Basenlerim eridi gitti

canim ben bir seyler yazayim onlari da ekle olur mu ilk mesaja?
yan yatip bacaklari 90 derece kirip kaldırıp indirecegiz. yanlis anlasilma olmasin.
basene calisirken ic bacak calismazsak ic kisim sarkabilir onun icin de 1 sandalyenin en ucunda oturacagiz pilates cemberi pilates topu veya hiçbiri yoksa bir yastigi dizlerimizin arasina alip 100 defa sıkıp birakalim.. bunlari da paylas canim
tamamdır canım ekledim:KK49::KK49:

Ben yaklaşık 10 günden beri yapıyorum . 30 la başladım 60 yapiyorum şimdi . Ilk hafta gözle görülür erime oldu ama şimdi durdu sanki , sayıyı cok arttırmak istemiyorum ki uzun sure düzenli devam edebileyim . 300 falan imkansız benim icin .

beraber yapalım bize katılmak ister misin

canim konumuza gel bekliyoruuuzz...
oncelikle canim ben de oyle basladim suan 100luk setler halinde 300 tane yapiyorum.
simdi 50 tane tam acip kapat sonra 50 tane minik minik sikistir. boyle 3 set halinde yap. simdilik 100e eris. zamanla 300e cikarsin. sıkılaşma ise devaam edicek surekli insallah basenlerimiz dayanamayacak bu harekete :))
Bu hareketler bacakta kas yapar mi ? Ben kas istemiyorum zaten kalın ve kaslı maalesef . Incelesinler istiyorum sadece .

kızlar ben daha öncede dediğim gibi sadece kalçalarım yansa bile günde 1000 tane makas hareketi yapıyorum bakalım fayda görecek miyim nedense pek umudum yok:KK12:

Ben hergun yaptim canim ama burda kizlar 50 tane falan yazmis ben o kadar yapmadim 15 20ydi en fazla ama surekli yaptim bide makas ve squash hareketi yapmistim.En buyuk puf nokta benim icin yururken gobegimi ve basenlerimi iceri cekmekti o kadar ise yaradiki anlatamam mutlaka denemelisiniz :) ya genisti iste mesela soyle anlatayim aynanin karsisina oturuyordum basenlerim kenarlardan tasiyordu omuzlarimi baya geciyordu dusunun o zaman 101 103 gibi biseydi cunku baya bir inceldim 91 falandi bazen 90nin altina inmisti ama ayni zamanda zayiflamistim.Simdi 97 sanirim :KK43: geri incelticem insallah

Bence araya 3 4 gun girecegine her gun yap 10 20 tane yap daha faydali olur
basenler suan kac cm canim spor yapiyor musun

Kızlar bu egzersizi yapıp gerçekten fayda gören oldu mu acaba? Yoksa çoğunluk hala devam mı ediyo :) bende iki haftadır yapıyorum ama şimdilik bi fark yok bende :KK43:

Selam arkadaşlar..

Bende bu egzersiz hareketini 3 gündür yapıyorum ve gerçekten o basen olan bölgede acayip yanma oluyor.. Bende ilk 50 ile başladım yavaş yavaş artırmayı düşünüyorum..
Umarım faydası olur..

X