Kendi kendine ÜDS çalışanlar?

kızlar bende grdim sınava ama nasıl geçti bilmiyorum öylesine girdim yani, ilk defa girecekler için şunu söyleyim bol bol türkçede bağlaç olur ya hani onlara çalışın sınavın yarısı onlardan çıktı:)kelime ezberlemeye takılmayın bence çünkü saf kelime sorusu 9 tane falan oluyor sanırım diğerlerine çalışmak daha mantıklı geliyor bana herkese başarılar:)

kızlar bende grdim sınava ama nasıl geçti bilmiyorum öylesine girdim yani, ilk defa girecekler için şunu söyleyim bol bol türkçede bağlaç olur ya hani onlara çalışın sınavın yarısı onlardan çıktı:)kelime ezberlemeye takılmayın bence çünkü saf kelime sorusu 9 tane falan oluyor sanırım diğerlerine çalışmak daha mantıklı geliyor bana herkese başarılar:)

paragraf soruları için yine de bilinmesi gerekiyor ya..bakma bu sınav kelime açısından kolaydı.önceki dönem üds sorularını kendim sözlüksüz çözemiyordum.adım başı yeni kelime :KK4:

geçen yıla oranlara daha kolaydı kelimeler özellikle (sosyal bilimler için konuşuyorum).ama ilk girişimden midir nedir biraz zor gibi de geldi.

Bana da kolay geldi. Hele paragraflar çerez gibiydi. Kpds'ye hep girerim ama üds'ye ilk kez girdim. Bakalım kaç alacağım. Bu arada sorular hala açıklanmamış, siteye bakıyorum sürekli ama yok.

Sonuçlar açıklandı kızlar. Kaç aldınız?
Ben 85 almışım, umduğumdan düşük geldi. 5 yanlıştan fazla yapmamalıydım ama bayağı hatam olmuş. Şimdi KPDS'ye odaklandım.

bence iyi almışsın canım:)tebrik ederim...ben öylesine girmiştim oldukça düşük geldi o nedenle yazmayayım kaç aldığımız:)canım kendin mi hazırlandın ders.ye falan mi gittin acaba?

bence iyi almışsın canım:)tebrik ederim...ben öylesine girmiştim oldukça düşük geldi o nedenle yazmayayım kaç aldığımız:)canım kendin mi hazırlandın ders.ye falan mi gittin acaba?

Canım ben İngiliz Dili mezunuyum, ömrüm dil okumakla geçtiği için bu puan benim için çok düşük. Sınava hiç çalışmadım, 1 soru bile çözmeden girdim. Şimdi keşke biraz deneme çözseydim diyorum.

sevgili yöneticiler önümüzdeki sınav için bir baska konu acabilir miyiz??
yeni paylaşımlarda bulunabilecegimiz??

Sevgili Elfakf, üye olur olmaz Üds başlığından sizin mesajlarınızı okudum. Kendim çalışarak hazırlanıyorum sınava fakat daha önceki iki denememde yüksek puan alamadım. Sınav için kursa da gitmiştim fakat yeterli olmadı. Teknik konusunda zayıfım sanıyorum. Paragraf, çeviri konusunda sıkıntım yok, gramer konusunda eksiğim var diye düşünüyorum. Eğer mesajımı okursanız bana sınavla ilgili notlarınızı ulaştırabilmeniz mümkün mü? Umarım foruma giriş yapıyorsunuzdur ve bu mesajımı alırsınız.Özelden mesaj atamıyorum size nasıl ulaşabilirim?

Son düzenleme:
Forum için çok değerli bilgiler. Bu deneyim ve tecrübeleri bu forum ortamında bulmak çok güzel. Buraya yazılan her şey için emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Allah razı olsun hepinizden. Sağolun.

En çok çıkan kelimeleri feysbukta Dilsem'in Hedef YDS Hazırlık sayfasında görmüştüm

X