Falda Fincanın Üstünde Tek Taş Yüzük Vardı

preslava

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2009
40
0
arkadaşlar ben bu gün kahve falı baktırdım.ben fala inanırım. ben nişanlanıcam ve falda fincanın üstünde tek taş yüzük vardı. evlilik oldunu sölediler. ve alttada fala bakan kişinin yorumuna göre ben oturmuşum yüzük arkamdaymış bu işin olmayacaını söledi. birde siz yorumlarmısınız canmım sıkıldı valla ben nişanlanıcaım kişiyi çok seviyorum sizcede yüzüün arkamda olması bu işin olmıyacaımı anlamına gelir ?? ltfn sizde yorumlayın.:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

ben fala inanmam canım bana göre hurafeden başka bişey değil:KK53:
bence sen de kafanı bunlarla meşgul edip de gereksiz can sıkıntısına
ve strese girme derim:KK34:

ben fala inanmam canım bana göre hurafeden başka bişey değil:KK53:
bence sen de kafanı bunlarla meşgul edip de gereksiz can sıkıntısına
ve strese girme derim:KK34:

ya bide ilgimi şu çekti annemin fincanında gelin bendede yüzük çıktı bende gördüm ve şu var kadın beni bile tanımıyo bana snn bir nişan işin var dedi ya bu kadarda şans olmaz ama:KK43::KK43:

fala inanarak boş yere kendini harap etme.

arasıra arkadaşlar arasında fal baktırırım. ama inanmam.

falcılar söyledikleri kadar iyi olsalardı kendileri için birşey yaparlardı.
kendi geleceklerini görürlerdi. öyle değil mi?

fala inanan ve bu uğurda dünyanın parasını harcayan bir arkadaşım vardı.
çok aşık olduğu genç ile ayrılmıştı. barışacak mıyız diye falcı falcı dolaşırdı.
ona ben barışmayacaklarını daha ilk gün söyledim. hemde falcılardan çok önce...çünkü çocuğun ayrılma gerekçesinden bu açıkça anlaşılıyordu.
falcı falcı dolaşmaya gerek yoktu. ama bunu üzüntülü gören her falcı bir gönül meselesi var diye başlıyordu.
buda farkında olmadan ipuçları veriyordu. bazen mimiklerle bazen kelimelerle. vücut dilini iyi bilen biri seni kitap gibi okuyabilir.

o yüzden hiç tanımayan falcı herşeyi bildi diye inanmaya kalkma... hayatın ne getireceğini yaşayarak öğrenirsin.

bu arada nişanın hayırlı uğurlu olsun. Allah tamamına erdirsin.

fala inanarak boş yere kendini harap etme.

arasıra arkadaşlar arasında fal baktırırım. ama inanmam.

falcılar söyledikleri kadar iyi olsalardı kendileri için birşey yaparlardı.
kendi geleceklerini görürlerdi. öyle değil mi?

fala inanan ve bu uğurda dünyanın parasını harcayan bir arkadaşım vardı.
çok aşık olduğu genç ile ayrılmıştı. barışacak mıyız diye falcı falcı dolaşırdı.
ona ben barışmayacaklarını daha ilk gün söyledim. hemde falcılardan çok önce...çünkü çocuğun ayrılma gerekçesinden bu açıkça anlaşılıyordu.
falcı falcı dolaşmaya gerek yoktu. ama bunu üzüntülü gören her falcı bir gönül meselesi var diye başlıyordu.
buda farkında olmadan ipuçları veriyordu. bazen mimiklerle bazen kelimelerle. vücut dilini iyi bilen biri seni kitap gibi okuyabilir.

o yüzden hiç tanımayan falcı herşeyi bildi diye inanmaya kalkma... hayatın ne getireceğini yaşayarak öğrenirsin.

bu arada nişanın hayırlı uğurlu olsun. Allah tamamına erdirsin.

teşekkürler cnm inş. hayırlı olur mkadın bazı şeyleri söleyince kafam karıştı ben ne biliim :):) ama neyse içimi rahatlatrtın en azındıından :KK70::KK70:

evli olmadığımı sanan biri falıma bakıyordu yüzük gördü çok yakın dedi bugün yarın gibi yüzüğe giden olaylar başlar şeklinde söyledi. Sen o kişiyi tanıyorsun çok seviyorsunuz birbirinizi dedi. Eşimin isimlerinin baş harflerini de söyledi. Şaşırdım

Son düzenleme:
arkadaşlar ben bu gün kahve falı baktırdım.ben fala inanırım. ben nişanlanıcam ve falda fincanın üstünde tek taş yüzük vardı. evlilik oldunu sölediler. ve alttada fala bakan kişinin yorumuna göre ben oturmuşum yüzük arkamdaymış bu işin olmayacaını söledi. birde siz yorumlarmısınız canmım sıkıldı valla ben nişanlanıcaım kişiyi çok seviyorum sizcede yüzüün arkamda olması bu işin olmıyacaımı anlamına gelir ?? ltfn sizde yorumlayın.:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

Evlilik asamasindaki kisilerin kattiyen fal baktirmamalarini tavsiye ederim. Olucak iside bozuyor falcilar. Bunun gibi falcilar zihin okuyup gorebiliyolar suanki durumu zaten. Sen birde oraya uzgun yada durgun gittiysen, aha kesin sorun var bu is olmuyacak diyim, falima inansin kalkip gitsin diye dusunmuste olabilir. Her falci iyi bakamaz ki.

Bosver takma kafana birsey. Ve nazardan korunmak istiyorsan, iliskin hakkinda en iyi arkadasinla, ailenle filan fazla konusma. Mumkunse icinde tut bi muddet. Ne zaman birinden fikir alirsan iste o zaman iliskine zarar vermis olursun, bunu sakin unutma. Benden sana bir dost tavsiyesi arkadasim.

Evlilik asamasindaki kisilerin kattiyen fal baktirmamalarini tavsiye ederim. Olucak iside bozuyor falcilar. Bunun gibi falcilar zihin okuyup gorebiliyolar suanki durumu zaten. Sen birde oraya uzgun yada durgun gittiysen, aha kesin sorun var bu is olmuyacak diyim, falima inansin kalkip gitsin diye dusunmuste olabilir. Her falci iyi bakamaz ki.

Bosver takma kafana birsey. Ve nazardan korunmak istiyorsan, iliskin hakkinda en iyi arkadasinla, ailenle filan fazla konusma. Mumkunse icinde tut bi muddet. Ne zaman birinden fikir alirsan iste o zaman iliskine zarar vermis olursun, bunu sakin unutma. Benden sana bir dost tavsiyesi arkadasim.

Aynen bence de baktırmamalı.
Kendim bakan birisi olarak söylüyorum. Ve bakmasam da, farketmez.
Rüyaları çıkan ve genellikle çoğu dediği olan biri olarak söyleyim :)
Bazı falcılar bilemese de, gerçekten zihin okuma gibi hissederek, kötü bir şey söylediği taktirdeee... ağzından çıkan söz gerçekleşebilir.
Ve "ayrılacaksınız" dedi mi de... Ayrılmıcağınız varsa da ayrılabilirsiniz. Bir tür lanet desem değil ne desem onu da bilmiyorum öyle bir durum var :)
Hem alıntıyı niye yaptığımı söylemek istiyorum, ben zaten evlilik yolunda olan insanların, ne için fal baktırdığını bilmiyorum. Yani herşeyi olanların.
İşi, sevgilisi vs... Baktırmayın, 2 kem göz, 3 köpek, 1 hastalık görmek için mi baktırıyorsunuz ?
Klasik laflar. Herkesin iyi fal baktığını düşünmüyorum çünkü.
Mesela ben, çoğu kişi bana baktırdığı halde, artık o defteri kapatmaya çalıştığımdan hiçbir yerde söylemiyorum baktığımı.
Kendim fal da baktırmam, çünkü şimdiye kadar bana fal bakan 2-3 kişidir, tutanı görmedim.​

Bir de; siz oturmuşsunuz yüzük arkanızdaymış ... Hımm.. Peki bunun sizin yüzüğünüz olduğu ne belli ? Belki de sürpriz bir yüzük var ? Bilebilir miyiz ? Mesela ben olsam, "kızım sana sürpriz bir yüzük geliyor, tam tur mu acaba, 3 taş mı? yoksa kayınvalidenin yüzüğü müüü?" der gülerdim. Ki bence, sizin fal yorumunuz bu. Sürpriz başka bir yüzük bekleyin, belki çok istediğiniz, ama alamayacağınızı söylediği yüzüktür o yüzük ? Olamaz mı? Olabilir :) Ve hatta ben eminim, beklenmeyen bir yüzün geliyor size.

Aynen bence de baktırmamalı.
Kendim bakan birisi olarak söylüyorum. Ve bakmasam da, farketmez.
Rüyaları çıkan ve genellikle çoğu dediği olan biri olarak söyleyim :)
Bazı falcılar bilemese de, gerçekten zihin okuma gibi hissederek, kötü bir şey söylediği taktirdeee... ağzından çıkan söz gerçekleşebilir.
Ve "ayrılacaksınız" dedi mi de... Ayrılmıcağınız varsa da ayrılabilirsiniz. Bir tür lanet desem değil ne desem onu da bilmiyorum öyle bir durum var :)
Hem alıntıyı niye yaptığımı söylemek istiyorum, ben zaten evlilik yolunda olan insanların, ne için fal baktırdığını bilmiyorum. Yani herşeyi olanların.
İşi, sevgilisi vs... Baktırmayın, 2 kem göz, 3 köpek, 1 hastalık görmek için mi baktırıyorsunuz ?
Klasik laflar. Herkesin iyi fal baktığını düşünmüyorum çünkü.
Mesela ben, çoğu kişi bana baktırdığı halde, artık o defteri kapatmaya çalıştığımdan hiçbir yerde söylemiyorum baktığımı.
Kendim fal da baktırmam, çünkü şimdiye kadar bana fal bakan 2-3 kişidir, tutanı görmedim.​

Aynen oyle.. baska birinin yorumu insani cok etkiler. En ufak bir tartismada, beni sevmiyomu acaba diyebiliyor insan.. falcinin dedigi geliyor aklina otomatikmen.. Yada iste dedigim gibi, aile, arkadas, dostun verdigi gereksiz tavsiyeler. Uzak durmak lazim. Nazar'i bos yere kendine cekmemeli bir insan.

Evlilik arifesinde yada yeni evli ciftler uzak dursun faldan!

X