Keşke Evlenmeseydim Diyor musunuz?

Hanımlar burada her gün onlarca konu açılıyor eşinden dertli olanların durumları ile ilgili

Ben de şunu merak ettim, hani dertlerimiz var ya eşimiz ve ailesiyle ilgili, çok mu kötü durumumuz, yani, evlendiğinie pişman mısınız yoksa -eğerki şu an evlenmemiş olsanız ve evlendiğinizde bunları yaşayacağınızı bilseniz yine de aynı evliliği yapar mıydınız?-

Ben düşünüyorum da.. yine de yapardım..

Peki siz?
eşimi çok seviyorum amaaaaa ailesi ve eşimin tavırları bıktırdı beni.eğerki maddi durumum iyi olsaydı derdim.keşke evlenmeseydim derdim yani.

Hanımlar burada her gün onlarca konu açılıyor eşinden dertli olanların durumları ile ilgili

Ben de şunu merak ettim, hani dertlerimiz var ya eşimiz ve ailesiyle ilgili, çok mu kötü durumumuz, yani, evlendiğinie pişman mısınız yoksa -eğerki şu an evlenmemiş olsanız ve evlendiğinizde bunları yaşayacağınızı bilseniz yine de aynı evliliği yapar mıydınız?-

Ben düşünüyorum da.. yine de yapardım..

Peki siz?

Allah korusun....... İyi ki evlenmişim diyorum.....
Allah herkesin yuvasına huzur mutluluk sağlık bereket versin.

esimle tek basima herseyden ver herkesten uzak olacagimi bilseydim tekrar evlenirdim ama suanki yasadiklarimi yasiyacagimi bilseydim kesinlikle tekrar evlenmezdm..

Keşke ne it gibi pişmanım... Bir tek şansım olsun bu bir rüya olsun diye çok dua ediyorum ama her sabah gerçeği anlıyorum makesef

Hergun sukrediyorum allaha alnima esimi yazdigi icin. Bazen kucuk tartismalarimiz oluyo ama birbirimizin dilinden anliyoruz ve cozuyoruz sorunlari.evet seviyoruz birbirimizi ama sevgiden daha onemlisi saygimizi hic kaybetmedik.bence evliliklerde en onemliside saygi.

Hiç demedim keşke evlenmeseydim diye.
Benim de eşimin ailesi ile illaki sorunlarım oldu. Çoğuyla görüşmüyorum.
Ama eşimin yeri ayrı.

yani benim ilk evlendiğim zamanlar eşimin ailesi yüzünden çok problemlerimiz oldu çok kavgalar ettik, birbirimize girdik ama hiç pişman olmadım çünkü ben eşimi gerçekten çok seviyorum ve aşığım ve iyi bir insan.... tabi yaşın verdiği bir olgunluk da var eğer 10 yaş daha küçük olsaydık kesin ailesi yüzünden boşanmıştık ,,,,

yani benim ilk evlendiğim zamanlar eşimin ailesi yüzünden çok problemlerimiz oldu çok kavgalar ettik, birbirimize girdik ama hiç pişman olmadım çünkü ben eşimi gerçekten çok seviyorum ve aşığım ve iyi bir insan.... tabi yaşın verdiği bir olgunluk da var eğer 10 yaş daha küçük olsaydık kesin ailesi yüzünden boşanmıştık ,,,,

ve şimdide keşke evlenmeseydim diyor olabilirdim

Keske evlenmeseydim hic demedm..sdce nişanlilik döneminde yine eşimle hc bi ilgsi yok ama kaynvalidenin yaptklarından snra onun gerck kisiliqini tanıyp suanki aklımla gecirseydm o nisanlilik dönemini die dha dün gece aklmdan gecirerk uyudm..cnkü çok yıprattı bizi eşimin annesi..

kıyamam sana neden kuzum:KK16::KK16::KK16::26:
açık ve net canım.aynen öyle...
Arkadaslar benim 13yildir bebegim olmuyr tefriciye okuyorum yardım edermisiniz
canım senin için 20 tane okurum.bende oğlumu bu duayla kucağıma almıştım.inşallah sanada nasip olur ve evlat hasretin sona erer.rabbim dualarını kabul etsin...

madem yaptığınız en büyük hata, nasıl önceden evlendiğiniz kişiyi tanıyamıyorsunuz onu anlamadım.

Esime asik olarak evlendim, sirf onun icin isimden istifa ettim, onun icin bircok arkadasimdan, cevremden vazgectim, onun icin taa kalkip yurtdisina gittim ve onunla evlenebilmek icin gururumu ayaklar altina alarak yuzsuz yuzsuz yalvardim. Deger miydi? Asla!!! Bir kor askin pesinde butun kotu yanlarini gore gore, bile bile suruklendim gittim... Simdiki aklim olsa kesinlikle evlenmezdim, bir omur bekar kalsam yine de evlenmezdim. Mahvettim hayatimi.

X