Fırınlar, Ocaklar, Aspiratörler Termikel Fırın iyi mi?

annemn eski fırını 10 seneye yakındır kullandı neredeyse hiç arıza çıkarmamıştı fakat yılların verdiği zamana karşı yenik düştü ve 10. yılın sonunda arıza yaptı. ananemlere verdi sonra kendi fırınını yeniledi. tamir ettirdiler ananemler hala kullanıyorlar.

9 yıldır bu fırını kullanıyorum. 5 seneden sonra evimde yer olmadığından fırını mutfak balkonuna attım. Ve 4 yıldır da balkonda durmasına karşın ısrarla bozulmuyor:) 10dk kek 7-8dk milföy, 10-15dk börek bişiriyor. Siz düşünün gerisini. Daha yeni yeni kapağında sorun çıktı. O yüzden ben yenisini bakıyorum. Muhtemelen gene aynı ürünü alıcam...

9 yıldır bu fırını kullanıyorum. 5 seneden sonra evimde yer olmadığından fırını mutfak balkonuna attım. Ve 4 yıldır da balkonda durmasına karşın ısrarla bozulmuyor:) 10dk kek 7-8dk milföy, 10-15dk börek bişiriyor. Siz düşünün gerisini. Daha yeni yeni kapağında sorun çıktı. O yüzden ben yenisini bakıyorum. Muhtemelen gene aynı ürünü alıcam...

Termikelin hangi modeli canım? Ben de araştırıyorum da, soruyorum herkese:)) ) umarım görürsün mesajımı :))

Termikel midi fırın kullanıyorum keki hiç kabartmıyor yarısı pişiyor yarısı pişmiyor. Yarısı kabarıyor yarısı kabarmıyor. Fırından çıkınca kabaran kısım da sönüyor. Tüm tarifleri denedim aynı. Ben hiç memnun değilim. Servis çağırdım yine cumartesi gelecekler.

canım yerinde olsam asla termikel almam. ocak ve fırınım termikel türlü türlü sorunlar yaşıyorum

Ben tekzende kampanyalı almıştım normal bütün fırınlara ve ocaklara göre ağır ama sorun olmuyor.Yani tüm güvenlik olayını uygulamışlar defalarca yakmadan unuttum ocağı bir iki saniyede otomatik kapanıyor.Güvenli pasta börek iyi sorun yok gerçi daha üst fiyatlı olanları alırsanız daha memnun kalırsınız ben en alt düzey bin tl lik setinden almıştım ki yinede memnunum.şu an evi sattık ankastre seti evde bırakıcaz ne alırım yerine bilemiyorum alışmıştım tam.

Merhaba arkadaşlar. Ben Termikel 13007WWB Beyaz Lüx 35Lt Mini Fırın almak istiyorum. Bu fırın hakkında yorum yazarsanız sevinirim.

X