eşim benden tiksiniyormuş, ne yapmalıyım ?

Bunu gerçekten söylememeye çalışıyorum ama burada şart ; bu durumda onu boşamanız gerekiyor.

Yok yapamıyorum edemiyorum diyorsanız ; kendinize çekidüzen vereceksiniz.

AMA EŞİNİZ İÇİN DEĞİL, kendinize olan saygınız için.

Yok kapalıyım bakımlı olamam, kıyafetlerim kayınvalidem yüzünden böyle oldu,
evde onların yanında süslenemem v.s demeyin Allah aşkına.

Gayet güzel giyinebilir, bakımınızı evde yapabilirsiniz..
Dışarıdada bakımlı olacaksınız, abartılı olun denilmiyor ki..

Şimdiye kadar öğrenmedilerse şimdiden sonra öğrensiler ; O EVDE BİR KARIKOCA YAŞIYOR.

Sizde olması gerektiği gibi davranmak zorundasınız..

Size bunu diyen adamdan intikam almayı bırakın kendinizden alın bu intikamı.

Çünkü kendinizi sindirmişsiniz.

Ama siz toparlanabilirsiniz .. İsterseniz bunu yapabilirsiniz.

İki çocukla birlikte eşinin ailesinin yanında yaşayan, eşinin bu saygısızlıkları çeken kadın güçlüdür.

O kocanız sınırını, karısıyla nasıl konuşması gerektiğini bilmeli. !!!

Niyetim sizi kırmak değil, öfkelendim eşinizin bu sözlerine, sizin mesajlara cevabınıza da içerledim..

Bunu gerçekten söylememeye çalışıyorum ama burada şart ; bu durumda onu boşamanız gerekiyor.

Yok yapamıyorum edemiyorum diyorsanız ; kendinize çekidüzen vereceksiniz.

AMA EŞİNİZ İÇİN DEĞİL, kendinize olan saygınız için.

Yok kapalıyım bakımlı olamam, kıyafetlerim kayınvalidem yüzünden böyle oldu,
evde onların yanında süslenemem v.s demeyin Allah aşkına.

Gayet güzel giyinebilir, bakımınızı evde yapabilirsiniz..
Dışarıdada bakımlı olacaksınız, abartılı olun denilmiyor ki..

Şimdiye kadar öğrenmedilerse şimdiden sonra öğrensiler ; O EVDE BİR KARIKOCA YAŞIYOR.

Sizde olması gerektiği gibi davranmak zorundasınız..

Size bunu diyen adamdan intikam almayı bırakın kendinizden alın bu intikamı.

Çünkü kendinizi sindirmişsiniz.

Ama siz toparlanabilirsiniz .. İsterseniz bunu yapabilirsiniz.

İki çocukla birlikte eşinin ailesinin yanında yaşayan, eşinin bu saygısızlıkları çeken kadın güçlüdür.

O kocanız sınırını, karısıyla nasıl konuşması gerektiğini bilmeli. !!!

Niyetim sizi kırmak değil, öfkelendim eşinizin bu sözlerine, sizin mesajlara cevabınıza da içerledim..

aynen:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

nekadar ayıp etmiş,hiç böyle laf söylenirmi eşe.
sen bak bak kadına, düş içine resmen,üstüne birde tiksinilen sen ol.
asıl sizin ondan tiksinmeniz gerekirdi.
lütfen,kendinize bakın,makyajınızı yapın.
kapalı bir bayanmışsınız,ozaman eşiniz eve gelmeden evvel makyajınızı yapın.
muhakkak hoş bir koku kullanın.
eşinizin yanında bakımlı olun,şıkır şıkır giyinin, saçınnızı açın eşinizin yanında
ben bazı kapalı bayanlara görüyorum çok şık giyiniyorlar.sizde yapın bunu
hiç makyaj yapmasanız bile,muhakkak rimel kullanın
bir rimel nelere kadirdir.

Canım senin sorunun kapalı olman değil,
eşinin kazmanot olması(af edersin)
şahsen dışarıda öyle kapalılar görüyorum ki,açıklaran daha hoş ve bakımlı.....

Suçu kendinde arama,helali yanında dururken elaleme bakan eşinde ara..

Çok sinir ldum,tiksinmek nedir
madem memnun değil halinden
ayrı eve çıkın...

İki çocuk ve aile büyükleri ile aynı evde ne özeliniz olabilir ki

gerçekten sözün bittiği an....

Canım senin sorunun kapalı olman değil,
eşinin kazmanot olması(af edersin)
şahsen dışarıda öyle kapalılar görüyorum ki,açıklaran daha hoş ve bakımlı.....

Suçu kendinde arama,helali yanında dururken elaleme bakan eşinde ara..

Çok sinir ldum,tiksinmek nedir
madem memnun değil halinden
ayrı eve çıkın...

İki çocuk ve aile büyükleri ile aynı evde ne özeliniz olabilir ki

gerçekten sözün bittiği an....

aynen :KK9::KK9::KK9:

töbe yarabbim daha neler duyacam ben bu sitede yaa... canım benım burdan tek anladıgım sen esıne sewdıgını cok belli etmıssın. erkekler sewgısınden emın oldugu kısıyı kenara ayırır.. o hep war zaten gozuyle bakar. ve baskalarıyla senı kıyaslamaya baslar. sen ona bı ewlat wermıssın yazık o adama yaa.. walla canım kırılma bana nolur.. sana kadın bır ewlat wermıs o kadın bu lafları hakedıyormu? ne kadar sewsende ilgini sewgini belli etmemeye calıs. bende bır ara nısanlıma cok ılgılı dawranıyordum ve bana benı bırakamazsın sen der gibi konusuyordu. ama su an kendımı oyle bır cektım kı sen benı artık sewmıyorsun dıyıp suratını bozuyor. sewmıyormuyum .. yooo eskısınden daha cok sewıyorum ama belli etmiyorum.. KAÇAN KOWALANIR.. sewgiliykende nişanlıykende ewliykende bu gecerlidir . ewliyim dye garantı altında olup rahatlıyabılıyoruz bazen bız kadınlar. salıyoruz kendımızı. sakın salma kendını süslen püslen bak kendıne. bana kocam bole dedı dıye yeme kendını oturupta

diğer konulardandan az çok bilirsiniz beni sürekli farklı konu açıyorum aamaEn Büyük KKbugün 2 defa hastaneye gittim ikisidede annesini getiedim sonra eve geldik hem yürüyerek çocuk kucağımda yokuş çık yokuş in neyse burası önemli değil eve geldik teyzemler geldi apar topar yemek hazırladım onlar gitti eşimin köylüleri geldi geçmiş olsuna kayınpeter için onların kızı var evli oda geldi eşim sürekli ona baktı gördüm kaç defa neyse onlar gitti eşime dedim hülya kız gibi duruyor ben onun yanında yaşlanmışım dedim ağzını elledim bana ne dese beğenirsiniz senin üzerindekiler ne öyle başka giyecek şeyin yok mu dedi sen zaten beni hiç bir zaman beğenmiyorsun sürekli eleştiriyorsun nasıl giyinmemei istiyorsan bana al ben giyerim bana demedi sen benim güzel karımsın ben annelerine akrabalarına hizmet ediyorum mükafatı son lafı şu oldu SENDEN NEFRET EDİYORUM VE TİKSİNİYORUM DEDİ NE OLUR YARDIM EDİN ANNELERİ VAR SUSTUM NASIL İNTİKAM ALIRIM SÖYLEYİN SİZ OLSANIZ NE YAPARDINIZEn Büyük KK:KK59:

yuhh diyorum baska da bişi demiyorum :26:sen onların misafirlerine hizmet et karşılığında da hakaret duy pardon ama sende de var suç bana öle bişiy dicete eşim ben kıyameti saçarımm :KK47::KK47::KK47:

yuhh diyorum baska da bişi demiyorum :26:sen onların misafirlerine hizmet et karşılığında da hakaret duy pardon ama sende de var suç bana öle bişiy dicete eşim ben kıyameti saçarımm :KK47::KK47::KK47:

cok haklısın walla. o adam kafasına gore ne dese ıcıne atacak bırını bulmus bastırıyor.. ya kızlar allah askına sesınızı kısmayın ya... cazgır olun bıraz nolur. walla içim parcalanıyor artık su kadınların cektıklerınden.

KAPALI OLMANIZ ETKILIYICI OLMUCAGINIZ ANLAMINA GELMEZ BUGUN METROYA KAPALI BIR BAYAN BINDI VALLA OLE BI CALIMLI OLE BI GUZEL GIYINMISKI DONDUM BAKTIM UZUN BIR ETEK YERLERE KADAR AMA MODELINE BITTIM MINI ETEK DISINDA ETEK GIYMEYEN BEN KADININ KIYAFETLERINE BITTIM BIDE CIZME VARDI AYAGINDA FAZLA KILOLARINIZ VARSA VERIN SU SEKILCI SALAK HERIFLERIN AGZINA LAF VERMEYELIM:KK14: KENDI TIPLERINE BAKMAZLAR YANLARINDA DUNYA GUZELIDE OLSA KUSUR BULURLAR EMBESILLER:KK53:

cok haklısın walla. o adam kafasına gore ne dese ıcıne atacak bırını bulmus bastırıyor.. ya kızlar allah askına sesınızı kısmayın ya... cazgır olun bıraz nolur. walla içim parcalanıyor artık su kadınların cektıklerınden.

Öyle kolay değil dogunal, cazgır olmak..
Seslerin şiddetle, baskıyla susturulduğu öyle evler var ki.

Hayatlar türlü türlü ve en kolayı bile bir başka hayattan zor.

Fakat seviyorum diye herşeye katlanan hanımları anlamıyorum.
Gidecek yeri yoktur, madurdur, başka başka durumlar vardır, olabilir normaldır ama sırf sevgiden dolayı kendinden, onurundan vazgeçmemeli insan.

hep kadınlar ne istediğini bilmiyo derler ama erkekler ne istediğini bilmiyo. ne anneciler ya bunlar.okadar sinirlendim ki sizze nasıl böyle bisey soyler kaldı ki anne babasının yanında haddini bilmezlik bu bite elalemin kadınına bakıyo sizin yanınızda erkeklerden nefret etmeye başladım ya kadın yapsa namusu yok olur asıl bu erkeklerdde ar namus yok sen bence kendine bak boşver benim annem neler yapmış resmen babımn ailesine bakmış senelerce noldu peki ayrılar annem diyo ki şimdiki aklım olsa elimi sürmezdim. ev işi yemek misafir ağırla bunlar gözlerine görünmüyo kendine bak heba etme ömrünü değmiyo gördüğünz gibi hep daha fazlasını istiyolar. kusura bakmayın bi kadın olarak çok sinirlendim.

bu nasıl bir kabalıktır ya terbiyesiz adam:KK47::KK47: canım valla ne diceğimi inan bilemedim

çok da bakımsız değilim ben yaa dişarı çıktığımda özellikle kendime özen gösteririm evdeede salaş giyinmem aqma böyle

Öyle kolay değil dogunal, cazgır olmak..
Seslerin şiddetle, baskıyla susturulduğu öyle evler var ki.

Hayatlar türlü türlü ve en kolayı bile bir başka hayattan zor.

Fakat seviyorum diye herşeye katlanan hanımları anlamıyorum.
Gidecek yeri yoktur, madurdur, başka başka durumlar vardır, olabilir normaldır ama sırf sevgiden dolayı kendinden, onurundan vazgeçmemeli insan.

tatlım cazgır olmak bagırmak anlamında kullanılmadı orada.. ben sesımı hıc yukseltmem ama cazgırım kabul edıyorum. cazgırım cunku tepem attımı ne yapacagım bellı olmaz benım. ben sınırlıyken nısanlım benı arayamaz bıle. sınırımın gecmesını bekler. tamam hayatta neler oluyor ama burda bı erkek ustunlugu apacık ortada.. kendıne guwenını kaybetmıs bu bayan. hemde esı yuzunden. nısanlım bana oyle bırsey deseydı benım tepkım cok baska olurdu. ama bak bayan hıcbırsey yapamamıs o kadar caresız kalmıs kı...

tatlım cazgır olmak bagırmak anlamında kullanılmadı orada.. ben sesımı hıc yukseltmem ama cazgırım kabul edıyorum. cazgırım cunku tepem attımı ne yapacagım bellı olmaz benım. ben sınırlıyken nısanlım benı arayamaz bıle. sınırımın gecmesını bekler. tamam hayatta neler oluyor ama burda bı erkek ustunlugu apacık ortada.. kendıne guwenını kaybetmıs bu bayan. hemde esı yuzunden. nısanlım bana oyle bırsey deseydı benım tepkım cok baska olurdu. ama bak bayan hıcbırsey yapamamıs o kadar caresız kalmıs kı...

Biliyorum, biraz baskın karakter olunmalı demek istemiştiniz.

İşte bende diyorum ki; taa aileden geliyor bu durumlar. Sonra halk diliyle koca evi v.s

Allah herkesin yuvasına dirlik düzen versin.

bir kadın için çok acı verici bir söz bence kocasının kendinden tiksindiğini söylemesi çok kabaymış eşiniz :KK4::KK4::KK4: erkekler bazen çok acımasız oluyorlar siz ona söyleseniz aynı sözü ne düşünürdü acaba:44:

Karısını gerçekten seven mir erkek böyle söz söyler mi eşine ben eşimin sevgisinden şüphe etmeye başladım yanlış mı düşünüyorum:2::2:

Biliyorum, biraz baskın karakter olunmalı demek istemiştiniz.

İşte bende diyorum ki; taa aileden geliyor bu durumlar. Sonra halk diliyle koca evi v.s

Allah herkesin yuvasına dirlik düzen versin.

boyle koca ewı mı olur ya? adam bana istediğini sayacak ben susacam. buysa ewlılık ben nişanı atayım yani. bu bayanın kendıne guwenmesı gerekıyor. eşinin onu sindirmesine ezmesine izin vermemeli. cok sinirlendım ya.. ne demek tiksiniyorum. asıl ben ewıne mısafır gelmıs kadına bakan adamdan tıksiniyorum. tatlım o adam sana kurban olsun. senın gıbısnı bulsunda öpsün basına koysun. bu cumlelerı kur kendıne guwen...

Anne ve babam arasındada bu tarz seyler yasandı.Diyecegim o ki erkek milleti avucunun icindekinin degerini bilmez.Annemde kapalı bi bayan,eskiden giyimine öyle önem vermezdi sanırım babamında gözü dısarıdaki güzel alımlı bayanlara kaydı o zamanlar.Suan ise durum tam tersi artık babam annem gibi arayı yapmaya gayret gösteriyor.O da bazı olaylar yasanınca küserdi yanımda uyurdu mesela.Kapalı bi bayanda gayet alımlı olabilir.Kendinize bakın,asırıya kacmadan makyaj yapın ve sert tavrınızı koyun bana kalırsa..Eminim ki durum tersine dönecektir...

boyle koca ewı mı olur ya? adam bana istediğini sayacak ben susacam. buysa ewlılık ben nişanı atayım yani. bu bayanın kendıne guwenmesı gerekıyor. eşinin onu sindirmesine ezmesine izin vermemeli. cok sinirlendım ya.. ne demek tiksiniyorum. asıl ben ewıne mısafır gelmıs kadına bakan adamdan tıksiniyorum. tatlım o adam sana kurban olsun. senın gıbısnı bulsunda öpsün basına koysun. bu cumlelerı kur kendıne guwen...

Dikkat ederseniz, yukarıda dedim; sevgiden dolayı böyle katlanılmamalı.. Yani konu sahibine yönelik yazmadım.

''Koca evi'' derken zaten ironi yaptım orada..
Ne zaman koca evine verilme tabirinden vazgeçilirse o zaman dirlikler başlayacaktır.

X