Doğal Saç Bakım Kürleri Haftada bir cm uzayan saç kürüne başladım işte bu da konum ve fotograflar..detaylar.

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri

FashionbyHatis

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2008
1.926
9
Bismillah diyelim her güzel işe başlarken dediğimiz gibi...
eczaneye gittim bemiks ampül aldım içeriği beş adet ampül
fiyatı 4 tl
aktara gittim tatlı badem yağı ve sinemaki otu aldım
fiyatları .ikisi bir 5 tl

şampuan içinde dimethicone silikonsuz bir şampuan.. silikonlu zarar diye kullanmıyorum
önce ölçtüm 400ml sini ayırdım sadece. genelde ustunde 750 ml yazıyor ya tamamen yalan kutu 750ml alacak kadar büyk ancak ıcınde en fazla 600ml var. neyse

bemix kırma olayı şöyle havlunun ıcıne alın bemiksi kafasına bastırın kırılıyor zaten.
bıçakla vs uğraşmaya gerek yok en hassas noktadan kırılıyor zaten.

yaptıktan sonra kafam çalıştı her türk gibi:)
watsonsdan aldıgım sprey şişeye neden doldurmadım diye. onunla yüzüme soda uyguluyorum aklıma geldikçe. yenisini alacağım tek tek saçı ayır dibine sür uğraştırıyor fısfıs alıp onunla yapacağım bidahakine.

saç kokarsa size bilgi vereceğim .
fiyatı uygun denemekten birşey cıkmaz.
ALLAHın izni ile uzayacak önce inanmak lazım demi.
evlenene kadar deneyeyim . 46 günüm var.
devam ederim işe yaradıgın ı hissedersem sarımsak kokusunu hallederek tabi..
glis spreyim var ancak içinde dimethicone silikon var diye kullanmıyorum.
orda okadar mesaj varki uzadı uzamadı takibi zor burdan size detaylı bilgi vereceğim.

bende bemiks aldım ama direk şampuanın içine döktüm bide vitamin koydum sonuçtan gayet memnunum tabi duşa girmeden 1 saat önce de zeytinyağını ısıtıp saçıma sürdüm beklettim we bundan sonra dewam kararı aldım mutluyum:)

evet konusu var ben bu konuyu açmak istedim ordan o kadar mesaj ıcerisinden takip etmek zor.uzadımı uzamadımı vs
ancak burdan birebir takip edilebilr.

sizin şampuanınızın markası ne :) ben komili ısırgan otlu kullanıyorum komiliye bakmıştım dimectihio yoktu içinde ayrıyetten kepek şampuanı kullanıyorum ama onun içeriğine bakmadım henüz :)

merhaba kızlar benim bi sorum olucaktı bu sinemaki kürünü yapyrm ben mesela geçen haftadan kalan fısfıs şişeye koyduğum kürüm bitmemişti bu haftada onu kulladım saçımda şuan bi zararı olur mu ? her hafta tekrardan mı yenilemek gerekiyo bu karşımları ?

merhaba kızlar benim bi sorum olucaktı bu sinemaki kürünü yapyrm ben mesela geçen haftadan kalan fısfıs şişeye koyduğum kürüm bitmemişti bu haftada onu kulladım saçımda şuan bi zararı olur mu ? her hafta tekrardan mı yenilemek gerekiyo bu karşımları ?

benher hafta yeniden hazırlıyorum oyle hazırlanıyormuş zaten.

Bismillah diyelim her güzel işe başlarken dediğimiz gibi...
eczaneye gittim bemiks ampül aldım içeriği beş adet ampül
fiyatı 4 tl
aktara gittim tatlı badem yağı ve sinemaki otu aldım
fiyatları .ikisi bir 5 tl

şampuan içinde dimethicone silikonsuz bir şampuan.. silikonlu zarar diye kullanmıyorum
önce ölçtüm 400ml sini ayırdım sadece. genelde ustunde 750 ml yazıyor ya tamamen yalan kutu 750ml alacak kadar büyk ancak ıcınde en fazla 600ml var. neyse

bemix kırma olayı şöyle havlunun ıcıne alın bemiksi kafasına bastırın kırılıyor zaten.
bıçakla vs uğraşmaya gerek yok en hassas noktadan kırılıyor zaten.

yaptıktan sonra kafam çalıştı her türk gibi:)
watsonsdan aldıgım sprey şişeye neden doldurmadım diye. onunla yüzüme soda uyguluyorum aklıma geldikçe. yenisini alacağım tek tek saçı ayır dibine sür uğraştırıyor fısfıs alıp onunla yapacağım bidahakine.

saç kokarsa size bilgi vereceğim .
fiyatı uygun denemekten birşey cıkmaz.
ALLAHın izni ile uzayacak önce inanmak lazım demi.
evlenene kadar deneyeyim . 46 günüm var.
devam ederim işe yaradıgın ı hissedersem sarımsak kokusunu hallederek tabi..
glis spreyim var ancak içinde dimethicone silikon var diye kullanmıyorum.
orda okadar mesaj varki uzadı uzamadı takibi zor burdan size detaylı bilgi vereceğim.
paylaşım için teşekkürler..

yag karısımın ıcıne be panten bemıks ewıgen kattım bırer tane ınanlmaz sonuc aldım.ben ınanmıodum saclar cıkcagına.we saclarımk okadr guzl oldukı..kuafrm bıle ınanamadı..bende gozlerıme ınanamadm cok mtluym:)...ilk kullndıgımda pek ıstkszdm ınanmıodum saclarım duzelcegını... bıde ne gorum sac cıkms brsuru we cok hzlı bı seklde uzadı:):)darısı sızın basınıza...gorenler sacımı owuce daha bı kendıme guwenm gelıo

arkdslar kırık denen bısey kalmadı sacımda...ılk kuafre gttıgımde kuafrm kırıklarını alaln berbt sacların demsi..bu ampulu kullndım oyle gttım.. kadın gozlerıne ınanamadı.kullndıgım tarıfı ıstedı oda:) saclarım yumusack kırık yok saclar cıktı we uzadı super ya:)yılmayın szlerde kullnannn

bu sinemaki yi ben nerden bulacam ya turkiyede bulmak kolay burda yokki:KK43: saci cabuk uzatan baska formuller yokmu arkadslar bu arada ben yeni uye oldum kadinlar kulubune cok hos ve yararli bi forum

X