Akrep Burcu 23 Ekim - 22 Kasım Akrep Burcu Erkeği

kızlar ben balık burcuyum 15 yıldır bir akreple evliyim. bazan niye evlendim ben bu adamla diyorum. bazan da ben hala aşığım diyorum.bazan dünyada onun kadar anlayışlı kimse yoktur diyorum. bazan bana karşı ne kadar acımasız gaddar diyorum.

akrep bile akrepten kaçıyosa :)))) ahh ahh seviyorum ama güvenim bitti :KK43:

bi kere hayatına girdi mi kaçışın yok ne yazık ki canım :KK43: benim en uzun soluklu bol aksiyonlu ilişkilerim hep akrepler oldu. hayatında unutamayacağın anların mimarı oluyorlar genelde :) bu hem iyi hem kötü anlamda tabi.

kovalamıyoki kacim :KK70::KK70:D:KK70::KK70:D:KK70:: ben onu kovalıyorum resmen...collin burc olarak cok uyumlusunuz :)) bence eşiniz sizi her anlamda kendine uygun görüyo sevmeye asık olmaya devam edin eşinizee :))))

eğer bi akrep erkeğiyle ilişkinin sürekliliğini sağlamak, onu kendinize bağlamak istiyosanız üstüne çok gitmiceksiniz, fazla ilgi gösterdiniz mi adamın kaçması için zemin hazırlamış olursunuz. akışına bırak, o zaten istiyorsa geliyor ve arıyor. istemiyosa zaten hayatta yaptıramazsınız ona bişiy. zırt pırt arayıp mesaj atmıcaksınız, fazla hesap sormucaksınız ve ona karşı duygularını çok belli etmiceksiniz. vıcık vıcık ilişki adamı değiller. eğer çok ilgiye ve şımartılmaya alışkın biriyseniz zorlanırsınız.

geçenlerde bütün bi günü beraber geçirdik, akşamında bıraktı beni eve ve ortak arkadaşımızla takıldılar sonra. zaten bütün gün beraberdik, biraz nefes alalım hem de rahat rahat takılsınlar diye aramadım bütün akşam. gece yarısı beni arayıp trip yaptı neden aramadın hiç diye :emir_bebek: merak ettirceksiniz onu, biraz gösterip çekiceksiniz tabiri caizse :KK53: o gün mesela yanımızda başka birileri vardı. benimki bi ara uzaklaşınca kız arkadaş bana döndü, benimkisi için soğuk nevale bu yaa, sen nasıl dayanıyosun buna dedi :KK1: sanırım geneli böyle, insan içinde pek belli etmiyolar ne hissettiklerini, düşündüklerini.

şimdilik izlenimlerim bunlar, çözdükçe yazmaya devam edicem ki akrep erkeğiyle yeni bi ilişki başlangıcında olanlar da faydalansın, çünkü işimiz gerçekten çok zor :KK42:

kovalamıyoki kacim :KK70::KK70:D:KK70::KK70:D:KK70:: ben onu kovalıyorum resmen...collin burc olarak cok uyumlusunuz :)) bence eşiniz sizi her anlamda kendine uygun görüyo sevmeye asık olmaya devam edin eşinizee :))))

kovalarsan kaçıyolar, fazla ilgi gösterme bak hemen tutuşuyolar :KK20:

kızlar ben balık burcuyum 15 yıldır bir akreple evliyim. bazan niye evlendim ben bu adamla diyorum. bazan da ben hala aşığım diyorum.bazan dünyada onun kadar anlayışlı kimse yoktur diyorum. bazan bana karşı ne kadar acımasız gaddar diyorum.

ufff collinn yaa, sen 15 senedir çözemediysen bizim işimiz iş valla :18:

aynen canım ne yapsanda boş o zaman hiç bişeyde anlatmıyolar ki hiç bir duygusunu...ne oldugunu anlamak için cırpınıyorum artık:84:

onları sırlarıyla, gizemli havalarıyla kabullenmeyi öğrendiğimizde zaten aşmış olucaz sanırım en zor kısmı :KK51:

onları sırlarıyla, gizemli havalarıyla kabullenmeyi öğrendiğimizde zaten aşmış olucaz sanırım en zor kısmı :KK51:

4 yıldır beraberim ama hala anlayamadığım zamanlar oluyor..ne düşündüğünü canını neye sıktığını..uğraş gerektiyor...ve dedğin gibi kesinlikle hesap sormucaksın...başkalrının yanında aşkım demeye bile utanıyo..

o yüzden soğuk görüyor diğer arkadşlar ama aslında sevince gerçekten aşkları çok büyük sözcüklere dökemiyorlar..

4 yıldır beraberim ama hala anlayamadığım zamanlar oluyor..ne düşündüğünü canını neye sıktığını..uğraş gerektiyor...ve dedğin gibi kesinlikle hesap sormucaksın...başkalrının yanında aşkım demeye bile utanıyo..

o yüzden soğuk görüyor diğer arkadşlar ama aslında sevince gerçekten aşkları çok büyük sözcüklere dökemiyorlar..

dün gece hala 3.5 sene birlikte olduğunu eski sevgilisini unutamadığını ve onun için hala köpekler gibi acı çektiğini öğrendim.. arkadaşı söylemese anlamiycaktım da... çok kötü hissediyorum, öyle böyle değil. bi kaç ay önce ayrıldıklarını ve yeni yeni kendine gelmeye başladığını biliyodum ve bu yüzden çok üstüne gitmiyodum, zamana bırakmıştım.. asla tekrardan aşık olamazmış, bundan sonra böyleymiş falan filan... insanlar kendilerini zerre kadar haketmeyen insanlar için neden acı çekmeye bayılırlar ki? :KK14: birileri gelir darmaduman eder hayatını, sende kendini herkese kaparsın ve etrafında sana gerçekten değer verecek, seni mutlu edecek insanları elinin tersiyle itersin, kırarsın dökersin :KK25: çok büyük haksızlık :KK50: bana ne kadar acı vericek olsa da arkadaş olarak devam etmeyi deniycem onunla, belki zamanla acısı hafifler, aşka bakış açısı değişir... :KK43: umut işte, belki belki belki..... :KK14:

Sevgilim akrep burcu,çok zor erkekler onlarla ilişki çok zor ama aşkı en güzel en derin yaşatan erkekler de yine onlardır.Gerçek bir aşk istiyorsan vazgeçme.Aşkta akrebin kuralları geçerlidir.Önce bunu kabullenebilmek gerek.Benim aylarımı aldı ama alıştım artık.Aşırı derecede kıskançlar en ufak hatada güven sorunu yaşarlar.Onu asla güvensizliğe sürükleme.Bazı zamanlar yalnız kalmak isterler.İçlerine kapanmak isterler.git dese de bir köşe de sessizce bekle.Bekle derken gurursuzluk yapıp ağlama bağırma hiç sevmezler öyle insanları.Sadece açık kapı bıraktığını bilsin içindeki sorunları halledince kendisi koşa koşa gelir zaten.Kinci derler ama bilmiyorum benim sevgilim hiç kin tutan bir erkek değil o konuda bir yorum yapamıyorum.Çok tutkulu erkekler bakışları bile kalbinizi titretmeye yeter.

Onunla sürekli ilgilenmek,onu çocuk gibi şımartmak gereklidir.Akrep gözü doymak bilmez bir ilgi manyağıdır.Ne kadar çok sevseniz de bu ona yetmez.Özel olduğunu heryerde hissettirmeniz gerek.Onu arkadaşlarının içinde şımartın yüceltin sevinir.Yapılan hiç bir iyiliği unutmaz.

Ve son olarak dürüst ol,güvenini sağla dedim ama asla zaaflarını belli etme.Hep bir tarafların gizemli dursun.Onlar keşfetmeye bayılırlar,her zaman ortaya çıkartabilcekleri bir sır arar dururlar karşılarındaki insanda.Hep bir köşen sen de kalsın.

Sekse düşkünler denilir düşkün değillerdir sadece seks konusunda aşırı derecede yeteneklidirler.Asla istemediğiniz bir şeyi size yaptırmazlar.Onlar ateşli bir fransız öpücüğündense yanaklarına konulan masum bir öpücüğü daha çok severler.Akrep erkeklerini sevin,sevilinn

dün gece hala 3.5 sene birlikte olduğunu eski sevgilisini unutamadığını ve onun için hala köpekler gibi acı çektiğini öğrendim.. arkadaşı söylemese anlamiycaktım da... çok kötü hissediyorum, öyle böyle değil. bi kaç ay önce ayrıldıklarını ve yeni yeni kendine gelmeye başladığını biliyodum ve bu yüzden çok üstüne gitmiyodum, zamana bırakmıştım.. asla tekrardan aşık olamazmış, bundan sonra böyleymiş falan filan... insanlar kendilerini zerre kadar haketmeyen insanlar için neden acı çekmeye bayılırlar ki? :KK14: birileri gelir darmaduman eder hayatını, sende kendini herkese kaparsın ve etrafında sana gerçekten değer verecek, seni mutlu edecek insanları elinin tersiyle itersin, kırarsın dökersin :KK25: çok büyük haksızlık :KK50: bana ne kadar acı vericek olsa da arkadaş olarak devam etmeyi deniycem onunla, belki zamanla acısı hafifler, aşka bakış açısı değişir... :KK43: umut işte, belki belki belki..... :KK14:

hadi ya kolay gelsin canım sana o zman:KK14:

çok zor gerçekten asla duygularını belli etmiyorlar..

ama bakışları ele veriyor bana göre..

inş değişir canım ama onu sıkma

bırak o seni merak etsin arkasından gitmemeye çalış sen gizemli ol bak o zaman nasıl dört dönüyor etrafında

Sevgilim akrep burcu,çok zor erkekler onlarla ilişki çok zor ama aşkı en güzel en derin yaşatan erkekler de yine onlardır.Gerçek bir aşk istiyorsan vazgeçme.Aşkta akrebin kuralları geçerlidir.Önce bunu kabullenebilmek gerek.Benim aylarımı aldı ama alıştım artık.Aşırı derecede kıskançlar en ufak hatada güven sorunu yaşarlar.Onu asla güvensizliğe sürükleme.Bazı zamanlar yalnız kalmak isterler.İçlerine kapanmak isterler.git dese de bir köşe de sessizce bekle.Bekle derken gurursuzluk yapıp ağlama bağırma hiç sevmezler öyle insanları.Sadece açık kapı bıraktığını bilsin içindeki sorunları halledince kendisi koşa koşa gelir zaten.Kinci derler ama bilmiyorum benim sevgilim hiç kin tutan bir erkek değil o konuda bir yorum yapamıyorum.Çok tutkulu erkekler bakışları bile kalbinizi titretmeye yeter.

Onunla sürekli ilgilenmek,onu çocuk gibi şımartmak gereklidir.Akrep gözü doymak bilmez bir ilgi manyağıdır.Ne kadar çok sevseniz de bu ona yetmez.Özel olduğunu heryerde hissettirmeniz gerek.Onu arkadaşlarının içinde şımartın yüceltin sevinir.Yapılan hiç bir iyiliği unutmaz.

Ve son olarak dürüst ol,güvenini sağla dedim ama asla zaaflarını belli etme.Hep bir tarafların gizemli dursun.Onlar keşfetmeye bayılırlar,her zaman ortaya çıkartabilcekleri bir sır arar dururlar karşılarındaki insanda.Hep bir köşen sen de kalsın.

Sekse düşkünler denilir düşkün değillerdir sadece seks konusunda aşırı derecede yeteneklidirler.Asla istemediğiniz bir şeyi size yaptırmazlar.Onlar ateşli bir fransız öpücüğündense yanaklarına konulan masum bir öpücüğü daha çok severler.Akrep erkeklerini sevin,sevilinn

ne zamandır birliktesiniz canım..

senin burcun ne ?

sanki benim sevgilimi anlatmıssın..

ama karamsarlığı beni bitiriyor.:KK43:

ne zamandır birliktesiniz canım..

senin burcun ne ?

sanki benim sevgilimi anlatmıssın..

ama karamsarlığı beni bitiriyor.:KK43:

Bir seneyi geçti baya canım burcum Terazi benim,senin ki ne
Bu arada evet karamsar olmalarını unutmuşum.Ama değiştirdim onun bu yönünü zamanla artık daha neşeli bir hale geldi

Arkadaşlar merhaba.
2 ay gibi kısa bir süredir akrep burcu erkek arkadaşım var. tanıştığımız andan beri benimle ciddi planlar içine girdi. ancak gerçek duygularını anlayamıyorum. aşkım sevgilim diyo ama sanki dilinde. bazen ilgili bazen ilgisiz. ne zaman istesem yanımda. ama ben onun daha çok beni araması ve çağırması gerektiğini düşünüyorum. ve ben ona aşık oldum. ve ona söyledim de. ama onun bana karşı gerçek duygularını bilemiyorum. eğer kalbini dolduramadıysam ayrılmalıyım. çünkü ben acı çekeceğim. Akrep özelliklerini tamamıyle taşıyor. Karışık, duygularını belli etmeyen vs. vs. hepsi var. Akrep burcu erkeği ne kadar zamanda sever, çok mu uzun sürer anlaması duygularını. bana lütfen yardımcı olun. teşekkürler

yeni üyeyim. konu açamadım bir türlü. kusura bakmazsanız buraya yazdım sorumu. lütfen cevaplarınızı bekliyorum

arada bi ben sorun çıkartmazsam anlaşıyoruz genel olarak ama sorunlar hep benden çıkar bilirsin yay burçları sıkılmaya gelmiyo benim burda oturduğum yerde görüştüğüm kimse yok kışın az kişi oturuyo yazında yazlıkçılar oluyo ama görmek imkansız bide ben şehir içinde merkezde oturmuyorum yay burçları özgür olmak ister istediği zaman çıkmak gezmek birileriyle konuşmak ister bende öyle bişey olmadığı için çok daralıyorum eşim eve gelene kadar da negatif enerji birikiyo ve sonuç olarak tartışma çıkıyo bende memnun değilim ama onun haricinde iyi anlaşıyoruz
bide aslında burda anlaşıp anlaşamamak yaya kalmış yay sorun çıkarmazsa akrepler her türlü anlaşır seninle önemli yayın akrebin huyuna gitmesi onun isteklerini yaparsan tartışma çıkarmazsan akrep yay için herşeyi yapar gerekirse canını bile verir

konu nasıl açıyorsun arkadaşım yardımcı olurmusun

Arkadaşlar merhaba.
2 ay gibi kısa bir süredir akrep burcu erkek arkadaşım var. tanıştığımız andan beri benimle ciddi planlar içine girdi. ancak gerçek duygularını anlayamıyorum. aşkım sevgilim diyo ama sanki dilinde. bazen ilgili bazen ilgisiz. ne zaman istesem yanımda. ama ben onun daha çok beni araması ve çağırması gerektiğini düşünüyorum. ve ben ona aşık oldum. ve ona söyledim de. ama onun bana karşı gerçek duygularını bilemiyorum. eğer kalbini dolduramadıysam ayrılmalıyım. çünkü ben acı çekeceğim. Akrep özelliklerini tamamıyle taşıyor. Karışık, duygularını belli etmeyen vs. vs. hepsi var. Akrep burcu erkeği ne kadar zamanda sever, çok mu uzun sürer anlaması duygularını. bana lütfen yardımcı olun. teşekkürler

yeni üyeyim. konu açamadım bir türlü. kusura bakmazsanız buraya yazdım sorumu. lütfen cevaplarınızı bekliyorum

heh aşık olduğunu söyledin yaa onunda duyguları karşılıklıysa uzun süre söylemicek adam akıllı itiraf etmicek mesela benim akrep pesimde kosan oydu beni elde edene kadar duygularını falan ilk o acıkladı :KK70: sonra ben tabi ilgiliydim benim duygularımdan emin olduktan sonra kendi duygularını fazla belli etmemeye basladı dedi galiba biz tamamız fazla ilgiye gerek yok fazla ilgi boğaarrr galiba böyle dusundu ki akreplerin genelleri böyleee :KK70: ilk görüşte aşkta yasayabilirler mantıkta yapabilirler benimki beni görmeden asık olmustu :KK70:

Bir seneyi geçti baya canım burcum Terazi benim,senin ki ne
Bu arada evet karamsar olmalarını unutmuşum.Ama değiştirdim onun bu yönünü zamanla artık daha neşeli bir hale geldi

benimkide terazi canım :)

keşke benimkide öyle olsa..

bu dönem sınav stresi temelli karamsar..

bende neşeli biriyimdir gezip dolaşmak isterim ama o benim zıttım..

ilk zamanlar böyle değildi..

çok zorluyor bazen beni

akrep erkeği hakkında birçok olumsuz yazı okudum :) benim neredeyse 5 yıllık sevgilimde akrepti... ve hala ALLAH ONDAN RAZI OLSUN diyorum... ( tamamen ailevi sebeplerden dolayı ayrıldım )... hiç bir zaman bir sadakatsizliğini veya en ufak bir güven sarsıcı hareketi olmadı... beni hep haberdar etti... daha ilk buluşmada telefonunu elime vermişti:) ve asssla uçkur düşkünü değildi... ve bana saygı duyardı hep.... kıskançtı evet.... kısaca söylemek istediğim şu..... burçlar değil yetiştikleri aileye bakın onun hakkında fikir sahibi olmak için.... ALLAH hayırlı insanlarla karşılaştırsın hepimizi....

canım yaa, ben yayım, sevgilim de akrep.. derdim de çok büyük :KK59: çok yeni bi ilişkimiz var, her ne kadar burçlara takılmadan devam etmeye çalışsam da akrep burcunun bütün baskın özelliklerini taşıyor olması durumu gerçekten zorlaştırıyo zaman zaman. beni öyle şaşırtıyo ki anlatamam. bazen çok ilgili, bazen mesafeli. nasıl davranacağımı şaşırıyorum, kendimi tam anlamıyla ifade edemiyorum yanında. ne düşündüklerini anlamak gerçekten çok zor. kesinlikle sırlarla dolu ya da öyle görünmeye çalışıyo bilmiyorum ama yay burçları patavatsızlıklarıyla bilinir, bende çoğu özelliklerini taşıyan bir yay olarak bazen çok boşboğazlı davranabiliyorum, çenem düşüyor. enerji doluyum, hareketliyim ama ben böyle kıpır kıpır kaynarken bana donuk gözlerle bakması, bişiyler anlattığımda cevap vermemesi, o gizemli suskun havalarına girmesi işkence gibi geliyor, tutup sarsmak istiyorum. onu sıkmamaya, üstüne gitmemeye çalışıyorum elimden geldiğince. ilk günlerde çok zorladım, baktım patlak verdi, bende serbest bıraktım. anlayışla yaklaşmaya, arada bir canı ister de konuşursa onu can kulağıyla dinlemeye çalışıyorum, biraz daha iyi şimdi. günde 2-3 defa arıyo görüşemediğimiz zamanlarda, yoksa netten görüşüyoruz bi şekilde ama yüzyüze olmayınca da zor oluyor, hep bi kopukluk var...

akrep burcu erkeklerinin karşı konulamaz olduğu söylenmiş hep... sonuna kadar doğru bu tanımlama. şu anda tamamen onun çekimi altındayım... inanılmaz bir çekiciliği var, gözlerine bakamıyorum, delip geçiyor, dokunduğu yeri yakıyor, o gizemli havaları, blöfleri.. işin kötü tarafı blöf yaptığını bildiğm halde dayanamıyorum ona, karşısında eriyorum resmen. cinsellik konusunda evet, inanılmaz tutkulular. fazla bişey yaşamadık henüz ama öpüşürken bile anlayabiliyosun o tutkusunu, dediğim gibi dokunduğu yer yanıyor, daha ilerisini tahmin bile edemiyorum :kk77:

sanırım benden gerçekten hoşlanmıyor, çünkü gerçekten isteyen dağları deler bişiyler yapar yani ya da biraz daha zamana ihtiyacı var. uzun ve ciddi bi ilişki istediğini ve benden gerçekten hoşlandığını söyledi en başında ama yine de emin olamıyorum ne hissettiğinden, ne istediğinden çünkü onu anlamak gerçekten çok zor.. serbest bırakıcam, zaman vericem ona, sıkmadan ama o arada onu başkasına kaptırmaktan korkuyorum. varlıklı bi aileden geliyor, hiç para sıkıntısı çekmemiş, kendi işi var, ortam çocuğu derler ya aynen ondan.. böyle tiplerin etraflarındaki kızları tahmin edersiniz artık.. bense tam tersi, maddi sıkıntılar içinde büyüdüm, işsizlikle boğuştum çoğu zaman, şu anda iyi kötü bi işim var ama yine de yetiremiyorum.. kazandığımla önceliğim geçinmek oluyor doğal olarak, kendine bakmak değil... geceleri çalıştığımdan fazla sosyalleşemiyoruz da.. nasıl yürüyecek, nasıl olacak bilmiyorum artık :18:

uzun lafın kısası yay burcu kadını için akrep erkeği gerçekten çok zorlayıcı, eğer duygularınız çok yoğun değilse arkanıza bakmadan kaçın, sakın çekim merkezlerine girmeyin. offff :26:

canım benim aynı dertten muzdaribiz. ben yay erkek arkadaşım akrep. ilişkimiz çok yeni 3 ay oldu. nasıl kendine aşık etti beni bu kadar zamanda ben bile şaştım kaldım. o ilk başlarda ciddi planlar içerisindeydi. ara ara gene öyle ama arayan hep benim. pek aramaz sormaz. msn de konuşuyoruz. sık sık görüşüyoruz ama ortamı hazırlamak durumunda olan hep benim. ona aşık olduğumu bile itiraf ettim. nasıl davranacağımı bilemiyorum. duygularını çözemedim. bi çözsen inan ona göre bir yol çizeceğim kendime gerekirse aşkımı kalime gömeceğim. ama belirsizlik beni öldürüyor. bana karşı duygularını tam nasıl anlayabilirim. belki sen bu konuda biraz daha tecrübe sahibi olmuşsundur. aşkımı itiraf etmekle kötümü yaptım sence. yardımını ve fikirlerini bekliyorum canım.

X