HUNCALIFE Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmak İsteyenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

asimetri parfümlerini arayıp sorup öğreneceğim belki de başka isimle çıkmıştır piyasaya ayrıca temsilcilerinize ulaşmanız eş dosttan ya da bizlerden ulaşabilirsiniz

Avon dore beğenmedigım gibi hunca da beğenmedim şampuanlar da sls yok diyor als var o zaman. Hemde iki çeşit bence bu tam bir iki yüzlüluk . İnsanlar biraz araştırsa hemen anlayacak icinde zararli madde olduğunu ama temsilcileri nasil eğitiyorlarsa kadin yemin ediyor cok iyi biliyorum şampuanlar da hic bir zararli madde yok. Tüm parfümlerimiz alkolsüz diyor ya. İnsan biraz araştırır ya bu mesajımı da her hunca yerine kopyalicam araştırsın öyle alsın insanlar. Bu arada ben de araştırmadan temsilci oldum malesef

arkadaşlar net kar marjı ne kadar . hani yüzde otuz mu yüzde 24 mü?. mesela avonda 33 demişlerdi içine girince şu bu içinden cıkınca net kar 25miş. bunda ne kadar net?

ve kızlr bu ürün gözaltı için mi? kapatıcı dio ya ondan sasırdımm böle bi kapatıcı görmemiştim :)
$pr_01_200_max.jpg

net karı tam olarak %30'dur...ister indirim olsun istere fazla olsun %30 dur...

Ayrıca kataloglarda çok farklı ürünler var,kataloğu yükleyecem yakında :)

Eğer yakınlarınızda müşteri temsilcisi yoksa ve alışveriş yapmak istiyorsanız özel müşteri olabilirsiniz. katalog fiyatından daha uygun fiyata istediğiniz ürüne sahip olabilirsiniz :KK12:

ilk başladığım zamana göre şu an satışlarım çok daha iyi. çünkü Hunca hem ürün çeşitliliğini arttırdı hem kampanyalar yaptı, hem de ürün fiyatlarında iyileşme var :KK39:

Bende yeni temsilci oldum yaklaşk 2 haftadır üyeyim. öncedende hunca ve carmina'yı zaten biliyordum ama katalo sistemine geçtiği sıralarda pek takip etmemiştim. oriflame yapıyordum ama bence huncaLife kazancı bildigim tüm sistemlerden daha kazanclı. Hem Türk markası hemde sağlık bakanlığı onay belgesi var!!!!!!!!!!!!!!!!

ayrıca hangi sayfada okudum bilmiyorum , evet sls, sles, parafin , parapen yok. şampuanda asl görebilirsiniz ama yapılan araştırmalarda en zararsız olan asl'dir. ayrıca siteye girip okursanız söyle yazıyor ' HİÇBİR FİRMA KİMYASAL KULLANMIYORUM DİYEMEZ ÇÜNKÜ BUNLARI ÜRÜNE ÇEVİRMEK İÇİN İŞLENMESİ GEREKİYOR, BİZ SADECE SENTETİK KİMYASALLAR KULLANMIYORUZ! ' bu tarz bir açıklamayı girip okuyabilirsiniz ben aklımda kalanı aktardım.

PİRİNÇ sabununu ve narlı peeling denemenizi tavsiye ederim. sormak istediğiniz ürün ve diğer her türlü bilgi içinde yardımcı olabilirim

bu arada avon oriflame %21 kazandırırken, huncaLife %24 kazandırıyor.

ayrıca kazanç yüzdeleri ; 200 yüzde 4
500 8
1000 12
2000 16
4000 20
6000 24............... oriflame'de 200 %3, 600 %6 diye gidiyor ve 1 bp= 1.18 ile çarpılır; huncada ise 1 hp= 1.5 ile çarpılır :KK66: kazancı , ekstra hediyeleri vs vs siz düşünün :)

carmina fondoten kullandım bundan iki sene önce çok beğendim her yeri aradım ama bulamadım ve sonra araştırdım ki temsilcisi olmak gerekiyormuş alabilmek için böyle birşeyi de ıstemıyorum temsilci olanlar cevap verebilirler mi?

hunca dünya markası olmayı hedefliyor üretimi türkiye ve kendi ürünlerimiz varken dısarıdan ürün almak niye? 1 senedir inanılmaz ilerlemiş olan bu firma yeni satış temsilcileri arıyor daha fazla bilgi almak isteyen benimle iletişime geçebilir ii günler dilerimm...

Avon dore beğenmedigım gibi hunca da beğenmedim şampuanlar da sls yok diyor als var o zaman. Hemde iki çeşit bence bu tam bir iki yüzlüluk . İnsanlar biraz araştırsa hemen anlayacak icinde zararli madde olduğunu ama temsilcileri nasil eğitiyorlarsa kadin yemin ediyor cok iyi biliyorum şampuanlar da hic bir zararli madde yok. Tüm parfümlerimiz alkolsüz diyor ya. İnsan biraz araştırır ya bu mesajımı da her hunca yerine kopyalicam araştırsın öyle alsın insanlar. Bu arada ben de araştırmadan temsilci oldum malesef
m

Çok teşekkür ediyorum ilgini emeğine ellerine sağlık ... Bilgilenelim ... Maalesef insanlar içindekiler kısmını araştırmadan organik zararsız diye atlıyor hemen .. Ersağ markasının organik zararsız diyip sampuanın içinde als oldugunu kimse bilmiyor mesela bunun gibi bir çok ürün .... BİLİNÇLENELİM diyorum..

Bende yeni temsilci oldum yaklaşk 2 haftadır üyeyim. öncedende hunca ve carmina'yı zaten biliyordum ama katalo sistemine geçtiği sıralarda pek takip etmemiştim. oriflame yapıyordum ama bence huncaLife kazancı bildigim tüm sistemlerden daha kazanclı. Hem Türk markası hemde sağlık bakanlığı onay belgesi var!!!!!!!!!!!!!!!!

ayrıca hangi sayfada okudum bilmiyorum , evet sls, sles, parafin , parapen yok. şampuanda asl görebilirsiniz ama yapılan araştırmalarda en zararsız olan asl'dir. ayrıca siteye girip okursanız söyle yazıyor ' HİÇBİR FİRMA KİMYASAL KULLANMIYORUM DİYEMEZ ÇÜNKÜ BUNLARI ÜRÜNE ÇEVİRMEK İÇİN İŞLENMESİ GEREKİYOR, BİZ SADECE SENTETİK KİMYASALLAR KULLANMIYORUZ! ' bu tarz bir açıklamayı girip okuyabilirsiniz ben aklımda kalanı aktardım.

PİRİNÇ sabununu ve narlı peeling denemenizi tavsiye ederim. sormak istediğiniz ürün ve diğer her türlü bilgi içinde yardımcı olabilirim

bu arada avon oriflame %21 kazandırırken, huncaLife %24 kazandırıyor.

ayrıca kazanç yüzdeleri ; 200 yüzde 4
500 8
1000 12
2000 16
4000 20
6000 24............... oriflame'de 200 %3, 600 %6 diye gidiyor ve 1 bp= 1.18 ile çarpılır; huncada ise 1 hp= 1.5 ile çarpılır :KK66: kazancı , ekstra hediyeleri vs vs siz düşünün :)

Scin Perfect kremi nasıl acaba? Cildim kuru alnımda kırışıklıklar yoğun.

carmina fondoten kullandım bundan iki sene önce çok beğendim her yeri aradım ama bulamadım ve sonra araştırdım ki temsilcisi olmak gerekiyormuş alabilmek için böyle birşeyi de ıstemıyorum temsilci olanlar cevap verebilirler mi?

Huncalife temsilcisiyim Eskişehir için tabi. Özel müşteri seçeneğiyle de siteden ürün alabilirsiniz, temsilciler aracılığıyla da..

X