Deri altı sivilce

En iyisi tabiki cildiyeye gitmek...bir şey daha öğrendim kışın portakal çok tükentenlerdede bazı kişilerde bu deri altı ağrılı sivilce çıkıyomuş.Portakalın içindeki bir madde alerji yapıyomuş.Bana gelince aspirine az limon damlattım sürdüm sivilcelerime,sızlattı,kaşındırdı biraz söndü arkadaşlar.Ertesi gün yine sürdüm baya hafifledi görünümleri..ayrıca portakalıda kestim:KK70:

En iyisi tabiki cildiyeye gitmek...bir şey daha öğrendim kışın portakal çok tükentenlerdede bazı kişilerde bu deri altı ağrılı sivilce çıkıyomuş.Portakalın içindeki bir madde alerji yapıyomuş.Bana gelince aspirine az limon damlattım sürdüm sivilcelerime,sızlattı,kaşındırdı biraz söndü arkadaşlar.Ertesi gün yine sürdüm baya hafifledi görünümleri..ayrıca portakalıda kestim:KK70:

of ya cıddı mı :KK43:((( ben hergun portakal suyu ıcerım nerdeyse :KK43: folık asıtım eksık cnm benım doktor portakalda var demıstı ıh mabab edmreveser hafta sıkardı karısım meyveler falan burnumunsag tarafında da agrılı bı sıvılce cıkcak gıbıydı dokununca agırıyodu ama sımdı dokundum hıc agrı yok onun etkısı de kısıden kısıye gore degısebılır belkı cnm ya bı de benım eksık ya ondan heralde etkısınıgostermıyo ya da yaptıgım maskeden dolAyı cıkcaktı cıkmadan gıttı :KK52:
lımonu da bası arklar onermıyo basıları onerıyo o yuzden bence sende gıt cnm

evet mervemerve bizim bu derialtı ağrılı sivilce normal değil..doktora gitmek en iyisi.portakala gelince dikkat ettim portakal çok tükettiğimde çıktı bende bu sivilciler daha önce yoktu anlamadım gitti:KK19:

evet mervemerve bizim bu derialtı ağrılı sivilce normal değil..doktora gitmek en iyisi.portakala gelince dikkat ettim portakal çok tükettiğimde çıktı bende bu sivilciler daha önce yoktu anlamadım gitti:KK19:

cnm vala bende takıpteyım bakalım ben hala ıcıyorum portkal suyunu alıstım bırakamıyorum kı :KK43:(( bıraz ıcıcem kendımı gozlemlıcem cunku bende cıkan sıvılcelerı hıc buna yormamaıstım rgl donemındeydım cunku cnm malum o gunler sıvılce cıkıyo bazı kısılerde banede oldugu gıbı :KK17::18: cogalırsa ıcmıcem malesef :KK37:

milyonlarca şey denedim sivilce leke için .. en sonunda" derma roller" la tanıştım.... dün başladım... sonuçta cildin kendi kendini uyarma ve tamir etme mekanizmasını artırıyor.. ve cilt sürülen her türlü kremi öyle mi emiyor mu alt tabakaya kadar..... daha ilk günden minik değişiklikler oldu e vitamini kapsülü sürdüm üzerine de...... sizlerde bir düşünün araştırın derim...... o kadar pahalı kremler denedik.. hiç birşey olmadı..! cilt orta tabakaya kadar emerse sonuç oluyor.. ve size BENEV serumu tavsiye ederim.. imkanınız varsa eğer... derma rollerla deneyeceğim inşallah ben... sevgiler...

Yüzünüz aynı zamanda vücudunuzun aynası! - Milliyet.com.tr

Bu haberi okumaya üşenenler için açıklayayım ;

Şayet belli bölgelerde bi sivilce ya da beze oluşuyorsa bu kişinin belli iç organlarında oluşan rahatsızlık iltihap gibi durumların dışa verdiği sinyal ya da sonucu adına ne derseniz

Misal benim çenemde beze çıkıyor bu haberi okudğumda anladım .Rahimde iltihaplanma oluyor çok dikkat etmiyorum kendime ince giyiniyorum soğuk alıyorum ve o da çeneme atıp duruyor.

Haberi okuyun..

Sivilcelere cok etkili bi cozum paylasacagim bende cok cektigim icin yardimvi olmak istiyorum. Largopen ilac ve kolonyaile hersey cozuldu. 1000mg largopen aliyoruz bos aseton icini iyice temizleyip 2 parmak kolonya koyuyoruz ilactan bir tane alip icine atiyoruz ve sivilcenin uzerine gun icinde 4-5 kez surebilirsiniz 4 gunde de tamamen geciyor .

X