Adet düzensizliğine karşı biberiye-papatya çayı

tkgrck

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2011
1.669
5
kızlar . denedigim ve kesinlikle hep dogru çıkan bi bilgiyi paylaşmak istedim belki zor durumda olanlara yardımcı olurum. adetle ilgili eger adet olamıyorsanız düzensizlik varsa.sıkıntıdan, hava şartlarından dolayı adetiniz gelmediyse ve sizi rahatsız ediyosa önerim biberiye ve papatya çayıdır. yapılışını yazayım;2 buçuk kaşık biberiye,2 buçuk kaşıkda papatya. bir fincan suyu kaynatın ve içine iki bitkiyi koyun 10 dk demleyin.sabah aç karnına ve akşam yatarken için. denenmiştir bizzat :) kendim tarafından... 2.defa içtigimde hemen adeti söktü. eger yardımcı olursam ne mutlu bana ...:21:

tkrgck'cik,seni dinledim huzura erdim :p
çok teşekkürler tarif için

kızlar . denedigim ve kesinlikle hep dogru çıkan bi bilgiyi paylaşmxak istedim belki zor durumda olanlara yardımcı olurum. adetle ilgili eger adet olamıyorsanız düzensizlik varsa.sıkıntıdan, hava şartlarından dolayı adetiniz gelmediyse ve sizi rahatsız ediyosa önerim biberiye ve papatya çayıdır. yapılışını yazayım;2 buçuk kaşık biberiye,2 buçuk kaşıkda papatya. bir fincan suyu kaynatın ve içine iki bitkiyi koyun 10 dk demleyin.sabah aç karnına ve akşam yatarken için. denenmiştir bizzat :) kendim tarafından... 2.defa içtigimde hemen adeti söktü. eger yardımcı olursam ne mutlu bana ...:21:
Merhaba kaşıktan kastınız ne çay kaşığı mı acaba? Bugün ikinci gün kullandığım ama ah faydası olmadı :KK43:

Ben denedim bende yan etki yapti hastanelik oldum o kadar masum bi cay alerjiniz olabilir bunyeniz kaldirmayabilir.

X