eşim benden tiksiniyormuş, ne yapmalıyım ?

açık ve bakımlı ben ise kapalı makyaj yapmam ben onun gibi giyinemem çok açık değil ama kapalı kadına uymaz

Siz de evde açık ve makyajlı olun kapalı olsanız da çoğu açık hanımlara göre son derece bakımlı olanlar var. Kapalı olmak bakımsız olmayı gerektirmez ki. Kapalı modasına göz atın ve biraz imaj değiştirin bunu da eşinizi çok sevdiğiniz için söylüyorum yoksa kimse için değişmemek gerekir.

çocuk yaparkende tiksiniyormuymuş sizden..eğer öyle ise çok midesizmiş pek sevgili eşiniz!
sinirim bozuldu gece gece

evet bencede..

Evdeyken açık ve bakımlı olmalısınız. Zaten dınımızde de bu sızın gorevınız sayılır.

Hersey bır yana zaten hep derler;bıraz amıyane olacak ama affola;

erkekler ıcın bır kadın yemekte ve yatakta ıyı olacak. Aıle huzuru bu ıkısınden gecıyor/mus buyuk anlamda..

Ne diyeyim bilemedim.. Eşin düşüncesizce hareket etmiş. Kaç yıllık evlisiniz merak ettim ? Senin yerine koyuyorum kendimi,kahrolurdum. Ama konuşmalısınız. Yani bu şekilde konuşmasnın seni nasıl üzdüğünü açıklamalısın bence

evde onun istediği gibi giyin o gelmeden hazırlan biraz ayrıca kapalı hanımlar dışarıdada çok hoş giyinolar ve bakımlı oluorlar kapalı olmak bakımlı ve şık olmaya engel değil kendine güven.yaptığı büyük kabalık affedilemez ama seviorum diyosun dene bakalım ama çok kırıldığınıda söyle

benim bu giyim tarzımı annesi yaptı annesiyle sorun yaşarsam kızardı bana bendde annesinin herv dediğini yaptım sonum bu oldu

Yok artık!!! Ya sizin giyim tarzınıza nasıl müdahale edebilir o kadın şoktayım. Eşinize çoooook taviz vermişsiniz bu lafı da sizi uyandırsın işte. Bundan sonra yalnızca kendi beğendiklerinizi giyin, bireyliğinizi kaybetmeyin.

evde onun istediği gibi giyin o gelmeden hazırlan biraz ayrıca kapalı hanımlar dışarıdada çok hoş giyinolar ve bakımlı oluorlar kapalı olmak bakımlı ve şık olmaya engel değil kendine güven.yaptığı büyük kabalık affedilemez ama seviorum diyosun dene bakalım ama çok kırıldığınıda söyle

boyle bir cümleyi çok rahat eşine sarf edebilen bi insana , kırıldıgını soylemek pekte işe yaramaz sanki?

açık ve bakımlı ben ise kapalı makyaj yapmam ben onun gibi giyinemem çok açık değil ama kapalı kadına uymaz

Canım bence sen gardrobunu biraz değiştir imkanın ölçüsünde. Bakımlı olup, eşin gelmeden de hafif bir makyaj yaparsın güzel de bir parfüm sıktım mı süper olur. Sonrasında da eşini fazla umursamasan bence o sana yaklaşmaya başlayacaktır. Sen yüz vermezsin bakalım ne demekmiş beğenilmemek. Tabi inşallah tüm bunlara değecek bir eşin vardır. Diğer konularda nasıldır evine sana çocuğunuza karşı bunlarda önemli..

yanımızda kayınvalide ve kayınpeter var onların yanında yapamam bir çocuğum 8 diğeri1.5 yaşında

anladım bu kötü olmuş püf, ayrı eve çıkarıp kıyafet almayı bilsin o zaman boyle patavatsızlıklar yapmasın ... ....... ayyy sinirimi atamıyom valla kötü bi gün geçrdim ki bi de:KK47:

canım kapalı olman kendine bakmamanı gerektirmiyor ki. etrafta ne kadar kapalı bayan var ve bir o kadar bakımlılar. makyaj yapmasan bile kalemini sür, rimelini sür, allığını sür. saçlarını güzelcene tara topla. parfümünü sık. açık saçık giyinmek bakımlı olmak değil ki. kapalı bayanlar için o kadar güzel kıyafetler var ki giyimine özen göster. evde eşinin yanında onun istediği türden kıyafetler giy. erkeklerin özelliği budur. kendilerine bakmadan eşlerine binlerce bahane bulurlar, eşlerinin devamlı bakımlı olmalarını isterler. karşılarına eşortman yada ne bilim buna benzer kıyafetlerle çıkılmasını istemezler. tepeden toplanmış öylesine bir saç istemezler. hem eşin için değil kendin için kendine bak.
gidipte ertesi gün bakıma girme hemen her geçen gün yavaş yavaş güzelliğini çıkart ön plana. eşinde fark edecek. misafirmiş evmiş temizlikmiş bunlar yapılır ama kendinede zaman ayır. çocukla zor oluyor hak veriyorum sana ama bir günde tüm evi temizleyeceğine her gün bir oda temizle sonra kendine zaman ayır. eşin bu sefer göreceksin kendi dediği laftan kendi utanacak.
ama ne kadarda olsa sen ona bir evlat vermişsin bu lafı dememesi gerekirdi. o çocuğu yaparken de mi senden iğrenmiş. iğrenmişse nasıl yapmış.

benim bu giyim tarzımı annesi yaptı annesiyle sorun yaşarsam kızardı bana bendde annesinin herv dediğini yaptım sonum bu oldu
ama annesinin deil eşinin beğenmesi önemli arkadaşım çaktırmadan yap biraz değişiklik

yanımızda kayınvalide ve kayınpeter var onların yanında yapamam bir çocuğum 8 diğeri1.5 yaşında

kayınvalideyle aynı evdesinn çok zor istediğin gibi giyinemez hareket edemmezsin offfff Rabbim sabır versin

bence kapalı olsanız bile eşinizin yanındayken gayet bakımlı olabileceğinizi düşünüyorum. biz kadınlar bazen kendımıze bakmayı unutabılıyoruz.kocanız yanlıs bir şekilde söylemiş ama vazgeçmek istemiyorsanız bence onu şaşırtın bakımlı olun evde ve ona mektup yazın onu sevdıgınızden ve daha bakımlı olacağınızdan bahsedin ama kısa bır sekılde,sonra uzunca yaptıklarının ne kadar kırıcı oldugundan bahsedin. mektup dıyorum cunku cevap verıp lafı agzınıza tıkma sansı kalmaz pasa pasa okur :) onun cumlelerınden bırsey cıkardıgınızı ve bakımlı olmaya basladıgınızı ama ona cok kırıldıgınızı hareketlerinizlede belli ederseniz belki orta yolu bulabilirsiz diye düşünüyorum. sessiz kalırsanız,uzgun durursanız devamı gelır diye düşünüyorum

Esine ona cok asik oldugunu asla belli etme o halde..

kapali olman bakimli olamayacagin anlamina gelmez .. ben ne kapali kadinlar goruyorum, inanilmaz cekici, dikkatli ,ozenli..

bir kere kayinvaliden ne severse sevsin, senin zevkin, yok mu arkadasim, baskasinin istedigi gibi giyiniyorsun?yada davraniyorsun?

yap 3-5 cesit yemek sok buzdolabina 3-4 gun yensin, sen hergun sabah kalakar kalkmaz, susunu pusunu yap , sakin ihmal etme.. ne hergun yemekle ,ev isiyle bilmem ne ugrasacaksin? bunun icin mi annen dunyaya getirdi seni?

yapmissin iste yaranamamissin belliki, birazda kendi kafana gore yasa, hayatinin yonunu esine gore degil de , kendine gore ciz..

esin senin hayatinin merkezinden ciktigini anladiginda bak gor yine nasil o merkeze oturmak icin kedi gibi ayagina dolanmaya baslayacak..

birde askindan adama kul koel olma , biraz birseyleri nazla niyazla yap, 3 kere cagiriyorsa 1 kere git , anladin insallah neyi kast ettigimi, kendini dirhem dirhem sat diye bir lafi vardir eskilerin o hesap..

turk erkekleri turk kadinlarinin nazindan niyazindan sikayet edip durular ama insanca muameleyi hic biri hak etmiyor gordugum kadariyla..

dinsizin hakkindan imansiz gelir kardesim, hadi kolay gelsin !:KK4:

ona agzinin lafini veremedinizmi? ustelik annesinin yaninda soylemis kaba adam

seviyorum diye cok tolerans gostermek gerektirmez
askta gurur var bence

X