Philips LUMEA LAZER

2 başlık var cihazda ben hassas olan küçük başlığı yüzümede uyguladım 3 aydır 2 kez bıyık aldım yani daha net ifade etmek gerekirse ammmaaannn süper keyifli acı yok kıl yok huzur var :87:kıllara karşı kazanılan zafer diyorum ben kedi çapımda :92:

ha unutmadan yorumlarda yüze jilet olayıda merak ediliyo sanırım AMMAN DİYİM SAKIN HA YÜZDEKİ HİÇBİR KILA JİLET FALAN DENEMEYİN SAKIN !!!!!
direk mevcut kıluzerine ışığı tutun onlar ertesi gün düşecek zaten

Canim, bende dudak ustune uyguladim, ertesi gun dokuluyor demissin ama olmadi bende, bir daha mi yapsam acaba? ne kadar beklemeliyim ki dokulmesi icin?

Toplam 692 kullanıcı konuyu okuyor. (8 üye ve 684 ziyaretçi)

Esra Erol'dan Gelenler? :KK70::KK70:

Edit:

Toplam 1309 kullanıcı konuyu okuyor. (9 üye ve 1300 ziyaretçi) oldu :KK70:

Son düzenleme:
Canim, bende dudak ustune uyguladim, ertesi gun dokuluyor demissin ama olmadi bende, bir daha mi yapsam acaba? ne kadar beklemeliyim ki dokulmesi icin?

ay moral bozmak gıbı olmasın ama benım dudak ustu anında gıtmıstı ve suan yok yanı 4 ayda 2 kez uyguladım çene dudak hala cıkmadı bılemedımkı nasıl dokulmedı senın :26:

ay moral bozmak gıbı olmasın ama benım dudak ustu anında gıtmıstı ve suan yok yanı 4 ayda 2 kez uyguladım çene dudak hala cıkmadı bılemedımkı nasıl dokulmedı senın :26:

heheh :) valla cok korkuyorum bosuna para vermis olmaktan. 31 mayisa kadar geri iade sansim o zaman kadar deneyecegim bakalim. gene buraya yazarim nasil gidiyor dokulme durumu. cok tesekkurler :)

darisi basima diyorum :nazar::nazar:

yalnız şunu söylemek lazım ki bu lazer çeşidi IPL. IPL, alexandrite ya da diode gibi kalıcı etki veren türden değil. yani, birkaç seans uyguladıktan sonra tüyleriniz kalıcı olarak gitmeyecek. cihazı kullanmayı bıraktıktan birkaç ay sonra tüyleriniz geri gelecek. bu nedenle sürekli cihazı kullanmak durumundasınız. bu nedenle de IPL'e "modern ağda yöntemi" de denilmekte. çoğu kişi bunu bilmiyor o nedenle yazmak istedim. yani kullanım ihtiyacınız ne ise ona göre alıp almamayı düşünmelisiniz.

Son düzenleme:
yalnız şunu söylemek lazım ki bu lazer çeşidi IPL. IPL, alexandrite ya da diode gibi kalıcı etki veren türden değil. yani, birkaç seans uyguladıktan sonra tüyleriniz kalıcı olarak gitmeyecek. cihazı kullanmayı bıraktıktan birkaç ay sonra tüyleriniz geri gelecek. bu nedenle sürekli cihazı kullanmak durumundasınız. bu nedenle de IPL'e "modern ağda yöntemi" de denilmekte. çoğu kişi bunu bilmiyor o nedenle yazmak istedim. yani kullanım ihtiyacınız ne ise ona göre alıp almamayı düşünmelisiniz.

Bunun altina bende imzami atarim :)

evet ama en azından temiz yan etkisi yok, zaman kaybı yok, batık yok ve daha uzun süre temiz kalıyorsun. Ona bakarsanız lazerde bir süre sonra çıkabilir asla garanti vermiyorlar ben lazerde yaptırdım ama hala iğneliye gidiyorum kalanlar için...

evet ama en azından temiz yan etkisi yok, zaman kaybı yok, batık yok ve daha uzun süre temiz kalıyorsun. Ona bakarsanız lazerde bir süre sonra çıkabilir asla garanti vermiyorlar ben lazerde yaptırdım ama hala iğneliye gidiyorum kalanlar için...
bugün bu konu rekor kırar :):KK1:

bende lumea ve remington arasında gelip gidiyorum . Remingtondan memnun kalan varsa yorumlarını bekliyorum bir de flaş değişim ücreti nedir ? ne kadar süre flaşı dayanıyor ?

Kizlar az once bikini bolgesine yaptim. tuyler cok siyah ve sik oldugu icin biraz acidi, ancak saniyelik bir aci. tuyleri traslama konusunda biraz beceremedim sanirim. zor oldu.

arka kisimlarida yapmaya calistim, bakalim sonuclari bekliyorum :)

Buradan yazacagim olumlu ya da olumsuz. Benim lumea yi 31 mayisa kadar geri iade etme sansim var, o zaman kadar doktu doktu, dokmedi aynen gonderecegim :KK5:

geçen gün 1150 tl ye bir internet sitesinden aldım ve dün geldi..bu sabah ilk seansımı yaptım:)
üründen tüylerimi yok etmesini kesinlikle beklemiyorum ki zaten yeni nesil ağda olarak geçiyor..benim gibi canı tatlı bir insan için bulunmaz hint kumaşı diyebilirim:)
çok araştırdım ve çok yorum okudum bu nedenle memnun kalacağıma da eminim:)
her seferinde tıraş yapmak gibi bir durum söz konusu değil..4-5 uygulamadan sonra cilde traş yapmanıza gerek yoktur diyor kullanım kılavuzu..
koltuk altı ve bacaklarda 0 acı:)) daha ne olsunnnn..
genital bölgemin üst kısmında ve bikini bölgesinde de denedim orda acı vardı ama diğer yöntemlere kıyaslanınca lafı bile olmaz:)
1,5 hafta önce bıyıklarım ağda ile alınmıştı..bir kaç gün içinde oraya da deneyeceğim:)
alet çok kısa sürede şarj oluyor ve benim diz altı bacaklar,koltuk altı ve genital üst bölgeyi yapmam en fazla 15 dakikamı aldı..hatta daha da az olduğuna eminim :)
şarj sorunu yaşamadım doğal olarak:)) koltuk altımın her birine 5-6 atış yaptım sadece :)
gelişmeleri muhakkak yazarım :))

geçen gün 1150 tl ye bir internet sitesinden aldım ve dün geldi..bu sabah ilk seansımı yaptım:)
üründen tüylerimi yok etmesini kesinlikle beklemiyorum ki zaten yeni nesil ağda olarak geçiyor..benim gibi canı tatlı bir insan için bulunmaz hint kumaşı diyebilirim:)
çok araştırdım ve çok yorum okudum bu nedenle memnun kalacağıma da eminim:)
her seferinde tıraş yapmak gibi bir durum söz konusu değil..4-5 uygulamadan sonra cilde traş yapmanıza gerek yoktur diyor kullanım kılavuzu..
koltuk altı ve bacaklarda 0 acı:)) daha ne olsunnnn..
genital bölgemin üst kısmında ve bikini bölgesinde de denedim orda acı vardı ama diğer yöntemlere kıyaslanınca lafı bile olmaz:)
1,5 hafta önce bıyıklarım ağda ile alınmıştı..bir kaç gün içinde oraya da deneyeceğim:)
alet çok kısa sürede şarj oluyor ve benim diz altı bacaklar,koltuk altı ve genital üst bölgeyi yapmam en fazla 15 dakikamı aldı..hatta daha da az olduğuna eminim :)
şarj sorunu yaşamadım doğal olarak:)) koltuk altımın her birine 5-6 atış yaptım sadece :)
gelişmeleri muhakkak yazarım :))

canım genitalin içini ve arka tarafları yapabildinmi? oralarda sorun olmuyorsa süper olur açıkçası. En problemli yerler oralar... kullananlar arkadaşlardan yorum bekliyorum. yanık falan olmaz dimi malum oralar çok hassas ya

Selin sen tek atismi geciyorsun? Ben daha once lazere gittim orada ayni bolgeden birkackez geciyorlardi, oyle daha hizli sonuc alinmaz mi?

canım genitalin içini ve arka tarafları yapabildinmi? oralarda sorun olmuyorsa süper olur açıkçası. En problemli yerler oralar... kullananlar arkadaşlardan yorum bekliyorum. yanık falan olmaz dimi malum oralar çok hassas ya

hayır henüz o kısımları denemedim..3 hafta sonraki seansımda deneyeceğim.

Canim ben denedim, biraz aciyor, ama yanma olmuyor yine 5. derece de yaptim. 2 gun oldu yapali o yuzden sonuclar icin brisey soyleyemecegim.

X