Cildi beyazlatmak ?

them_at

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Ekim 2011
192
32
Evet arkadaşlar, buğday tenliyim ve birazcık daha beyaz olmak istyrm :KK3:
Mümkün mü bu doğal yollarla ?

doğal yolla yoğurt maskesi ile birde beyaz dut özlü bakım ürünleri var sabun krem filan bunlarla ten rengini bir ton açmak bence mümkün

off bende beyaz tenliyim ama o cildimin berraklığı yok ve ben çok üzülüyorum bu duruma :KK43: karardı esmerleşti resmen 2 senedir denize girmiyorum.Tatildeki fotoğraflarıma bakıyorum da arada dağlar kadar fark var.

Antalyada olan birinden deniz suyu isticem valla onunla yıkacam bi süre.

Sizin önerileriniz var mı bu konuda ?
:KK43:

off bende beyaz tenliyim ama o cildimin berraklığı yok ve ben çok üzülüyorum bu duruma :KK43: karardı esmerleşti resmen 2 senedir denize girmiyorum.Tatildeki fotoğraflarıma bakıyorum da arada dağlar kadar fark var.

Antalyada olan birinden deniz suyu isticem valla onunla yıkacam bi süre.

Sizin önerileriniz var mı bu konuda ?
:KK43:

cnm ya deniz suyu beyazlatıyormuymusss:KK31::KK31:

cnm ya deniz suyu beyazlatıyormuymusss:KK31::KK31:

Beyazlatmak değilde ben denize girdiğim zaman lekelerim falan hafifliyordu bir çoğuda geçiyordu ve cildim çok berrak oluyordu.Normalde soyulur alnım pul pul dökülür falan onlar geçiyordu sivilcelerime çok iyi gelmişti.Ama ciltten cilde değişebilir ben çok memnundum.Birde tuzlu su olduğu için iyi gelmiş olabilir :) Yanlış yönlendirmiş olmayayım herkeste farklı tepki verebilir deniz suyu.

Beyazlatmak değilde ben denize girdiğim zaman lekelerim falan hafifliyordu bir çoğuda geçiyordu ve cildim çok berrak oluyordu.Normalde soyulur alnım pul pul dökülür falan onlar geçiyordu sivilcelerime çok iyi gelmişti.Ama ciltten cilde değişebilir ben çok memnundum.Birde tuzlu su olduğu için iyi gelmiş olabilir :) Yanlış yönlendirmiş olmayayım herkeste farklı tepki verebilir deniz suyu.

canım bizzz denizin içindeyken deniz kumunu alırdık yüzümüze masaj yapardık yavas yavas öylede beklerdik:))))))))))

şimdi deniz suyu temizler bencede dogrudur ama beyzlatmaz bence sadece günesin etkisiyle felan cilt tonunda kararma olur oda lekeleri bastırır

beyazlatır deseydik deniz 20 mt lerde bi kova su alıp gelirdim yada dakka bası gider yüzümü yıkardım:))))))))))

oriflema nin fairness serisi var ben kullandım fiyatıda uygun ve gerçekten işe yarıyor

Dışarı her çıkışında hatta sabahları kalktığında iyi bir koruma faktörlü krem kullanırsan bunun da faydası olabilir belki..

way be biz kararmaya çalışırız millet beyazlamaya çalışıo :)))) ben sana beyazılığımdan weriyim sen bana karalığından wer :)))))

way be biz kararmaya çalışırız millet beyazlamaya çalışıo :)))) ben sana beyazılığımdan weriyim sen bana karalığından wer :)))))

Güneş ışınlarına fazla maruz kalmak iyi değil..Zaten cild kanseri riski daha da arttı günümüzde...Solaryum vs artık eskisi gibi revaçta değil........

X