Doğal Saç Bakım Kürleri Haftada bir cm uzayan saç kürüne başladım işte bu da konum ve fotograflar..detaylar.

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri
bende kullanıyorım öncesinde turp kürünü yapmıştım ama saçımın tamamı ıslak 3 saat bekleyince hasta oldu bıraktım :)) yazında zatn turp yok sinameki yapıyorum ben 2 sene önce falan ablamdan öğrenmiştim tarifi onun saçları resmen popsuna kadar uzamıştı... ama üşendim yapmadım şimdi bi süredr yapıyorum uzama gözle görülür farkediliyo gürleşmesi içinde arada sarımsak-z. yağı maskesi yapıyorum ama i na nıl maz kötü kokuyo gerçi ben alıştım ama devam edersem kocam heran ewden atabilir:p:p

saç rengimde değişim olmadı sadece boyadan hemen sonra uygulamamak gerekiyo... bikaç hafta sonra uygulayıncada çok az bi akma oluyo sonra renk oturuyo zaten bnde açılma koyulaşma falan olmadı...devam edicem ben faydası var zararı yok herkes denemeli bnce:):KK8:

arkdslar kırık denen bısey kalmadı sacımda...ılk kuafre gttıgımde kuafrm kırıklarını alaln berbt sacların demsi..bu ampulu kullndım oyle gttım.. kadın gozlerıne ınanamadı.kullndıgım tarıfı ıstedı oda:) saclarım yumusack kırık yok saclar cıktı we uzadı super ya:)yılmayın szlerde kullnannn

Canım kac ampul koydun ? bır de sampuanın ne ? ne kadar uyguladın ?

ark.lar bu sinemaki denilen şey cidden saça faydalımı çok görüyorum duyuyorum da... kırıkları alıyor ve uzatmaya yarıyorsa ben de kullanıcam çnkü.Aktarlardamı var nerde bulabilirm?

Son düzenleme:
ark.lar bu sinemaki denilen şey cidden saça faydalımı çok görüyorum duyuyorum da... kırıkları alıyor ve uzatmaya yarıyorsa ben de kullanıcam çnkü.Aktarlardamı var nerde bulabilirm?

evt cnm aktardan bulablirsin sınamekı otu de verirler. ben 2 liralk aldm uzun sure gidiyor

kızlar ben şu simakeli kürü üç defa denedim inanın baya etkisini gördüm ama bemiks bitince almaya üşendim bence istikrarla yapılınca çok etkili olur bir de bende sanki yeni saçlarda çıkardı:)

bu yarım çay bardağı suda kaynattığımız sinemakinin süzüp suyunu mu alıyoruz yoksa suyunu süzüp. atıp. geri kalan kısımını mı kullanıyoruz?? :44:

Canım kesinlikle işe yarıyor. İki haftadır kullanıyorum. ve 2-3 cm uzadı. Resimlerimi bu tarifi veren arkadaşın konusunda paylaştım, oradan bakabilirsin. Sadece düzenli ve pes etmeden yapmak işin sırrı, yoksa netice güzel.. =)

Canım kesinlikle işe yarıyor. İki haftadır kullanıyorum. ve 2-3 cm uzadı. Resimlerimi bu tarifi veren arkadaşın konusunda paylaştım, oradan bakabilirsin. Sadece düzenli ve pes etmeden yapmak işin sırrı, yoksa netice güzel.. =)[/

Cok güzel maşallah iki uç cm uzaması...ben bugün başladım haftada kaç kez yaptınız ,ben bir kez yapmayı düşünüyorum...

"yag karısımın ıcıne be panten bemıks ewıgen kattım bırer tane ınanlmaz sonuc aldım.ben ınanmıodum saclar cıkcagına.we saclarımk okadr guzl oldukı..kuafrm bıle ınanamadı..bende gozlerıme ınanamadm cok mtluym:)...ilk kullndıgımda pek ıstkszdm ınanmıodum saclarım duzelcegını... bıde ne gorum sac cıkms brsuru we cok hzlı bı seklde uzadı:):)darısı sızın basınıza...gorenler sacımı owuce daha bı kendıme guwenm gelıo " demişti bi arkadaş benim merak ettiğim hangi yap karışımı içine katmıştın bunları sinemaki içine mi yoksa ayrı bi karışım mı ? bide orda panten yazıyor o bepanten mi olucak ?

X