Saç Kesim Şekilleri Çorapla Topuz Yapımı

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
kızda saglam sac var maşallah benım sacım uzun ama az bunu yapmaya kalksamda corap gozukur bıryerden.:KK43:

yok yok inan hiç düşündüğün gibi olmuyo. benimde saçlarım uzun ama hem ince telli hemde gür değil ama buna rağmen gayet güzel oluyo önemli olan o saçlarını lastik tokayla sabitlediği aşamaya gelmeden hemen önce çorabın etrafına saçı güzel dağıtmak. belki biraz krepe yapabilirsin ozaman garanti görünmez

paylaşım için çok teşekkürler, pratik bir topuz şekli. en kısa zamanda denicem :KK16:

bende denedim muthis oldu cok beyendim ben bide arada topuzu yaptiktan sonra arkada ordugum kismi omuzumdan onume dogru aliyorum dolamiyorum daha degisik ve guzel oluyo

süpermiş bayıldım
ama saçlarım böyle topuz yapılabilicek uzunlukta değil

Son düzenleme:
hemen denedim çok güzel oldu ve çok kolay.önceden böyle kabarık topuz yapabilmek için saçımı krepelerdim o da hem çok yıpratıyo hemde açması çok zor oluyodu.bayıldımmmmm bu yönteme:nazar::nazar:

Cok güzel ya. Örgülü hem de. Bayildim. :KK52:
Paylasim icin tesekkürler... :KK71:
O corap gibi cok kalin tokalar var onlarla olur mu ki?

Harika bi paylaşım bu
2 dk da şimdi okudum yaptım bayıldım
Çok pratik saçımda omzumun biraz altında fazla uzun olmamasına rağmen oldu
sadece örmeye yetmedi saçım bende kalan payı gizledim topuza
Bi kaç ay sonra örüpte denerim
Saçım ince tel olduğu için görünür diye düşündüm
Sonuç süper

hımm gerçekten çok pratik ve güzelmiş tşklr :)

$2012-04-08 21.58.57.jpg

Kızlar nasıl olmuş :) Benim çorap biraz kalın geldi sanırım topuz büyük olduu..ama yöntem çok güzelmiş..önümüzde yaz sık sık yaparım artık:) Paylaşım için çok teşekkürler..:KK16:

ben hiç beğenmedim normal çorapsızda yaparsın bu modeli yani bük saçı kıvır al sana bu model:KK34:

31332.jpg

bu topuz süngeri, kuaför malzemeleri satan yerlerde satılıyormuş ,aynen bu işlem için..
ama çorapta gayet olmuş..
oğluşun çoraplarından mı,kocişin çoraplarından mı yapsam kararsız kaldım..:KK52:

X