bir insanın yüzüne şans neden hiç gülmez:((

afraid

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2012
11
0
yaşadığım ev,içindekiler,arkadaş çevresi,iş çevrem,maddiyat,maneviyat...neden amaaaa sinir oluyorum mutlu insanları gördükçe artıkk:KK43:(( ne annem kafama göre.ya bir insanın annesi onu temsil eder mi sizce.bir ortama girdiğinizde onun tavırlarına,şahsiyetine,kılık kıyafetine bakılarak sizede muamele yaparlar değil mi??...ben bunları yaşamaktan bıktım artık.annem le gittiğim heryede rezil oluyorum.kendisi psikolojik rahatsız.ama deli gibi davranıyo adeta.sokakta gezen deliler gibi:S ,ne babamın mesleği düzgünn, ne arkadaş ortamım düzgün,ne annem,ne iş hayatım düzgün gitti,ne okul hayatım,ne manevaiyat olarak bişeyler yaşayabildim...bende modern arkadaşlarım gibi olmak istiyorum.bir türlü olamaıyorum.bende bu aile varken bu koşullar varken hiçbir halt olmaz biliyorum.kim kabul ederkii:KK43:(size soruyorummmmm ben yaşamak istemiyorum...neden böyle oluyooo her şeyy...niye istemediğim ot burnumun dibinde bitiyoo:KK43:((

anneniz neden sokakta gezen deliler gibi
anneniz icin neden böyle söylüyorsunuz
onu begenmiyormusunuz?

aılenden utanma. onlar olmasaydı sen dunyaya gelemzdn. bunu bılıosun. senı kınamıyorum ama aılene karsı bu sozlerı soyledgın ıcın tawsıyede bulunmayı da dusunmuyorum:KK50:

kimsenin ne diyeceği ne düşüneceği umurumda olmaz.
yanımda bir deliyle de gezerim.
kime ne. beğenmeyen oğluna almasın.

sana ait olan hiçbişeyden utanma. başkalarının seni küçümsediğini düşünme.
hem ailen hem iş arkadaşların hem komşuların, hiç birini beğenmiyorsun.
geriye kim kaldı ki kime karşı bu kompleks içindesin anlamadım.

ya ben şuan herşeyden nefret ediyorum.annemden bir kastım yokkk...herşey bana ters geliyo,sanki her şey üstüme geliyoooo..bütün olumsuzluklar beni buluyo.kurşunmu döktürsem napsam.annem bazen deli gibi davranıyo,bundan kastım böylee benii hiç dinlemez hemen öfler anlayışlı davranmazz bazenn hakikaten deliriyo sanki.ben çok kötüyüm bu ara kime sarıcağımı şaşırdım.bir iş bulsam iyi olacakdıııı.istnbulda çok zor yaşam.bir iş bulsam iyi olurrr

seni çok iyi anlıyorum.ve ailen için bile olsa böyle düşündüyün için kızmıyorum.ama üzülme.belki ailen işin arkadaşlarınla durumun kötü olsa bile başka şeylerde şans senden yana olur.farketmezsin bide bakarsın mutlusun.bütün hayaleirn gerçek olmuş.

önce anneni neden tedavi ettirmiyorsunuz yazacaktım ama sonra farkettim ki asıl tedaviye ihtiyacı olan sensin

seni çok iyi anlıyorum.ve ailen için bile olsa böyle düşündüyün için kızmıyorum.ama üzülme.belki ailen işin arkadaşlarınla durumun kötü olsa bile başka şeylerde şans senden yana olur.farketmezsin bide bakarsın mutlusun.bütün hayaleirn gerçek olmuş.

çokk teşekkür ederim.sizin gibi anlayışlı insan çok az.herkesin tek dediği şükret,sıkıla,bunalma,takma....sanki isteyerek kendimi hasta ediyoum.çok fazla yıprandığımı hissediyorum bu ara..nasıl içinden çıkıcam bilmiyorum

Sağlığınız yerindemi gerisi fasa fiso

Mutluluğu size başkalarının sunmasını beklemeyin.

Annem şöyle olsa iyi olurdu babam daha fazla kazansa böyle olurdu.

Başkalarına endeksli hayatlar maalesef insanı hüsrana götürüyor.

Haklısınız kim istemez güzel mutlu bi yuvayı,ama olmuyorsa sizin bişeyleri oldurmanız lazım.

İsyan etmek en basit yoldur

ya ben şuan herşeyden nefret ediyorum.annemden bir kastım yokkk...herşey bana ters geliyo,sanki her şey üstüme geliyoooo..bütün olumsuzluklar beni buluyo.kurşunmu döktürsem napsam.annem bazen deli gibi davranıyo,bundan kastım böylee benii hiç dinlemez hemen öfler anlayışlı davranmazz bazenn hakikaten deliriyo sanki.ben çok kötüyüm bu ara kime sarıcağımı şaşırdım.bir iş bulsam iyi olacakdıııı.istnbulda çok zor yaşam.bir iş bulsam iyi olurrr

Bence sizin herşeyden önce, kursşun döktürmeden önce mesela ! acil olarak bir uzmana görünmeniz gerekiyor..
Artık yeni sağlık sigortasıyla bu daha da kolaylaştı.. Maddi imkana gerek yok.

Bu yazdıklarınız, yorum tarzınız beni dehşete düşürdü..,

Annenize deli demeniz, herşeyden çok giyimine takılmanız, utanmanız, modern yaşam tutkunuz !! , kurşun döktürme çareniz,
mutlu insanlara sinir olmanız v.s v.s bunların hepsi hiç normal değil.

Bu yazılanları okuduğumda fake konudur umarım dedim..

Son düzenleme:
Çok yazık,ailenin kıymetini onları kaybedince anlarsın anca.
Ne sorunun var annenle ?

herseyden ewwel sükredip derdinizi düzgün bi dille yazsaydınz ınsanlardan tepkı almazdınz. burda mıllet sıze nıye kızıyor sızce?

Bu arada siz kendinizi severseniz, kendinize saygınız varsa ve güveniyorsanız bilgi birikimize, hayata bakışınıza, kişisel gelişiminize,
asla yanınızda gezdiğiniz insandan utanmazdınız..Hele hele bu anne ise..

benim annemi vereyim sana canım ha ne dersin? benim annemin yüzü hiç gülmez, çok aksi bir kadındır

annene şükredersin emin ol

çok cılız olduğum için babamda sürekli yemek yapıp yediriyor,kırılmasın diye yiyorum ama midem almıyor

üstelik kardeşim şu ara ünv.için şehir dışında, evde tekim tüm ilgi benim üstümde düşünsene ne sıkıcı

sağlık sorunum var, işsizim, sevgilim yok

yine de buna şükür:KK34:

allah allah nedenmiş o.ya bu kk da bile insanı çileden çıkartıyosunuz

çileden çıkacak bişey yok ruh sağlığın pek yerinde değil gibi geldi bana. bu kadar karamsarlık ve umutsuzluk normal görünmüyor. bi uzman desteği alsan faydası olacağını düşünüyorum.

Bence sizin herşeyden önce, kursşun döktürmeden önce mesela ! acil olarak bir uzmana görünmeniz gerekiyor..
Artık yeni sağlık sigortasıyla bu daha da kolaylaştı.. Maddi imkana gerek yok.

Bu yazdıklarınız, yorum tarzınız beni dehşete düşürdü..,

Annenize deli demeniz, herşeyden çok giyimine takılmanız, utanmanız, modern yaşam tutkunuz !! , kurşun döktürme çareniz,
mutlu insanlara sinir olmanız v.s v.s bunların hepsi hiç normal değil.

Bu yazılanları okuduğumda fake konudur umarım dedim..

öpim mi bi kerecik :KK19:

allah allah nedenmiş o.ya bu kk da bile insanı çileden çıkartıyosunuz

sizin çileden çıkmanız için KKya ihityacınız yokki..
siz zaten çileden çıkmışsınız :KK50:
bi çeşit depresyonda olduğunuzu düşünüyorum, yardım almalısınız bence :26:

X