 700-1300 TL arasına ulaşıyor... Sermayesiz, koşulsuz, şartsız, aidat yok, Girişi-Çıkış ücreti yok, Kota yok, Ciro zorunluluğu yok, stok zorunluluğu yok. Tüm ürünlerimizin değişim ve iade garantisi mevcuttur... Firmamızı, ürünlerimizi ve fabrikamızı laboratuarlarımızı, kalite belgelerimizi araştırmadan ön bilgi almadan bizimle görüşmeden karar vermeyin.

Arkadaşlar huncalife üyesiyim yeni bi temsilciyim kendi ekibimi kurmak istiyorum üye olmak isteyenler huncalifeuyelik36 instagran hesabından takip edebilir mesajla ulasabilirsiniz güvenli %40 kar fırsatı ile evden ek is imkanı yakalayın

X