Philips LUMEA LAZER

merhabalar :KK3:
kizlar lütfen kullananlar biraz daha fazla bilgi verebilirmi En Büyük KK
ben kendi sorunumdan bahsedeyim benim tüyler
yillardir agda ile aldigim halde inanilmaz derecede sert :26:
yani aldikdan 1 hafta sonra direk basliyor diken gibi cikmaya :KK19:
ve cook batiklar ve kizarikliklar var hic bitmiyor bu durum :KK50:
epilasyona gittim calisan bana bu batiklarin hemen gece bilecegini söyledi
ama sadece bir seansi 500€ :KK30:yurt disindayim bu arada :26:
hadi kendimi gectim artik kizim var ve oda ayni dertten müzdarip :KK14:
acaba diyorum bu makinayida normal lazer yerine koyabilirmiyiz
yani gercek anlamda kil köklerinimi yakiyor
mesela ben yüzüme lazer yaptirdim killar dökülüyordu
buda öylemi ama ok canim yaniyordu :26:
mesela bunun hic acitmadigini yazmissiniz
birde iki hafta bir yapiliyomus nasil yani iki haftada bir cikiyormu ki killar :26:
birde sarz edilerek kullaniliyormus
ben bacaklarimi komple aliyorum ve 2 saatten fazla sürüyor
sarzi bitmezmi ?
bliyorum uzun oldu ama almaya niyetim var ve hata yapmak istemiyrum
cevaplarinizi bekliyorum kizlar :KK16:

kizlar :KK3:

dün bakmaya gittim ve sansima indirimdeymis bu saliya kadar

499€ idi 379€ olmus :KK52:

cok sevindim ve hemen almaya karar verdim ellerindede bir tane kalmis

ancak bu daha önce denemek amacli kullanilmis :26:

onuda 20€ daha düsürdü ama ben yenisini istedim

neyse etrafdaki subelerine bakti ama yokmus :KK50:

actirdim paketi ve baktim öyle kullanilmis gibide durmuyordu

onu ayirttirdik ama ne bileyim kafam karisti

atis sayisi sinirli ne kadar kullanildigida belli degil sizce alsammi ki :26:

tatlim bilemiycem annem özel hastanede lazerlen yaptirdigi halde yine cikti yani eskisi gibi cikmadi ama tamamende gitmedi :KK31:
bende bi ara alacakdim sonra isarkadaslarim alma dediler vazgecmisdim :KK31:
al da diyemem almada kararsiz kaldim :26:

tesekkür ederim canim :KK16:
her sorumada cevap vermissin hakkini helal et :KK54:
alicam gibi ama hala emin degilim :26:
sen kullaniyorsun galiba canim ama bi önceki sayfada sende soru sormussun :44:
ben baktim braz netten biri ilk zamanlar yanilmiyorsam ilk 2 ay cok memnun kaldigini ama
5. ayinda tekara yazmis ve tekrar killarin ciktigini yazmis :26:
yani söylendigi gibi ilk zamanlar 2 haftada bir daha sonra bu araliklarin uzaycagi dogru degil diyor :26:
hala iki haftada bir apmam gerekiyor diyor :26:
sende ayni seyi söylüyorsun bazen haftzayida buluyor diyosun :KK31:
ama su yönden bakarsam ben zaten agdadan sonra bile en fazla 1 hafta temiz durabiliyorum
eger bu bana iki haftalik rahatlik vericekse ve bu batiklarim ve kil dönmelerim gecerse deger die düsünüyorum :KK31:
cok zor karar vermesi ya :26:
azda degil degerse hic düsünmeden alicam ama birde fayda etmezse cok yazik olucak :26:
sen nezamandan beri kullaniyorsun canim :KK31:

bu sorunuze cevap öncede yazmıştım ama kaldırılmış yayınlanmamış, benden yana hakkım helal olsun insanlara yarıdm bana mutluluk verir. ben iki aydır kullanıyorum, yani 4 seans oldu. bende senin gibi sonunu merak ediyorum tamamen bitirecemki yoksa lazerin ömrü bitene kadar kullanacakmıyız ama şu gerçek kılları %80-%90 döküyor kalanlar tekrar çıkıyor iki hafta sonra tekrar seans uyguluyorsun, diğer lazer merkezleride de yapılan tekrar çıkıyor bunun çıkması normal hem ilk kullanışda çıkmasa diğer seanslara gerek kalmaz. bacak bölgesi biraz geç çıkıyor anlayacağın zayıf kılları çabuk döküyor ve geç çıkıyor kalın kılları bazıları kalıyor ve erken çıkıyor, ağdadan çok çok rahat ve koyalık olduğunu size söyleyebilirim. ben bütün bölgeye kullanıyorum şu ana kadar herhangi bir sakıncasını görmedim etkisini gördüm.

bu sorunuze cevap öncede yazmıştım ama kaldırılmış yayınlanmamış, benden yana hakkım helal olsun insanlara yarıdm bana mutluluk verir. ben iki aydır kullanıyorum, yani 4 seans oldu. bende senin gibi sonunu merak ediyorum tamamen bitirecemki yoksa lazerin ömrü bitene kadar kullanacakmıyız ama şu gerçek kılları %80-%90 döküyor kalanlar tekrar çıkıyor iki hafta sonra tekrar seans uyguluyorsun, diğer lazer merkezleride de yapılan tekrar çıkıyor bunun çıkması normal hem ilk kullanışda çıkmasa diğer seanslara gerek kalmaz. bacak bölgesi biraz geç çıkıyor anlayacağın zayıf kılları çabuk döküyor ve geç çıkıyor kalın kılları bazıları kalıyor ve erken çıkıyor, ağdadan çok çok rahat ve koyalık olduğunu size söyleyebilirim. ben bütün bölgeye kullanıyorum şu ana kadar herhangi bir sakıncasını görmedim etkisini gördüm.

cok sagol canim bugün licam büyük ihtimalle de yukarida birsey yazmistim o na ne diyosun peki :26:
kafanida sisirdim vallahi :26:

kizlar :KK3:

dün bakmaya gittim ve sansima indirimdeymis bu saliya kadar

499€ idi 379€ olmus :KK52:

cok sevindim ve hemen almaya karar verdim ellerindede bir tane kalmis

ancak bu daha önce denemek amacli kullanilmis :26:

onuda 20€ daha düsürdü ama ben yenisini istedim

neyse etrafdaki subelerine bakti ama yokmus :KK50:

actirdim paketi ve baktim öyle kullanilmis gibide durmuyordu

onu ayirttirdik ama ne bileyim kafam karisti

atis sayisi sinirli ne kadar kullanildigida belli degil sizce alsammi ki :26:

Kullanılmışı tavsiye etmem neden dersen bu cihazın bir atış sayısı var onunla nekadar atış yaptılar bilmiyorsun.

Kullanılmışı tavsiye etmem neden dersen bu cihazın bir atış sayısı var onunla nekadar atış yaptılar bilmiyorsun.
canim seninle ayni fikirdeyim aslinda :KK31:
ama yok baska ya onu alicam 359€ yada 499 a alicam
ama oradaki calisan bana söyle dedi "100.000 atisi var bunu ne kadari kullanilmis olabiirki "
benimde biraz aklima yatti :44:

canim seninle ayni fikirdeyim aslinda :KK31:
ama yok baska ya onu alicam 359€ yada 499 a alicam
ama oradaki calisan bana söyle dedi "100.000 atisi var bunu ne kadari kullanilmis olabiirki "
benimde biraz aklima yatti :44:

Türkiyede teşhir ürünlerini yarı yarıya verdikleri oluyor aslında fazla bir indirim yapmamışlar sana birazdaha zorlamanı tavsiye ederim o zaman

Türkiyede teşhir ürünlerini yarı yarıya verdikleri oluyor aslında fazla bir indirim yapmamışlar sana birazdaha zorlamanı tavsiye ederim o zaman

haklisin canim bende ellerinde olmadigi icin mecburen alicaktim
ama kocisim dün hallettii :21: baska bir subesine gitmis ordada yokmus ama siparis vermisler :KK52:
simdi bekliyorum artik gelsin bakalim bi kullanayim bende yazarim insallah güzel seyler :KK31:
cevaplarin icin tekrar cook tesekkür ediyorum :KK16:

100bin atıştan sonra ne oluyor makine işe yaramıyormu? kartuş yokmu bunda? kullananlar detaylı anlatabilirmi? Bu biraz kafamı karıştırdı?

ben de bu ürünü almaya karar verdim, bitsin diye bir derdim yok, %80 azalıyo diyorlar, o bana yeter. :KK14:

Philips'in yabancı sitesinde tüm genital kullanılabileceği ama vajina ve makat gibi hassas bölgelerde kullanılmaması gerektiği yazıyor.

Bu arada çoğu kişi ipl tüylerin bir zaman sonra tekrar çıkmasına sebep oluyor demiş. Bu aleti kullanıpta giden tüyleri geri gelen kişiler var mı?

Bende Lumea aldim ve kullaniyorum. Alirken bana tezgahtar tuyleriniz 100% bitmese bile rahatsiz oldugunuz an ürün elinizin altinda tekrar yapin ve yine uzun bir sure rahat edin demisti. Bence geri ciksa bile hem o kadar cok cıkmayacak hem de bir kere daha yapsan yine bitecek.

ben de bu ürünü almaya karar verdim, bitsin diye bir derdim yok, %80 azalıyo diyorlar, o bana yeter. :KK14:

arkadaşlar zaten lazer merkezlerindede %100 garanti vermiyorlar %70-80 diyorlar ben lazer merkezlerine de gittim bitmediği için bunu aldım elimin altında olsun heran istediğimde kendim kullanayım diye

:KK3::KK3:
kizlar carsamba günü ilk kez kullandim lazeri :KK34:
kollarimda ,koltuk altimda ,yüzümde ve ayagimin üstündede var malesef orada :26:
canim yanmadi sayilir sadece sag kolumda bazi yerlerde ve koltuk altimda bir iki yerde :KK31:
ama öyle dayanilmiyacak felan bi aci degil :KK34:
ancak carsamba yaptim bugün cumartesi ama hala killar dökülmedi :26:
yani tutuyorum tutunca bile gelmiyor killar
galiba 2 hafta sonra tekrar yapilmasi gerekiyor ya o zaman dökülecek diyorum :44:
birde 45 dakika kadar sari isigi yanmaya basladi aküsü bitiyor diye
tekrar doldurmak zorunda kladim
aslinda 1,5 saat demisti galiba kizlar ama o kadar sürmedi neden anlamadim :26:
yani ben komple bacaklarimi bir kerede yapabilicegimi düsünmüyorum :KK31:
ama benim icin sorun degil ise yarasinda insallahh :KK16:
el alisinca dahada hizli olabilir :KK34:

:KK3::KK3:
kizlar carsamba günü ilk kez kullandim lazeri :KK34:
kollarimda ,koltuk altimda ,yüzümde ve ayagimin üstündede var malesef orada :26:
canim yanmadi sayilir sadece sag kolumda bazi yerlerde ve koltuk altimda bir iki yerde :KK31:
ama öyle dayanilmiyacak felan bi aci degil :KK34:
ancak carsamba yaptim bugün cumartesi ama hala killar dökülmedi :26:
yani tutuyorum tutunca bile gelmiyor killar
galiba 2 hafta sonra tekrar yapilmasi gerekiyor ya o zaman dökülecek diyorum :44:
birde 45 dakika kadar sari isigi yanmaya basladi aküsü bitiyor diye
tekrar doldurmak zorunda kladim
aslinda 1,5 saat demisti galiba kizlar ama o kadar sürmedi neden anlamadim :26:
yani ben komple bacaklarimi bir kerede yapabilicegimi düsünmüyorum :KK31:
ama benim icin sorun degil ise yarasinda insallahh :KK16:
el alisinca dahada hizli olabilir :KK34:

siz tüyler uzunken mi uygulama yapıyorsunuz? uzunken oluyor mu?

Arkadaşlar önce kılları jiletle veya makina ile temizlemeniz gerekiyor uzun kıllara pek etki göstermiyor, ayrıca iki hafta beklemedeki amaç bazı kıllar bir iki günde dökülürken bazıları bir hafta sonrada dökülenler oluyor ve iki hafta sonra yeni çıkanlar çıkmış oluyor seanslar buna göre ayarlanmış

Arkadaşlar önce kılları jiletle veya makina ile temizlemeniz gerekiyor uzun kıllara pek etki göstermiyor, ayrıca iki hafta beklemedeki amaç bazı kıllar bir iki günde dökülürken bazıları bir hafta sonrada dökülenler oluyor ve iki hafta sonra yeni çıkanlar çıkmış oluyor seanslar buna göre ayarlanmış

keserek yaptim bende :KK34:
ama hala dökülmedi killar belki ikinci seansdan sonra bakalim :KK31:

Kızlar bende genital bölgeme lazer yaptırmak istiyorum karar veremedim lazer merkezine mi gitsem yoksa bu cihazdan mı alsam. Daha once kol altıma ve yüz bölgeme lazer merkezinde yaptırdım 5-6 seansta kol altım bitti hic yok simdi cok memnunum. Uzun süre merkeze gidip gelecegime evde kendim yapayim diyorum. Sizce bu makina ise yararmı ucuzda değil alanlar memnun mu???

netten çok araştırdım. bu evde kullanılan aletler sadece simsiyah kıllarda etki gösteriyor.

X