Dr. Okan Özgür Özturan Hasta Yorumları (Burun estetiği) Kayseri

zaman çok geçmiş ama ben oldum ve şuan burnum yamuk ve nefes alamıyorum. Aman kızlar aman diyorum. zaten kalın derili bir burnum vardı yapamadı resmen. açık çatılı oldu bir de. revizyon için nuri soysal ya da emre ilhan düsünüyorum.

zaman çok geçmiş ama ben oldum ve şuan burnum yamuk ve nefes alamıyorum. Aman kızlar aman diyorum. zaten kalın derili bir burnum vardı yapamadı resmen. açık çatılı oldu bir de. revizyon için nuri soysal ya da emre ilhan düsünüyorum.
Merhaba.ben buradan yorumunuzu okudum..okan bey ankarada özel bir hastanede ben kendısıyle görüştüm ve yarın estetık burun ameliyatı olucam.kötü yorumunuzu görünce çok korktum :KK43: bana biraz anlatırmısınız yaa neden kötü oldu burnunuz

Canım ben 1 buçuk ay önce oldum arkadaşımla beraber aynı gün olduk..benıde çok korkutmuştu bu olumsuz yorum ama gözümü kararttm oldum ameliyat..agrım sızım fazla olmadı morlukta çok fazla olmadı bende,şmdi halen ödemler var ucında toplandı ödem :KK43: istersen foto atabılırm özelden..ben doğal olsun dedı. doktora ama pişmanım keşke biraz yapılı olsaydı çünkü eski burunuma benzıyo okadar değişmedi yani.kmse anlamıyo

Canim bi resim atsan sevinirim arkadasininki nasil oldu odami begenmedin? Birde fiyat nekadar ödediniz

2500 Tl dedi bana
Ben normalde başka doktora olcaktm ama fiyatı uygun geldi bana oyüzden ameliyat oldum doktor hakknda pek bir bilgim yoktu gözüm kara girdim ameliyata..kötü olmadı ama daha güzel yapabılırdı,nasıl burun istediğini iyi anlat canım.doğal dedım ama keike demeseydim.biraz daha kalkık kavisli olsaydı keşke..sonuçta doktor yuzume yakışanı bilmesı lazım bence ona bıraktm çünkü hata yaptm..bende 2.500 ödedım.güya 3.500 dan inmiyolardı önce 4 bin dedıler zar zor 2.500 anlaştk.demekki herkese aynı yapıyolar.foto atayım dur

okan beyi düşünüyorum bende bilgisi olan yok mu
Ben normalde başka doktora olcaktm ama fiyatı uygun geldi bana oyüzden ameliyat oldum doktor hakknda pek bir bilgim yoktu gözüm kara girdim ameliyata..kötü olmadı ama daha güzel yapabılırdı,nasıl burun istediğini iyi anlat canım.doğal dedım ama keike demeseydim.biraz daha kalkık kavisli olsaydı keşke..sonuçta doktor yuzume yakışanı bilmesı lazım bence ona bıraktm çünkü hata yaptm..bende 2.500 ödedım.güya 3.500 dan inmiyolardı önce 4 bin dedıler zar zor 2.500 anlaştk.demekki herkese aynı yapıyolar.foto atayım dur
Öerhaba benameliyat oldum Ankarada ve burnum süper oldu. Çok memnunum.Başka ameliyatlarımıda ona yaptırmayı düşünüyorum.

X