Doa Kozmetik Ürünleri

Çok saçma bence madem birtakım ürünün fikir babalığını yaptınız..Bunun özürünü bur dan beklemek...:KK14:
Burası Kadınlar kulübü'nün bir forum sayfası..Yani burası doa kozmetiğin kendi sayfaları değil..
Sadece ürün kullanıcılarının gelip kullanmış olduğu ürün hakkında beğenip beğenmediklerini yazmış olduğu ve fikir alış-verişinde bulunduğu bir FORUM...
Yetkililere kendi internet sayfası yada mail adreslerinden ulaşsanız diyorum.....

Tam tersi yeri burası zira burada fikir alışverişinden çok doa ürünlerinin reklam sayfası haline dönüşmüş, karşılıklı fikir alışverişi güzeldir ki buna bende katkı sağladım shea yağı, pirinç kepeği yağı konularında lakin mevzu sizi aşar bu yüzden eğer rahatsız oluyorsanız mesajları okumadan atlayın derim zira eğer işin içine hem doa, hem ben hem KK karıştıysa demek ki mevzu kk üzerinden çözülecek...

Unutmadan henüz piyasaya çıkmamış ürünlerin bile buradan ilan ediliyor olması herhalde aklınıza bir şey getirmiyor...

Kısaca, bekleyin ve görün, rahatsız olan varsada kendi problemi, o özür buradan dilenecek, kendilerine mail ile de belirttim zaten :)

Kozmetik markaları bölümündesiniz hanımefendi.
Reklam içerikli konuysa kapatsınlar. Ben de reklamcılarıysam beni de kapatsınlar..
Bak konu kaç sayfa ilerlemiş. Bir sürü insan ürünleri kullanmış.

Avon, oriflame, amway konularından kimse rahatsız olmuyor, kişisel çatışmaların faturası doaya kesiliyor...

Özcan da özür dilediyse kibarlığından, polemiğe girmek istemediğinden, kimseyi kırmak istemediğinden dilemiştir.
Adamın forumdan nemalanmak, para kazanmak gibi bir derdi yok.

Bu arada sen kimsin cidden merak ettim ben, " bu mevzu sizi aşar, işin içine ben girersem" falan? Gerçekten kimsin? Bu forum üzerinden yapabileceğin ne var? Konu kapattırmak? Üyelik kapattırmak?
Buyur yap ne bekliyorsun?

Neyin fikir babası? asitlerin mi? Yoksa kimyasal peelingin mi?
Orjinal kınanın da fikir babası mavikuştu, keşke izin alsalarmış..

Artı ben şunu anlayamadım, sana yazılan onca -gayet mantıklı- cevap varken, genele yazdığım 2 cümleyi bu kadar neden kendine dert edindin?

Özür dileyecek biri varsa, bu senden başka kimse değil..
Konuya dalış şekline bak, bir de sana verilen cevaplara...
Sen " neden benden icazet almadınız, benim üstümden nemalanıyorsunuz" dersen, biri de çıkar sana "hayırdır sen kimsin kardeş?" der..

Emin misin?
Bence icazet kelimesin yerini fazlasıyla bulmuş..

Bence bu konu üzerine daha fazla yorum yapma, iç yüzünü bilmediğin bir konuda yanlış mesajlarla tatsızlık yaratma boş yere kırgınlık olmasın zira yanlış yoldasın... Özrü özellikle buradan bekliyorum ki neyin ne olduğunu anlayın. Gayet basitçe çözülecek bir konu,

Evet Kılıç çok haklısın sana haber vermemiz gerekirdi, işlerimiz yolunda gitmiyor sıkıntımız var seni kırdıysak özür dileriz, bu bile yeterli benim için...

Beklemedeyim bakalım :)

Bence bu konu üzerine daha fazla yorum yapma, iç yüzünü bilmediğin bir konuda yanlış mesajlarla tatsızlık yaratma boş yere kırgınlık olmasın zira yanlış yoldasın... Özrü özellikle buradan bekliyorum ki neyin ne olduğunu anlayın. Gayet basitçe çözülecek bir konu,

Evet Kılıç çok haklısın sana haber vermemiz gerekirdi, işlerimiz yolunda gitmiyor sıkıntımız var seni kırdıysak özür dileriz, bu bile yeterli benim için...

Eğer işin iç yüzünü kimsenin bilmediğini düşünüyorsan ( ki haklısın bilmiyoruz), konuya bu şekilde girerek sen yanlış bir yol izlemişsin. Zira iletişime geçmen gereken özcandı..Ha buraya yazmaya karar verdiysen işin iç yüzünü de senin aktarman gerekirdi...

Bana da 3 ay önce bir teklifte bulundular..Herhangi bir karşılık almadan video çekip yardım edebileceğimi söyledim.
Sonra araya başka şeyler girdi ürün satışa çıkarıldı..Hiç bir suretle buna benzer bir tepki vermedim..Bırak vermeyi aklımın ucundan bile geçmedi. Çünkü doadan herhangi bir çıkarım şimdiye kadar olmadı, bundan sonra da olamaz. Ben ancak onlara yardım eder, katkıda bulunurum. Yaptıkları işle fazlasıyla desteği ve takdiri hakediyorlar.

Rica ediyorum firmayla kendi aranızda çözün mevzuyu..Dediğin gibi tatsızlık olmasın.

Diren81, DOA müşterilerinden icazet almak zorunda değil elbet ama benden almak zorunda çünkü ben müşterileri olmayı bırakalı çok oldu... Eğer piyasaya çıkartılan ürüne benim elim değdiyse veya fikir babası bensem, günlerce emek verip didindiysem bunu beklemem gayet doğal...

Artık gerisinide size Özcan Bey anlatır, kendisine buradan söz hakkı veriyorum artık foruma üye mi olur yoksa birinizin ağzından bir özür mektubu mu döşer bilemiyorum ama paranın ve hediyelerin satın alamayacağı şeylerden ikisi dostluk ve güvendir ki kendisi bunu iyi bilir...

Bu mesajın üzerine hala saçma sapan mesajlar yazan olursa da artık pes derim...

Özcan Bey bile hatalı olduğunu kabul edip özür diledi siz hala posta koyma derdindesiniz... Ha ama tabii asıl özrü buradan bekliyorum ki bu icazet kelimesi yerini bir bulsun...

Bende özcan beyi arayıp konuyu sordum, gereksiz ego gösterisi yapma kılıç allahın asiti sen dahil hiç kimsenin tekelinde değil zamanında dağıtıma müdahil olsaydın o zaman!

Tam tersi yeri burası zira burada fikir alışverişinden çok doa ürünlerinin reklam sayfası haline dönüşmüş, karşılıklı fikir alışverişi güzeldir ki buna bende katkı sağladım shea yağı, pirinç kepeği yağı konularında lakin mevzu sizi aşar bu yüzden eğer rahatsız oluyorsanız mesajları okumadan atlayın derim zira eğer işin içine hem doa, hem ben hem KK karıştıysa demek ki mevzu kk üzerinden çözülecek...

Unutmadan henüz piyasaya çıkmamış ürünlerin bile buradan ilan ediliyor olması herhalde aklınıza bir şey getirmiyor...

Kısaca, bekleyin ve görün, rahatsız olan varsada kendi problemi, o özür buradan dilenecek, kendilerine mail ile de belirttim zaten :)

Gayette fikir alışverişi mevcut kendilerini aradığımızda yakında şu da geliyor deniliyorsa ve buradan arayan kullanıcılara söyleniyorsa bu mudur reklam!
Şimdi bende şahsıma böyle 2 defa haber verdiğim için özür bekliyorum. :)

İç yüzünü bilmekten bahsedeceksek ben öğrendim ve başka iç yüzünü bildiğim konularda var, keratin olayından konuşalım derim!
Hani nemalanmaktan bahsediyoruz neticede!
Özcan bey kalkıp bu durumda senden özür dilerse esas ürünlerini kullanan ben ve diğer kullanıcılarda tam anlamıyla güven kaybı yaşar.
Duruma müdahil olup yazan sensin durumuda sen açıklamalısın! :)
Gerçi bu firmayla çözmen gereken durum bence sen gereksiz gösteriye dönüştürüyorsun konuyu. Sanki tek sattıkları tca ve laktik asitmişte almışlar pazarda yollarını sektör lideri olmuşlar gibi açıkça bu kadarını yazdın diğer kısmınıda yaz şimdi. :)

Son düzenleme:
Bende özcan beyi arayıp konuyu sordum, gereksiz ego gösterisi yapma kılıç allahın asiti sen dehil hiç kimsenin tekelinde değil zamanında dağıtıma müdahil olsaydın o zaman!

Gayette fikir alışverişi mevcut kendilerini aradığımızda yakında şu da geliyor deniliyorsa ve buradan arayan kullanıcılara söyleniyorsa bu mudur reklam!
Şimdi bende şahsıma böyle 2 defa haber verdiğim için özür bekliyorum. :)

İç yüzünü bilmekten bahsedeceksek ben öğrendim ve başka iç yüzünü bildiğim konularda var, keratin olayından konuşalım derim!
Hani nemalanmaktan bahsediyoruz neticede!
Özcan bey kalkıp bu durumda senden özür dilerse esas ürünlerini kullanan ben ve diğer kullanıcılarda tam anlamıyla güven kaybı yaşar.
Duruma müdahil olup yazan sensin durumuda sen açıklamalısın! :)

Keratin olayından nemalanmak ne demek biraz açıkla istersen? Doanın keratini ile benim bir alakam yok Özcan Bey onu kendi emeği ile üretti ben sadece elimdeki muhtelen ürünlerin içeriklerini gönderdim fikir sahibi olması açısından ki o ürün benim elime hiç geçmedi bile, zaten doanın yaptığı brezilya fönü tarzı değil daha çok bizim kullandığımız protek tarzı bir şey oldu?

Açıkla istersen...

Keratin olayından nemalanmak ne demek biraz açıkla istersen? Doanın keratini ile benim bir alakam yok Özcan Bey onu kendi emeği ile üretti ben sadece elimdeki muhtelen ürünlerin içeriklerini gönderdim fikir sahibi olması açısından ki o ürün benim elime hiç geçmedi bile, zaten doanın yaptığı brezilya fönü tarzı değil daha çok bizim kullandığımız protek tarzı bir şey oldu?

Açıkla istersen...

O senin elinde olan ve hangi fiyata alıp hangi fiyata kızlara paylaştırdığın keratinden bahsediyorum ben .)
Ki doa keratini satmadı alışveriş yapanlara ücretsiz dağıttı.
Rica ediyorum artık doa ile olan benim ve arayıp soranların bildiği gibi konuyu ya tam şekilde açıkla buradan yada yazma gereksiz cümleler, gereksiz uzadı konu dışına çıkıyor, başlığa zarar veriyorsun ki forum kurallarında bu da yasaktır:KK34:.

SATMIYORUZ
Pire için yorgan yanar mı evet yanar. Forumlarda ne reklamcılığımız kaldı, ne kullanıcılrımızın yorumlarının sahteliği, sitemize, şirketimize, markamıza, yapılan ithamlar karşısında biz artık ürün falan satmıyoruz. doa kozmetik, size sattığı ürünlerden çok para kazanmıyor. Bunu para kazanmak için yapmıyor. Zaten tek işimiz veya geçim kaynağımız da değil. Mevcut üyelerimiz alışverişlerini yapabilecekler, ama onun dışında ürün satmayacağız. çünkü biz bu işi para kazanmak için yapmıyoruz.

sevgilerimizle

DOA KOZMETİK

Bir kaç saçmalığa karşı satıştan ürün kaldırmak bu kadar basit olmasa gerek..
Buradan eleştiriyorum kendilerini..

herkese mrb ben gelecek ay yüzüme tca yapmak istiyorum burada çok araştırdım anladığım kadarıyla bunu yapan çok kişi var sizden ricam lütfen bana yardımcı olurmusunuz bana tavsiye edeceğiniz bir firma varmı yada doadan alıp kullanan arkadaşlar tavsiye edermisiniz...

X