Dirseklerde oluşan siyahlık

D

denizötesi

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi denizötesi
Arkadaşlar masa başı çalışmaktan dolayı dirseklerim kirli gibi duruyor derisi simsiyah:KK43: çözüm önerisi olan war mı?

• Konu Sahibi denizötesi
banyoda keselemen işe yarayabilir çıktıktan sonrada nemlendirici kullan

• Konu Sahibi denizötesi
Arkadaşlar masa başı çalışmaktan dolayı dirseklerim kirli gibi duruyor derisi simsiyah:KK43: çözüm önerisi olan war mı?

makina kahvesi telvesi cok iyi geliyor ben hergün yapiyorum,yüzüme ve kollarima bembeyaz:hooray: yapiyor.ama cildini masaj yapar gibi bastirarak ovaliyacaksin ve cilt kuru olacak.2 dakika kadar yap ve soguk suyla yika .cildi beyazlastiriyor ve ölüderiyi atiyor siyah lekeleri yok ediyor

• Konu Sahibi denizötesi
limonla ovuşturmak iyi geliyor diye bir yerde okumuştum..

• Konu Sahibi denizötesi
makina kahvesi telvesi cok iyi geliyor ben hergün yapiyorum,yüzüme ve kollarima bembeyaz:hooray: yapiyor.ama cildini masaj yapar gibi bastirarak ovaliyacaksin ve cilt kuru olacak.2 dakika kadar yap ve soguk suyla yika .cildi beyazlastiriyor ve ölüderiyi atiyor siyah lekeleri yok ediyor

Teşekkürler Canım...ancak makina kahwesi telvesi nasıl anlayamadım??aydınlatırsan sewinirim..

• Konu Sahibi denizötesi
limonla ovuşturmak iyi geliyor diye bir yerde okumuştum..

Denedim Canım çok teşekkür ederim ancak tamamen yok olmuyor :KK43: kese yapıp nemlendirici herzaman yaptığım birşey zaten..ama yok yine simsiyah yine simsiyah :KK43:

• Konu Sahibi denizötesi
Sıkılmış limonların posalarıyla ovala,banyoda da hafifçe ponzalayıp çıkınca kremle.Ama limon çok iyi geliyor.

• Konu Sahibi denizötesi

Canım anlıyamadım birşey var.Kahveyi pişirip sonrada telvesinimi sürcez

• Konu Sahibi denizötesi
Canım anlıyamadım birşey var.Kahveyi pişirip sonrada telvesinimi sürcez

evet biz burda makina kahvesi iciyoruzda türkkahvesinin telvesi cok ince .Filtrede kalan kahvetelvesini cöpe atma bütün vücuduna peeling yap cok güzel oluyor cildi yumusatiyor güzellestiriyor.özellikle dudaklara kahvepeelingi cok iyi canlandiriyo

Canım benim tam tarifini verirmisin.çiğ kahveyimi suylamı yapcaz

Canım benim tam tarifini verirmisin.çiğ kahveyimi suylamı yapcaz

biz burda makina kahvesi iciyoz türkcem iyi deyil nasil anlatsam.ceyranli su isiticisi gibi makina kahvesinde kaynar su filtreye akiyo filtrelendi zaman kücük kum taneleri gibi kaliyor kahve filtrede tüm vücuda peeling yapilinca cok güzel oluyor dudaklari sisme yapiyor biz izine gelince türkiyedede aliyoruz makina kahvesini

çiğ patatezi ikiye kesip sürtmek yumuşatır ama ne kadar etkili bilmiyorum 1-2 kere denedim

arkadaşlar bu konuda başka fikri olan var mı...kese, limon..dışında..
bide şu telve olayı nedir...yapan var mı...

dirsek için degil de yüzüme yapardım ben..cidden çok çok iyi geliyor yumsatıyor parlatıyor pamuk gibi oluyr =)

kızlar bu telve olayı sanırım el bakımında kullandığımız kahve peelingi. türk kahvesini pişirip afiyetle içiyoruz sonra da fincanda kalan telveyle sorunlu bölgeleri ovuyoruz bikaç defa ellerime yapmıştım cidden yumuşacık oluyo beyazlıyo ama dirsekte aynı etkiyi verirmi bilemiyorum umarım işe yarıyodur

bana kuaforum lapitakin el kremini kullan dirseklerinde hemen yumusuyor rengi duzeliyor demisti
ama hic denemedim acikcasi..

yumuşatır ama rengine bir etkisi olacağını sanmıyorum.

X