Rahim filmi sonrası hamile kalanlar buyrun sohbeteeee.???*****

Rabbim hepinize hakeden herkese tüm yüreğimle sölüyorum istiyorum hepinizede 1 yada 2 kaç bebek istiyosanız nasip etsin inşallah bugün cuma dua edin dua çok önemli benim adetim 14 yaşında oldum ilk ozamandan beri normal olamazdım hep gecikirdi vs.ben korkardım halama çektysem ya bebeğim olmazsa diye hiç düşünmeden uğraşmadan evlendikten 15 ay sonra hamile kaldım çaba göstermeden ve beklemiyordm ama sürpriz oldu çok mutlu oldum Rabbim bu duyguyu hepinize yaşatsın dua çok önemli arkadaşlar ben hep dua ederdim çevremde bebği olmayanlar için namazlarımda dua vakitlerin ağlayarak dua ettiğim zamanları biliyorum ve o Allah ki o kadar merhametli yüce ve sen başkasına istedin ben de sana nasip edeyim dedi şükürler olsun hepinize nasip etsin hepiniz için duacıyım arkadaşlar...

Teşekkür ederim canım.Öncelikle ben 31 haftalık erken doğum yapmış 1o yaşında bir erkek çocuk annesiyim.İkinci bir çocuğu oğluma kardeş olsun diye düşünmeye başladık.2 yıldır olmuyor.Yumurta geliştirme ve çatlatma tedavisi gördüm defalarca.Sonrasında doktorum rahim filmi istedi ve bir de ne görsünnn aaa sen de rahim ağzı açıklığı var dedii :KK14: işte erken doğumunda sebebi bu dedi.Ve bu hamile kalmayı da zorlaştırır dedi.Artık aşılamaya geçtik ve 7 gün önce aşılma yaptırdım sonuç bekliyorum.

O yüzden rahim filmi çok önemli...

hıımm inşallah muradına eresin canım rabbim nasip etsin. bende 8 aydır bekliyrom olursa ilk olacak benim ki...

Rabbim hepinize hakeden herkese tüm yüreğimle sölüyorum istiyorum hepinizede 1 yada 2 kaç bebek istiyosanız nasip etsin inşallah bugün cuma dua edin dua çok önemli benim adetim 14 yaşında oldum ilk ozamandan beri normal olamazdım hep gecikirdi vs.ben korkardım halama çektysem ya bebeğim olmazsa diye hiç düşünmeden uğraşmadan evlendikten 15 ay sonra hamile kaldım çaba göstermeden ve beklemiyordm ama sürpriz oldu çok mutlu oldum Rabbim bu duyguyu hepinize yaşatsın dua çok önemli arkadaşlar ben hep dua ederdim çevremde bebği olmayanlar için namazlarımda dua vakitlerin ağlayarak dua ettiğim zamanları biliyorum ve o Allah ki o kadar merhametli yüce ve sen başkasına istedin ben de sana nasip edeyim dedi şükürler olsun hepinize nasip etsin hepiniz için duacıyım arkadaşlar...

amin canım allah razı olsun evladınıda size bağışlasın darısı bizlere inşallah.. sen 15 ay hiç düşünmedim diyorsunya ben onu yapamıyorum işte çok düşünüyorum o da stres yapıyor ilkj 3.4. ayda sabırsızlanmaya başladım neden olmuyor falan diye şimdi 8. aya girdik doktora başvurdum işte inşallah sonuçlarımız temiz çıkar bizde evlat sahibi oluruz.

1 yıllık evliyim evlendiğimizden beri korunmuyorum daha onceleri 1-2 kez kadın doğuma muayene oldum rahmimim temiz olduğunu söylemişlerdi içim azda olsa rahattı 1 hafta öncede eşime sperm sayımı yaptırdık bugun doktora sonucu gostermeye gittim .doktor sonuca baktığında eşimin sonuclarının çok çok iyi olduğunu söyledi alttan tekrar muayene atti ve sağ yumurtalıkta 1,5cm çikolata kist gördü .reglim yeni bittiği için bugun hemen sana ilaçlı rahim filmi çekelim dedi ,tmm dedim rontgene yattım doktor ilacı verdi canım biraz yandı ama asıl canımı yakan yüzündeki şaşkınlık ifadesiydi . ne oldu diye sordum bu kadarını tahmin etmezdim tüplerin kapalı dedi . o an dünya başıma yıkıldı ağlamaya başladım sonra 2.şırıngayla tekrar denedi yine açılmadı 3.şırıngayı ağzına kadar doldurup basınçla rahmime gönderdi canım o kadar acıdıki bağırdım sonuç sol tüpümü açmayı başardı . hiç şansın yoktu artık %50 şansım olduğunu söyledi ,sağ tüpüme hiç ulaşamadı ondan ümidim yok dedi .ağlamaktan titremekten %50 ye sevinemedim bile hala çok şaşkınım ve korkuyorum umarım sol tarafım Allah ın izniyle aylardır yolunu gözlediğim bebişimin haberini verir bana .

merhabalar,
uzun süredir kimsecikler girmemiş buraya ancak lütfen bana cevap verin. satım 23 nisandı, 2 mayısta rahim filmi çektirdim, 21 mayısta adet olmam gerekiyordu, karnımda ve kasıklarımda üç gündür ara ara sancılanmalar oluyor ve ilk gün ip şeklinde kahverengi bir akıntı, ikinci gün akşama doğru kahverengi bir akıntı, bugün yani üçüncü gün ise peçeteye gelen ufak kahverengi bir pıhtım var, dün evde gebelik testi yaptım negatifti, rahim filmi sonrası adetinde böyle bir gariplik olan oldu mu yoksa üste görme mi bu?bir akıl verin lütfen.

merhabalar,
uzun süredir kimsecikler girmemiş buraya ancak lütfen bana cevap verin. satım 23 nisandı, 2 mayısta rahim filmi çektirdim, 21 mayısta adet olmam gerekiyordu, karnımda ve kasıklarımda üç gündür ara ara sancılanmalar oluyor ve ilk gün ip şeklinde kahverengi bir akıntı, ikinci gün akşama doğru kahverengi bir akıntı, bugün yani üçüncü gün ise peçeteye gelen ufak kahverengi bir pıhtım var, dün evde gebelik testi yaptım negatifti, rahim filmi sonrası adetinde böyle bir gariplik olan oldu mu yoksa üste görme mi bu?bir akıl verin lütfen.

cok olmuş yazalın ama merak ettım bu yazıyı yazdığın ay hamile kaldınmı

Merhaba ben gecen ayın 26sında hsg cektirdim tertemiz cıktı sonucum. Benim sormak istedigim su hsgyi adetim bittigi gunun ertesi gunu cektirdim. Cekimin ertesi gun ve tam yumurtlamama denk gelen gun iliskiye girdim yumurlama donemimden beri kasık agrım arada sag ve solda batmalarım ve karnımda sislik var. Adet gunum 18ı yani daha 7gun var sizce evde test yapmalıyımım tesekkurler

Arkadaşlar ben geçen ay cektirdim hsg tek tüp tıkalı dedi dr ama açıldı ayin 28 de adet olmam gerekiyo du olmadım 26 da test yaptım negatif cikti acaba şimdi yapsammi hamilemiyimki

Rahim filminde sol tupum tamamen tikali cikti..tam 5gün sonraki yumurtlama dönemimde hamile kaldim hic beklemiyordum..süpriz oldu..allah isteyen herkese versin..umidinizi kaybetmeyin..su an 10 haftalik hamileyim arkadaslar..ben testi adet gecikmemin 3.günü yapmistim..bence hayal kirikligina ugramamak icin gununuzun geçmesini bekleyin

Arkadaşlar merhabalar.Ben araniza yeni katıldım.Konu başlığı açılalı epey zaman olmuş fakat benim merak ettigim yukarıda yazisi olan arkadaşlar bebis sahibi olabildiler mi.Oldularsa hsg sonrasi ne kadar zaman sürdü?Ben 2 yillik evliyken sürpriz bir şekilde hamile kaldim fakat 1.5 aylik iken düşükle sonuçlandı gebeliğim.Epey ara verdikten sonra 1 yildir istiyoruz fakat olmuyor.Doktorumu da özellikle değiştirdim.Eşim ve benim muayene sonuclarimiz çok normal görünüyor.Rahim filmi cektireli 2 ay oldu ve şükür netice temiz çıktı.O sebeple beni aydinlatmak ve de rahatlamam için yorumlariniza ihtiyacim var.

Arkadaşlar merhabalar.Ben araniza yeni katıldım.Konu başlığı açılalı epey zaman olmuş fakat benim merak ettigim yukarıda yazisi olan arkadaşlar bebis sahibi olabildiler mi.Oldularsa hsg sonrasi ne kadar zaman sürdü?Ben 2 yillik evliyken sürpriz bir şekilde hamile kaldim fakat 1.5 aylik iken düşükle sonuçlandı gebeliğim.Epey ara verdikten sonra 1 yildir istiyoruz fakat olmuyor.Doktorumu da özellikle değiştirdim.Eşim ve benim muayene sonuclarimiz çok normal görünüyor.Rahim filmi cektireli 2 ay oldu ve şükür netice temiz çıktı.O sebeple beni aydinlatmak ve de rahatlamam için yorumlariniza ihtiyacim var.
Ben filmi cekindim anestezili ilk ay adetim 20 gun gecikti normalde hic gecikmez ikinci ay 10 gun gecikmeli ile hamile oldugumu ogrendim 1.5 yildir neler denedim olmamisti sok oldum sukurler olsun guzel haberi aldim ustelik sol tup kapali cikmisti ama suanki doktoruma filmden bahsettim cokda onemli gorme o filmi yaniltici sonuclari olabiliyor dedi filmden midir artik yoksa kismet gunumu gelmis olustu :) ins kucagima almakta nasip olur

bende haftaya cuma hsg çektireceğim açıkçası çok korkuyorum ama bu gebe kalma şansını artırıyorları falan duyunca da iykide istemiş doktor.. bu nu doktorlar da söylüyor hsg sonrasında bi çok hasta daha tedaviye başlamadan gebe kalmış.
Bende şimdi cektirdm inanın acıya hiç dayanamam. Ve dayanamadim da az daha kalkacaktim. Doktor sakinlestirdi. Sırf bebisim olsun diye dayandim. Rabbim yardımcımız olsun

arkadaslar merhaba,
benim 26 ekım adetımın ılk gunuydu adet bıtımıne hsg ıcın gun verıldı 1 kasımda hes fılmı cektırdım bakırkoy dr.sadı konuk hastanesınde oyle abartıldığı gıbıde acı verıcı değildi.
neyse bır sonrakı adet gunume 4 gun vardı ben kendımde değişiklikler hıssetıım ve test yaptım hamıleyım. suan 7 haftalık bınlerce kez sukurler olsun.
hsg yapıldığı ay hamıle kaldım.kesınlıkle tavsıye edyorum HSG FILMI FILMDEN OTE BIR TEDAVI AYNI ZAMANDA KANALLAR TUPLER TIKALI BILE OLSA ACILIYOR FILM SAYESINDE.
RABBİM KİMSENİN KUCAĞINI BOS BIRAKMASIN HEPİMİZE SAĞLIKLI VE HAYIRLI EVLATLAR NASP ETSIN İNŞALLAH.:anneadayı::anne:

Hsg tüpler açık çıkmıştı benim pkos vardı 2 ay sonra hamile kaldım inofolicte içmiştim

peki her günü değerlendirdiniz mi? sadece yumurtlama günlerinizi mi değerlendirdiniz? birde nasıl hesapladınız bende de pko var bende cumartesi çektireceğim çalışmalara ne zaman başlamak gerekiyor :KK33:

peki her günü değerlendirdiniz mi? sadece yumurtlama günlerinizi mi değerlendirdiniz? birde nasıl hesapladınız bende de pko var bende cumartesi çektireceğim çalışmalara ne zaman başlamak gerekiyor :KK33:
Cnm adet bitti 2 günde bir yumurtlamaya kadar değerlendirdik google yaz ovulasyon hesaplama diye hesaplama cikiyo enson adet tarihini gir yumurtlama gününu veriyor

X