Saç Kesim Şekilleri Çorapla Topuz Yapımı

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
ben saçımı toplamayı hiç sevmem yani kendime yakıştıramam hiç.. ama bu yöntemle ve daha yukardan yaparak hoşuma gidicekmiş gibi bir his var :KK8: en kısa zamanda deniycem çok teşekkürler paylaşım için :KK16:

gitti kocişin çorap...:KK14: olmadı sanki.:KK24:.bir taraf daha dolgun durdu bir taraf inceeee:26:
en iyisi o süngerden almak:KK1:

vay arkadaş, şu hayatta kendim için yaptığım en isabetli şeylerden biri kadınalr kulübüne üye olmam, kesinlikle eminim artık bundan...her gün yeni bişey keşfediyorum yahu:))
beyimin ahı gitmiş vahı kalmış bi ince çorabıyla denedim, oldu olmasına fekat topuz küçük geldi biraz gözüme...
gidip en iyisi kalın bi çorap kurban edeyim

vay arkadaş, şu hayatta kendim için yaptığım en isabetli şeylerden biri kadınalr kulübüne üye olmam, kesinlikle eminim artık bundan...her gün yeni bişey keşfediyorum yahu:))
beyimin ahı gitmiş vahı kalmış bi ince çorabıyla denedim, oldu olmasına fekat topuz küçük geldi biraz gözüme...
gidip en iyisi kalın bi çorap kurban edeyim

:KK52: :KK52: aynen vallaa iyiki üye olmuşum çok faydalı şeyler öğrendim bende. çorap ne kadar kalın olursa topuzda okadar büyük oluyo. 2 çift çorapla denedim oda biraz abartı oldu. en iyisi 1 çift çorap

ha bide bi tarafın daha kalın olması çorabın düzgün sarılmamasından kaynaklanıyo açıp bi daha sarın ozaman düzelir

kızda saglam sac var maşallah benım sacım uzun ama az bunu yapmaya kalksamda corap gozukur bıryerden.:KK43:

dimi kızın saçları çok sağlıklı benim de dikkatimi çekti :) maşallah dedim içimden
çalışan bayanlara çok yakışır bu saç takım elbise üzerinden falan paylaşanlardan Allah razı olsun

X