Saç Uzatma Yöntemleri çam terebentin esansı kullandım mucizelerine inanamadım

yalnız ben şu an saçıma sürdüm bu esansını kafam yanıyor çok fena..........

kızlar esansın sac diplerını yakması normal mıdır bıraz dayanayım mı yoksa hemen yıkayayım mı çok acil cevap lazım ama.....

arkadaşlar şu an çok korkuyorum ya bıraz once bu konuyu okuyunca gaza geldim ve kardeşime aldırdıgım çam terebentin esansını saçıma masajla uyguladım. koltuga bır oturdum anında saç dıplerım yanmaya balşadı 1 dk bıle bekleyemedım cunku fena bır yanma idi.

hemen yıkadım ama hala saç diplerim korkunc derecede yanıyor sankı kaynıyor gıbı ve çok korkuyorum saç derime çok zarar verıyor dıye yıkadıgım halde çıkmadı:KK43:

daha once kullanan arkadaşlar sizde de boyle yanma yapmadı mı bende mı boyle oluyor sadece anlamadım ben... yoksa benım aldıgım şey sizinkilerden farklı mı? arıca doğal ürünler- çam terebentin esansı yazıyo üstünde. 50ml lık bır şişe ve kutusu sarı üstünde yeşil çam ağaçları resimleri var.

bende de var aynısı cnm korkma, tarif ettiğin gbi üstüne çam resmleri var. Şampuanıma ben de katardm onu bi ara çok fazla kullandım. Sonra kurutur diye bıraktm yağ bakımı yapıyorum şimdi... saç derisine herhangi bi zarar verdiğini duymadım hiç.Ama ferahlatıyo ve ilk başta yadırgıyosun tabii yeni başladıysan doğaldır.Çok da bekleme öyle o zman hafif yanma yapabilir tabi.

Son düzenleme:
teşekkür ederim canım yorumun için ya ben şampuana katmadım direkt saç derime uyguladım öyle hafif yanma falan da değil bildiğin cayır cayı yandı bir süre devam etti su tuttum yıkadım yıne geçmedı yarım saat 40 dk falan oldu sanırm şu an ancak hafıfledı geçti.

Bir daha tövbe tek başına saçıma uygulamam:)

şampuana katıp yapmak bu kadar yakmaz ama ilk yorumlarda dırekt saçıma uyguluyorum dıyenler olmuş ben de o yuzden boyle yaptım sanırım risklı bırseydı...

çam terebentin yağını direkt saça uygulanmaması gerekiyormuş şampuana veya diğer yağlarla karıştırılıp kullanılması gerekiyormuş.

bende uyguladım ve saç dökülmesini durdurmadı saçlarım acayip dökülüyordu hala aynı. boyalı saçlarım ondan olabilir mi acaba

merhaba canım mesajını görünce yardımcı olmak istedim .Benim saçlarım ince telli ve sıktı.. en azından dipleri görünmeyecek kadar bir sıklıgı vardı. Üst üste yaptıgım boyalar ve maşa yüzünden saçlarım yıprandı ve aşırı derecede dökülmeye başladı. Her saçımı taradığımda ve banyodan sonra sinirden ağlıyordum. Saçımın yarısı kadarını kaybettim. Yengem bana bioblas önerdi dökülen saçlar için olanını aldım kullanmaya başladım. Keşke daha önce başlamış olsaydım.Çok faydasını gördüm gerçekten saçlarım artık her duştan sonra yada normal taramada ıkı uc tel dökülüyor. Şampuanı ilk kullanmaya basladığımda dökülmeler oldu dökülen saclarım sanırım yıpranmış olanlarıydı. Neredeyse 4 aydır bu sampuanı kullanıyorum ve saclarım sıklasmaya canlanmaya basladı. Extra olarakta beslensin diye sızma zeytin yagı sarımsak yagı ve biberiye yagını karıstırıyorum haftada iki gün sac diplerime firiksüyon seklınde uyguluyorum masaj yaparak.En az 1 saat kadar bekletip yıkıyorum. haftada bir lorael paris elseve komple onarıcı 5 sac maskesi kullanıyorum.saçlarıma çok iyi geldi umarım senın de işine yarar. :13:

arkadaşlar ben 15 ocakta kullanmaya başladım daha 1 ay olmadı ama saçımın doğal kabarık hali haftalr önceki düzleşmiş halnden uzun duruyor. saçım çok çok az dökülüyor ve yeni saç çıktı bir sürü ( yazın 3 ay kullanmıştım) alnım yeni saç dolu bildiğiniz kahkül gibi gözüküyorlar.. çok güzel uzatıyor ayrıca.. ben şampuana iyice sıvılaştıracak şekilde katıyorum bi kaç damla değil yani.. çok azda badem yağı damlattım içine. zaten şampuan çok sııvı olduğundan saçımn her yerine ulaşıyor.. 1-2 dk masaj yapıyorum köpürterek, sonra duruluyorum.. saçlarım çok dolgun ve sağlıklı gözüküyor şimdiden.. parladığını hissediyorum.. şampuana katmak dışında hiç bi bakım uygulamıyorum..böyle devirli olarak yapaaya devam edeceğim ara vere.. kesinlikle vazgeçmeyin.. ilk 2 yıl önce kullanmıştım, şimdi tekrar başladım ve çok memnunum

arkadaşlar ben daha önce çam terebentin yağı kullanmıştım 1 sene önce saçım omuzlarımdan bel çukuruna kadar uzamıştı bu kez yaklaşık 1 ay önce çam terebentin esansı aldım sdece 1 kere esanslı şampuan kullandım 1 ay sonra saçım çene hizasındayken şimdi omzumu heçmiş artı masaj şekinde bugün ilk kez uyguladım ve saçımdaki yumuşaklığa fönlü gibi görüntüsüne ve tel tel ayrılmasına inanamadım ve yağ gibide cıvık cıvık olmadı saçımda emildi gitti krem gibi yani ve saçım şuan pamuk gibi elim kayıyo gidiyo tavsiy ederim bu çam esansı çam sakızıyla yapılıyor yani yenilen birşey olduğuna göre zehirlenme yapmaz diye düşündüm tarifesindede yazıyor zaten masaj olarakta kullanılıyormuş

Aradan 2 yıl geçmiş ama sormak istiyorum yine de, acaba hangi markanın kullandınız?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

şüphesiz gerçekten etkili. 1 hafta ara vermiştim dayanamadım tekrar başlıyorum.içine badem yağı da katmalısınızz kızlaarr şampuanın :KK17::KK17:. şu 3 ayda iyice uzasınlar..:KK52::KK52::KK52::KK52::KK16:

kızlar pek cevap gelmemiş.. ama ölçtüm 3 ayda 10 cm uzamış saçım. şampuana çam+badem ile. mesaj sayım yeterlı oldugunda bu topiğe fotoğraf ile konu açacağım.. :KK9::KK31::KK51::KK52::KK17::nazar:

Son düzenleme:
Merhabalar :)
bende saçlarımı uzatmaya karar verdim 2 yıldır düzenli olmasada haftada 1 -2 kere bakım yapardım bazen 2 3 hafta yapmaz sonra tekrar yapmaya başlardım yani tam düzenli olarak yapmazdım 1 aydır tam olarak düzenli bir şekilde saç bakımı yapıyorum haziranın 21 inde başladım düzenli bakıma.
kullandıklarıma geçeyim :

Hc hair complex kullanıyorum 2 günde bir . içerisine çam terebentin de kattım .
Şampuanıma çam terebentin kattım 15 adet dk hapı ezdim ve kattım 1 tatlı kaşığı bal kattım .
şampuan olarakta saç dökülmeside başlamıştı bende 1 2 aydır bu nedenle 2 adet dermokil şampuan aldım ve 1 tanesinin içine bu saydıklarımı kattım ve başladım 1 aydır kullanıyorum .
MEDOBİOCOMPLEX-K adında biotin hapı kullanıyorum b7 vitaminiymiş bu ve saçı güçlendirirmiş aynı zamanda tırnaklarıda ve tırnaklarım çok sertleşti gerçekten güçlendiler saçlarımdada küçük küçük saçlar çıktı .
günlük 1 bardak süt içiyorum artık normalde hiç sevmem ama kakaolu alıyorum küçük kutuda her sabah 1 tane içiyorum mecburen protein açısından zengin ve protein saç için gerekli birşey.
saçlarımı düzleştirmiyorum artık . topuz yapıyorum .
son kez bayram için koyu renge boyayacağım ve sonra kendi haline bırakacağım çünkü diplerden 3 cm falan uzadı .buda çirkin bi görüntüye yol açıyor son kez kendi saç rengime yani kestane kahvesine boyayacağım saç hizam südyen kopçamın 4 parmak falan altında .
aklıma gelen şeyler olursa ekleme yaparım .

Bende alıcam yarın aklıma koydum :)
Ama aklımda sorular var. Benim
saçlarım ince telli, boyalı ve aşırı yağlı(o
kadar yağlı ki hergün yıkıyorum).
Şuanlık bir sorunu yok saçımın ama
uzamasını istiyorum ve birazda gürleşse
fena olmaz :) Ben Dove şampuan ve saç
kremi kullanıyorum değiştirmekte
istemiyorum rutinimi Dove şampuana
katsam olurmu? Boyalı saçta bir yan
etkisi olurmu? Hergün kullanırsam bir
zararı olurmu? Benim saç tipimde aynı