Lahana Suyu Kürü

Neslisah07

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2011
50
0
4-5 adet beyaz lahana yaprağını kaynayan 750 ml suyun ıçıne koyun ve hafıf ateşte ağzı kapalı 7 dakıka pışırın. Aşağıdakı şekılde tüketın:

ılk beş gün:her gün sabah ve akşam bır su bardağı

ıkıncı hafta:her gün bır su bardağı

üçüncü hafta:ıkı günde bır bır su bardağı

dördüncü hafta:üç günde bır su bardağ

beşıncı hafta:7 günde bır su bardağı

altıncı hafta:altıncı haftada ıçılmıyecek

yedıncı hafta:bır su bardağı

not: Zayıflamak ıçın yaptığınız bu kür , aynı zamanda toksın atıcı,arındırıcı ve kansere karşıda koruyucudur..

Bu kuru yapan arkadaslar günlük taze yapılıp içilmesi gerekiyor ya içeceğimiz zaman 1 bardak suya 1-2 yaprak lahana koysak olmaz mı bilgisi olan yardımcı olabilir mi?

ben yaklaşık 2 haftadır günde 6_7 bardak hep içtim yediklerime dikkat etmeme rağmen bende bir değişiklik yapmadı kilo olarak:KK43:
ama selülit görünümüm azaldı kesinlikle

ben yaklaşık 2 haftadır günde 6_7 bardak hep içtim yediklerime dikkat etmeme rağmen bende bir değişiklik yapmadı kilo olarak:KK43:
ama selülit görünümüm azaldı kesinlikle
Sırf selulit icinde yapılır sanırım, ben diyet yapıyorum extra yardımı olur mu diye düşündüm, zayıflayan çok kisi varmış gerçi bünyeden bünyeye fark edebilir....

Ben lahana kürünü denedim sadece sabahları içtim kokusu kötü olduğu için de içine bi kaç damla limon suyu ilave ettim sadece sabahları içmeme rağmen bile fazlasıyla faydasını gördüm

2007 yılında bende yapıyordum bu kürü daha 3 hafta yapabilmiştim 2 kilo kadar vermiştim daha sonra hamile kaldığımı öğrendim zararlı olabilir diye bıraktım. Yeniden başlayacağım lahana alır almaz

merhaba ben bu lahana suyu diyetine 2 gün önce başladım bide 2 lt su içiyorum ama çok sık wcye gidiyorum aceba bunun faydası varmı yoksa su boşamı gidiyo çok tereddütte kalıyorum deneyenler bana bi cvp verebilirmi? lütfen:2:

merhaba ben bu lahana suyu diyetine 2 gün önce başladım bide 2 lt su içiyorum ama çok sık wcye gidiyorum aceba bunun faydası varmı yoksa su boşamı gidiyo çok tereddütte kalıyorum deneyenler bana bi cvp verebilirmi? lütfen:2:

yok canım ya boşa gidermi hiç sık sık wcye gitmek bile verdiriyor inşallah görürsün faydasını bende bugün başlıyorum 5 gün sonunda yazarım sonuçları

arkadaşlar ben 7 dk kaynatılacak diye biliyordum ama bir sürü farklı tarifler yapılmış. kaç dk kaynayacak, ağzı kapalımı olcak? yarın başlayacağım sizden ricam bir an önce beni bilgilendirirmisiz

HIMMMMMM
Bir kere yapmak istedim ama cok kötü kokuyodu icemedim.
Ama etkili demekki yazan bazi arkadaslara faydasi olmus.
Bende bir deneyeyim bakalim
Insallah kilo vermemde yardimci olur.
paylasim icin tesekkürler....
:KK56:

arkadasim emzirirken denemisti lahana suyu icmeyi.. ama 3. gün birakti.. bebeginde felaket gaz sorunu olmustu.. :44:

X