Saç Uzatma Yöntemleri çam terebentin esansı kullandım mucizelerine inanamadım

Benim kullandığım marka buydu arkadaşlar tavsiye ederim. cam_terebentin.jpg

arkadaşlar ben aldım çam terebeltin esansı aman Allah'ım bu kadar mı kötü kokar yokmu bunun kötü kokmaması için bir yol ve siz bunu ne kadar sıklıkla kullandınız?

Aynen öyle şuan 4.kez yikiyorum saclarimi ve bi sorun olmadı şimdilik bi faydası yok ama zaten 3 ayda fayda edermiş ama ben her banyoda onunla yikiyorum yanı 2 3 günde 1 acaba iyi mi ediyorum

ben 3-4 yıl önce başladım çt kullanmaya dökülme ve uzamada çok çok iyi bir ürün..birkac aydir kullanmiyorum ama 3 sene aralıklı aralıklı kullandım :)
az miktarda badem yagi vs katin kurutmasın sacinizi :) çt ile çok sık yıkamazsanız sorun çıkmaz diye düşünüyorum

Merhabalar. Ben de bir buçuk iki ay önce çam terebentin esansı aldım. Normalde kullanmadığım, yeni bir şampuanın( bakım kremsiz) içerisine (700 ml) bir kapak kadar çt kattım. Kullanmaya başladığım ilk iki hafta kepek sorunumu giderdi, dökülme azaldı. Uzayıp uzamadığını bilmiyorum o kadar kısa sürede. Ama daha sonra saçlarım fena dökülmeye başladı. Ben uzasın diye kullanmak istemiştim. Dökülme problemim çok yoktu. Şu an dökülme problemim oluştu. Acaba değiştirdiğim şampuanla mı ilgili yoksa saçıma iyi gelmedi mi diye düşünmeye başladım. Bilindik bir şampuan değildi. Ya da fazla mı kattım acaba ve sadece çt kattım başka bir şey değil. Fikirlerinizi merak ediyorum.

arkadaşlar ben daha önce çam terebentin yağı kullanmıştım 1 sene önce saçım omuzlarımdan bel çukuruna kadar uzamıştı bu kez yaklaşık 1 ay önce çam terebentin esansı aldım sdece 1 kere esanslı şampuan kullandım 1 ay sonra saçım çene hizasındayken şimdi omzumu heçmiş artı masaj şekinde bugün ilk kez uyguladım ve saçımdaki yumuşaklığa fönlü gibi görüntüsüne ve tel tel ayrılmasına inanamadım ve yağ gibide cıvık cıvık olmadı saçımda emildi gitti krem gibi yani ve saçım şuan pamuk gibi elim kayıyo gidiyo tavsiy ederim bu çam esansı çam sakızıyla yapılıyor yani yenilen birşey olduğuna göre zehirlenme yapmaz diye düşündüm tarifesindede yazıyor zaten masaj olarakta kullanılıyormuş
canim merak ettim hala kullaniyomusun

Bende bugun çam terebentin esansını kullanmaya başladım bayanlar :) Bim de dikkatiimi çekmişti aldım öyle ucuz birşey zaten 3-4 tl birşey. Daha sonra tabi hemen araştırmaya başladım sizin yorumlarınız sayesinde bugün ilk defa kullanmaya basladım. Benim saçlarım çok ince telli ve saçımda hep seyrelmeler var . Doktora filan gittim ama verdiği ilaçlarda işe yaramadı. şimdi uzun süre bu yağı kullanmak istiyorum inşallah. Ben bazen saçıma masaj yaparak uyguluyorum diplerine . Birde sampuanıma damlattım 40 damla filan 600 ml sampuanım. saçları bebek gibi yapıyor cidden hemde ilk yıkamamda saçımda hiç dökülme olmadı inşallah birdaha olmaz. Normalde saçlarımı yıkadığımda 100 tel den fazla dökülüyordu. buraya gelişmeleri sürekli yazıcam merak ettiğiniz birşey oldugunda sorabilirsiniz :)

X