Akrep Burcu 23 Ekim - 22 Kasım Akrep Burcu Erkeği

benimde var 2 aydır. burçlarla ilgilenmeyen ben bunu anlamak için burçlardan medet ummaya başladım.
ne hissettiğini anlayamıyorum. bazen çok sıcak bazen tepkisiz. yanımdayken aşık gibi sonrasında değil gibi.
benim ki birde askere gidecek. triplere de girdi.
cok zor olsa da anlayışlı. kibar, dış görünüşe önem veren, bakımlı, temiz biraz da ukala ama zeki. birde çok fazla açık sözlü. bir düşündüm tekrar baya bi açık sözlü :KK48: ve ketum.
Hee birde cinsellik, evet tutkulular. benim aklımı öyle basımdan alıyor ki karşısında eriyorum resmen. Ah gözleri de yeşil. aşık oldum ben :KK22::KK22::KK22:
ama benim ki ahlaki değerlere önem veren biri. uzun zamandır böyle bir erkekle karşılaşmamıştım. hem açık görüşlü hem bu konuda ahlaki yanı baskın. ve geçmişle yaşamayan biri.

ne biçim bi şey bu akrep burçları...
bende boğayım ama çoğu özelliğini taşımam.
dengesizin önde gideni canım akrep burçları :) mesela benm sevdiğim ada'm da akrep burcu bir bakıyorum süperiz bir bakıyorum adam pırr ortalıkta yok. yani bunları anlamak çok zor. birde benimki de mavi gözlü :KK68:

dengesizin önde gideni canım akrep burçları :) mesela benm sevdiğim ada'm da akrep burcu bir bakıyorum süperiz bir bakıyorum adam pırr ortalıkta yok. yani bunları anlamak çok zor. birde benimki de mavi gözlü :KK68:

benim hayatım birden değişti bunun sayesinde..
çok kötü bir ilişkiden çıktım daha doğrusu kurtuldum Allahıma binlerce şükür, 1 ay sonra yolumuz bu adamla kesişti. kesişti diyorum çok tuhaf bi hikaye bizimkisi :KK51:
bazen diyorum kendi kendime seninle mi uğrasıcam. sonra da az daha sabır hayatında bunun kadar düzgün bir adam mı oldu şimdiye kadar.
özgürlüklerine de düşkün, kendi de söyledi o yüzden sıkmıyorum. o da bundan mutlu benimle huzurluymuş.
ama dediğim gibi hiç burçlarla ilgilenmeyen ben bunun sayesinde burçlara sardım burçlardan medet umuyorum. demek ki akrep olduğu için böyleymişş filan diyeee :KK73:

sizin ne kadardır var ilişkiniz :KK36:

benim hayatım birden değişti bunun sayesinde..
çok kötü bir ilişkiden çıktım daha doğrusu kurtuldum Allahıma binlerce şükür, 1 ay sonra yolumuz bu adamla kesişti. kesişti diyorum çok tuhaf bi hikaye bizimkisi :KK51:
bazen diyorum kendi kendime seninle mi uğrasıcam. sonra da az daha sabır hayatında bunun kadar düzgün bir adam mı oldu şimdiye kadar.
özgürlüklerine de düşkün, kendi de söyledi o yüzden sıkmıyorum. o da bundan mutlu benimle huzurluymuş.
ama dediğim gibi hiç burçlarla ilgilenmeyen ben bunun sayesinde burçlara sardım burçlardan medet umuyorum. demek ki akrep olduğu için böyleymişş filan diyeee :KK73:

sizin ne kadardır var ilişkiniz :KK36:
ilşki değil bizimkisi cnm ama sevdiğim adam kendisi biliyor. 38 gün oldu bugün onu sevmeye başlayalı ama kendisini 7 aydır tanıyorum. başından beri gizemli bir yapısı vardı

X