İskenderun nasıl bir yer?

benim arkadaşım oraya evlendi canım ben henüz hiç gidemedim ama onun anlattığı kadarıyla öncelikle çok sıcak yazın bir sahili ve denizi var küçük bir yer şirin ve nerden gititğinede bağlı benim arkadaşım istdan gitti oraya haliyle zorlandı çok

ben iskenderunda yaşıyorum cnm tabii kendim mersinlyim istanbuldan geldim buraya oyüzden çook küük gelioo ama hatayın en güzel yeri insanları rahat kimse kimseye mal gibi bakmıyor kızları hep bakımlı sahili var küçük ama sahil enazından deniz yazııın çoook sıcak gerçekten gerçi mersin gibi aynı güzel butikleri var alışveriş için çarşısı büyük değil ama avm de var:))

Bir İskenderunlu olarak cevap vermek istedim
Memleketim diye değil ama insanlarını hiç bişeye değişmem ordaki komşuculuklar dostluklar çok başka :KK43:
Havası çok sıcak yazları nem yüksek klimasız biraz sıkıntılı geçer ama süper yaylaları var denizi güzel sahili harika kışlarıda en ılık kışın geçtiği yer...
Çok sosyal olduğunu söyleyemem ama yaşanılacak yer hayat çok pahalı değil sadece ev kiraları ve evler pahalı hastaneleri çok kaliteli.
Ben gurbette olduğum için burnumda tütüyo merak etme hiç sıkılmazsın alışırsanda gidemezsinnn

Canım ben İstanbuldan, İskenderuna gelin geldim. Çok isteyerek ve severek geldim.
Zaman zaman sıkıntılarım tabiki oluyor, İstanbul gibi büyük bir yerden İskenderuna gelemek zaman zaman sıkıcı olabiliyor ama Buranın cennet olduğunu ancak tatile istanbula gittiğimde anlıyorum.
İskenderun İstanbula göre çok ucuz bir yer. Tek maaşla çok rahat yaşayabileceğin bir yer. Yeni,sıfır yapılmış site içinde evlerde 600 liraya çok rahat oturabilirisn,şehir içinde gideceğin en uzak yere 15-20 dk da ulaşabilirsin,pazara çıktığında 20-25 liraya herşeyini alabilrisin. Eğer kalabalık bir şehirden geliyorsan ilk zamanların sancılı olabilir ama çok rahat edersin. Ben yaklaşık 1 yıldır buradayım düzenim oturdu diyebilirim.Çocuk yetiştirmek için çok güzel bir yer, hem modern,hem geleneklerine bağlı,yerine göre mutasıp yerine göre eğlencenin dibine vurabileceğin bir yer.
Umarım yardımcı olmuşumdur.Sevgiler hepinize.

Ciddi misiniz cok küçük bi yer mi :S fabrika var deniz var avm var bi cok ilden büyük olduğunu duydum ama..

X