Cildi anında yenileyen maske :)

damla_38

İçim acıyor :(
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2011
280
3
mrb kızlar :) gecenlerde yaptıgım maske tecrübemi paylaşmak istedim...
Aynaya bakıp cildimin ne kadar mat,cansız,kararmış oldugunu görünce morelim bozuldu... aslında ben maya maskesi yapıyorum (limon suyu, zeytin yağı, kuru maya,ılık su)
Ewde maya kalmamış düşündüm napsam :KK43: cesaretimi toplayıp;
1 paket kabartma tozu
1 ağrı kesici parol
5-6 damla limon suyu
süt tatlı kasıgı... hepsini karıstırdım :) nasılsa bu malzemeler maskelerin içinde kullanılıo dedim hepsini karıstırdım (cesarete bakk ) :))
banyodan cıkmıstım cildime sürdüm :) önce yavas yavas ısınmaya basladı (ısınan maskeler gibi) ısı yükseldi ve yüzüm kıpkırmızı oldu :) ahanda dedim gitti cilt :KK43: bu arada yüzümde kurumaya yakın gidip ılık suyla yıkadım :) veeee gördüğüme inanamadım :)) yüzümdeki kızarıklık gitti vee mis gibi bi cildim oldu. parlak, temiz, bakımlı,duru herkese tavsiye ediyorum... denendi onaylandıı :KK70:

Ezilmiş olgun avakado,susam yağı veya kayısı yağı karıştır yarım saat temiz ciltte beklet sonra yıka.Yumuşacık,tazelenmiş cilt isteyen için birebir.Haftada 2 gün yapıyorum.Düzenli yapınca daha etkili.

mrb kızlar :) gecenlerde yaptıgım maske tecrübemi paylaşmak istedim...
Aynaya bakıp cildimin ne kadar mat,cansız,kararmış oldugunu görünce morelim bozuldu... aslında ben maya maskesi yapıyorum (limon suyu, zeytin yağı, kuru maya,ılık su)
Ewde maya kalmamış düşündüm napsam :KK43: cesaretimi toplayıp;
1 paket kabartma tozu
1 ağrı kesici parol
5-6 damla limon suyu
süt tatlı kasıgı... hepsini karıstırdım :) nasılsa bu malzemeler maskelerin içinde kullanılıo dedim hepsini karıstırdım (cesarete bakk ) :))
banyodan cıkmıstım cildime sürdüm :) önce yavas yavas ısınmaya basladı (ısınan maskeler gibi) ısı yükseldi ve yüzüm kıpkırmızı oldu :) ahanda dedim gitti cilt :KK43: bu arada yüzümde kurumaya yakın gidip ılık suyla yıkadım :) veeee gördüğüme inanamadım :)) yüzümdeki kızarıklık gitti vee mis gibi bi cildim oldu. parlak, temiz, bakımlı,duru herkese tavsiye ediyorum... denendi onaylandıı :KK70:
Gerçekten iyi cesaret canım walla:KK16:

Kil, acı badem yağı (1 çay kaşığı) su karıştırın macunlaşana kadar suyunu ve kilini ona göre ayarlayın.. sonrada yüzünüze kalın bir tabaka olarak sürün.. sonuç.. mükemmel..
Kil maskesi bende yapıyorum,harika bişey gerçekten:KK68:

X