ovülasyon testi aldım ama hep negatif çıkıyor

tamam canım mutlaka haber vercem. birde benim sağlık güvencem yok 2-3 katı para öderiz artık

canım bu arada incir yiyorum hergün :KK1: umarım faydası olur 1 koli aldım günde 10 tane yiyorum :KK56:

canım öncelikle bu sessiz sakin topigime hoşgeldin destegin ve paylaşımların için teşekkürler benimde bir ara süt hormonun yükselmişti dostinex kullanmıştım şimdi progestana başlıycam 6 haziranda bu arada bebiş için hayırlı olsun canım benim gelişmeleri yaz

slm bitanem bende sana çoook teşekkür ederim beni bu sessiz sakin topigimde yanlız bırakmadıgın için hiç canını sıkma bu arada tüp bebek merkeziyle ilgili gelişmeleri banada yazarmısın fiyat felan nasılmış canım

yazarım tabikii....
her zaman herseyi danısabilirsiniz..
o bekleyişi az cok bilirim..
destek olmak istedimmm..iNŞALLAH sende güzel haberleri alırsın haziranda.hepiniz alırsınız inşallah..
benimde pazartesi günü ikili testim var.ense kalınlıgını vs ölüçücekler.dua edin bana daa.
ve sakın sakınnnn ümitsizlik yk...dua ve güzel bekleyiş..

yazarım tabikii....
her zaman herseyi danısabilirsiniz..
o bekleyişi az cok bilirim..
destek olmak istedimmm..iNŞALLAH sende güzel haberleri alırsın haziranda.hepiniz alırsınız inşallah..
benimde pazartesi günü ikili testim var.ense kalınlıgını vs ölüçücekler.dua edin bana daa.
ve sakın sakınnnn ümitsizlik yk...dua ve güzel bekleyiş..

canım benim ben şimdi siz uyurken iş yerinde çalışıyorum (vardiyalı )o yüzden iyi geceler die başlamak istiyorum canım benim dua edicem senin için çünkü içimi rahatlattın desteklerin için teşekkür ederim bebişin cinsiyeti de belli olur mu gerçi saglıklı olsun gerisi boş bitanem şindilik kendine iyi bak evimde internet yok ancak iş yerinde yazabilirim

canım benim ben şimdi siz uyurken iş yerinde çalışıyorum (vardiyalı )o yüzden iyi geceler die başlamak istiyorum canım benim dua edicem senin için çünkü içimi rahatlattın desteklerin için teşekkür ederim bebişin cinsiyeti de belli olur mu gerçi saglıklı olsun gerisi boş bitanem şindilik kendine iyi bak evimde internet yok ancak iş yerinde yazabilirim

12.hafta da çok zor cinsiyet söylemek dedi dr..ama gösterirse bizimde gözlerim açık ..görürüz elbet dedi..bakalım hayırlısı:)
bende de bi mahmurluk uyku hali....bazen internete giremiorum.ondan gec yazıorum.kusura bakmayn artık :S

Merhaba Kızlar umut olur mu bilmem ama..
ben düzensiz adet oluyordumm..en düzenlisi 32 günde bir.2-3 ay böyle snr 5gün gecikir.sonraki ay 10 gün.vs vss..bildim bileli böyleyim.
denemedik bebeğii o sıralar.işler yogun..yeni evliyz..eşime de hiç sölemedimm adet düzensizliğimi..dr a gittim yumurta takibi yapalım yumurtlama gününü anlarz dedii..
testler falann,süt hormonum ck yüksek cıktı..süt hormonu yumurtalıga baskı yaparmıs..yumurtalar gelişmemzmiş dostinex die bi hap verdii...acaip stres yapan bir happ..
ama işe yaradı..süt hormonu degerlerim düştü ciddenn..
bi daha dr a gitmedimm...eşim nie habire gittiğimi fln soraar die cekindm...
internet den ovulasyon testi aldım..20 paket falan.
inanın ilk denediğim ay hamile kaldımm..
dr bana demiş ti ki.14-15-16 .günler ilşki olucak.yumurtlama günler bunlar demişti...inanın 22.günde silik çizgi gördüüm.pes etmedim yanii..
14.gün başladım testee.
22.gün silik ikinci çizgii...veeee süprizzz..işte gebeyimm..
yanlız en önemlisi sakın stres yapmayın..ne kadar stres ..ne kadar beklentii o kadar yumurtalar gelişmiyoo.rahat bırakın kendinizii..
Allahım elbet sizin için en uygun günü çoktan belirlemiştir.zamanının gelmesini bekleyinn..

Hepinize dua edicem..:nazar:

bebişin hayırlı olsun... darısı başımıza inşallah bende ovulasyon testi kullanıyorum 2 aydır bu ay hala çiftçi çizgiyi göremedim ama dün ovulasyonda silik çizgi çıkmasına rağmen akıntım yumurta akı kıvamındaydı yumurtladım diye düşündüm ama ovulasyon testi silik çizgiydi... sendedemi hep silik çizgi çıktı merak ettim?

bebişin hayırlı olsun... darısı başımıza inşallah bende ovulasyon testi kullanıyorum 2 aydır bu ay hala çiftçi çizgiyi göremedim ama dün ovulasyonda silik çizgi çıkmasına rağmen akıntım yumurta akı kıvamındaydı yumurtladım diye düşündüm ama ovulasyon testi silik çizgiydi... sendedemi hep silik çizgi çıktı merak ettim?
aynen öyle..çk net 2.inci cizgi görmedtim...
siliktii..

Arkadaslar bu ovulasyon testi nasil kullaniliyor kaclik almak lazim?hergun mu yapiliyor?? Bilgilendirirseniz sevinirim

Benim bugün 12.gün ve tamamen negatif.2.çizgi hiç yok.kasımda da yapmıştım o zaman silik de olsa çizgi vardı acaba bu ay geç mi yumurtlayacağım yoksa kürtaj sonrası olduğu için mi böyle:/

Benim bugün 12.gün ve tamamen negatif.2.çizgi hiç yok.kasımda da yapmıştım o zaman silik de olsa çizgi vardı acaba bu ay geç mi yumurtlayacağım yoksa kürtaj sonrası olduğu için mi böyle:/
21.gün hala negatif

Arkadaşlar ben hiç pozitif göremedim bu testte ama doktora gittim yumurtan olmuş dedi. Bilmiyorum belki de ben yanlış yaptım testi... Artık yapmamaya karar verdim zaten doktordan sonra...

Ben 2 ay denedim çift çizgiyi koyu göremedim. Bu ay progesteron seviyeme baktıracağım. Sen kaç zamandır kullanıyorsun ovulasyon testini?
Bu ay kullandım sadece ama ilk bebeğim de kullandım bir türlü yakalayamadım. Polikistik var bende. Ama şunu anladım ki ikisi de aynı koyulukta olmayabilir.

Bu ay kullandım sadece ama ilk bebeğim de kullandım bir türlü yakalayamadım. Polikistik var bende. Ama şunu anladım ki ikisi de aynı koyulukta olmayabilir.
Cnm ben bu testi 2 ay kullandım ama pozitifi göremedim. Ona rağmen bu ay hamile kaldım. Hatta çift yumurta atmışım. Gerçi biri dış gebelik oldu şu an tedavi sürecindeyim yani gebelik sonlandırıldı. Özetle ovulasyon testi bence hikaye...

Cnm ben bu testi 2 ay kullandım ama pozitifi göremedim. Ona rağmen bu ay hamile kaldım. Hatta çift yumurta atmışım. Gerçi biri dış gebelik oldu şu an tedavi sürecindeyim yani gebelik sonlandırıldı. Özetle ovulasyon testi bence hikaye...
Evet evet yumurta akıntısı candır.onu takip edeceğim. Geçmiş olsun bu arada

Evet evet yumurta akıntısı candır.onu takip edeceğim. Geçmiş olsun bu arada
Teşekkürler cnm, akıntı takibi önemli ama düzenli ilişki de önemli. Bence gün aşırı çalışma olursa başka hiçbir takibe gerek yok. Hayırlısı ile bir an önce pozitifi görürsünüz umarım...

Arkadaşlar ben hiç pozitif göremedim bu testte ama doktora gittim yumurtan olmuş dedi. Bilmiyorum belki de ben yanlış yaptım testi... Artık yapmamaya karar verdim zaten doktordan sonra...
Canım merhaba..benim de seninkine benzer bir şey oldu biraz farklı..bu ay dr.yumurta takibi yaptı 13.ekimde yumurtamın çatladığın söyledi hemen değerlendirin dedi..dinledik ama o gün ovulasyon testi pozitif değildi..18.ekimde bi ovulasyon yapayım dedim iki çizgide aşırı koyu..diğer günler tekrar silikleşti..adete kaldı 3gün hala aşırı silik..yani hamilelik yok bana göre..inşallah vardır da ovulasyon yanılıyodur..dr.uma mı güvenmeliyim sence..ovulasyon yanlış mı diyosun..?? laboquick kullandım bu arada..

Canım merhaba..benim de seninkine benzer bir şey oldu biraz farklı..bu ay dr.yumurta takibi yaptı 13.ekimde yumurtamın çatladığın söyledi hemen değerlendirin dedi..dinledik ama o gün ovulasyon testi pozitif değildi..18.ekimde bi ovulasyon yapayım dedim iki çizgide aşırı koyu..diğer günler tekrar silikleşti..adete kaldı 3gün hala aşırı silik..yani hamilelik yok bana göre..inşallah vardır da ovulasyon yanılıyodur..dr.uma mı güvenmeliyim sence..ovulasyon yanlış mı diyosun..?? laboquick kullandım bu arada..
Merhaba ben hiç pozitif göremedim ama buna rağmen gebe kaldım gerçi dış gebelik oldu ama sonuçta yumurta atmıştım

X