Vajinismustan Kurtulma Yöntemi

Noldu atlatabildin mi bende vajinismusum 2 yıldır ve bi çok yol denedim ama atlatamadm

Arkadaşlarım ben 5 ay bu illetle uğraştım yapmadığım şey kalmadı en son 5 bin lira verip haydar dümene de gittim fakat kesinlikle bire bir görüşmüyor 3 çifti aynı anda seansa alıp vajinanin yapısından bahsediyor sonra da herkese aynı reçeteyi veriyo ne bi rapor istiyo ne alerjik bi durum olup olmadıgını soruyo neyse verip gönderiyo kaldı ki ben verdigi emla kremi aynı sizler gibi icime suremedim sürsem zaten asama kaydederdim neyse surebildigim kadar dışına sürdüm tüm dediklerini yaptık of o ilaçlar beni 2 gece yaktı tutusturdu bırak cinsel iliski denemesi uyku tutmadı yanmaktan neyse yine gittim verdigi ilaçlara tavsiye olarak bi sicak su torbası verdi gönderdi sonuc yine hüsran ben de aradım hani yüzde yüz tek seans garantili olmazsa para iadeli tedavi ya dişimizden tırnağımızdan arttırdığımız parayı geri almak istedim gayet kibar bi dille açıklamamı yaptım abbovvv o an karşımda o televizyonlarda gördüğümüz tonton amca gitti bi kurt kesildi sözümü kesti isterse bakirelik raporu bile getirebilcegimi söylediğim halde yapamadığımıza inanmadı ben ısrarcı olunca karısı gul dumen aldı telefonu basbas çığlıklar eşliğinde bana bağırarak telefonu yüzüme kapattı ben istesem bu isin pesini bırakmam dava acarım ama zaten bozuk psikolojime yeni bi sorun eklemek istemedim ama and ictim 5 yıl sonra bile tv programına katılsın arayıp bunu anlaticam bi insanın tavrı bu kadar mi değişir bu dünyada giden benim 5binim olsun öteki dünyada onunla hesaplaşmak icin sabirsizlaniyorum. Ben tamamen doğal bi yöntemle yendim bu illeti arkadaslarım isteyen olursa her türlü sorusuna yardımcı olmaya çalışırım ben başardıysam onca yaşadığım sıkıntıya rağmen inanın herkes başarır..
Canım öncelikle durumuna çok üzüldüm. Allah kimsenin hakkını kimsede bırakmaz. Özellikle yaşayanlar için çok büyük bir sorun haline gelen bu hastalığı kullanarak umut tacirliği yapanlara aldıkları paralar haram zıkkım olsun. Resmen işi ticarete dökmüş olan bir sürü doktor isimli yaratık var. Ben özellikle bu forumda "ben başardıysam herkes başarır" cümlesini çok duyuyor ve şaşırıyorum :) Sen de öyşe demişsin. Bir gün ben de kurmak istiyorum şu cümleyi yardımcı olur musun bana da nasıl doğal bir yöntemle çözdün? Kişiden kişiye de değişiyor hastalığın durumu ama yne de bilmek istiyorum.

bende bir vajinismusum :KK43: çok kötübir durum bu.evliliğimizin 4.ayına girdik ama halen beraber olamıyoruz eşimle.çok korkuyorum.. daha doğrusu bu korkumu yenemiyorum. şuan eşimle psikolojik tedavi görüyoruz dördüncü aşamadayız ama ben bunun da bi işe yarayacağını sanmıyorum... :KK50: eşim çok sabırlı ve çok anlayışlı ama bi gün benden soğumasından korkuyorum. vajinayı uyuşturup mu ilişkiye giriyorsunuz???? peki ya sonra?? uyuşukluk gidince tekrar ağrı olmuyor mu yani korku geçiyor mu???
lütfen korkmayın bende 5. ayımda yani daha dün atlattım. inanın korkulacak hiç bir şey bende sprey sıktım ve bolca kayganlaştırıcı sürdüm, inanır mısınız zerre bir şey hissetmedim orayı hazırladığınız sürece sorun olmaz kendinize inanın yapabilirsiniz, biz kadınlar çok güçlüyüz

Sorunu olan bana özelden yazsın kizlar .. tek tek yardımcı olurum .. cidden bunu asmak başarmak isteyen yazsin.

X